آماده سازی نهایی جریان برای صبح روز دوشنبه کوبه برایانت یادبود

لس آنجلس (CBSLA) – آماده سازی نهایی در حال انجام به عنوان لس آنجلس آماده برای خداحافظی به لیکرز افسانه Kobe Bryant.

L. A. Live خواهد بود از حد به افرادی که بلیط به یادبود, مقامات گفت.

کمتر از 12 ساعت قبل از جشن از زندگی این تیم امنیتی در L. A. Live راه اندازی شمشیربازی به آماده شدن برای 20,000 افرادی که جمع آوری خواهد شد صبح روز دوشنبه به افتخار کوبه و Gianna برایانت و همچنین هفت تن دیگر از قربانیان Jan. 26 کشته شد.

یادبود برگزار خواهد شد در مرکز استیپلز که میزبانی پادشاهان بازی این شب و لیکرز پیروزی در این بعد از ظهر.

پاتریک Vuong و دوست دخترش, کلی Sadamitsu با حضور پادشاهان بازی در کوبه کشباف.

“در پی کوبه عبور من همیشه احساس می کنم باید تجلیل کوبه در برخی از راه” Vuong گفت.

آنها با حضور هاکی بازی با Sadamitsu پدر و مادر که او گفت: او را در یک رژیم غذایی متعادل از L. A. ورزشی.

“فقط در حال رشد پدر و مادر من تماشای لیکرز تقریبا در هر بازی و این چیزی است که کمک به خانواده در کنار هم” Sadamitsu گفت.

توانایی پیوند از طریق غم و اندوه است که احساس توسط ژاکلین Rocha – که تنها یاد گرفته امروز صبح او قادر به خرید یک جفت بلیط برای یادبود.

“من هنوز در ناباوری” Rocha گفت: “اما من احساس می کنم بسیار خوش شانس و خوش شانس.”

Kiara Arvizu است که هنوز هم در waitlist پس از رانندگی از 16 ساعت با دوستان خود از دنور. او گفت: کوبه را Mamba ذهنیت است که چرا آنها در حال آماده به رها کردن.

“مثل او همیشه می گفت: چه کسی اهمیت میدهد اگر شما شات و او از دست رفته است. تلاش برای نگه داشتن. همان چیزی که در این وضعیت” Arvizu گفت.

Vuong نمی خواهد در یادبود اما یک قطعه از او را از طریق عمه و عمو که بلیط.

“آنها بسیار هیجان زده هستیم” او گفت:. “من در حال رفتن سعی کنید به قرض گرفتن این نیوجرسی به پوشیدن فردا.”

بیش از 100 ، 000 مردم در تلاش برای دریافت بلیط به یادبود. روز جمعه مقامات یادآوری هواداران بدون بلیط برای جلوگیری از این منطقه فردا.

“ما امیدواریم که همه heeds پیام و آنها یا در دفاتر خود را احاطه شده توسط دوستان خود و یا در خانه با خانواده خود و یا عزیزان به دلیل آن را می شود بسیار عاطفی یادبود برای آن روز و ما می خواهیم مردم را قادر به لذت بردن از آن” مرکز استیپلز رئیس جمهور لی Zeidman به خبرنگاران گفت: در خارج از محل.

Zeidman پیوست شده توسط Los Angeles Police Department رئیس میشل مور دوباره به تاکید است که در این مراسم نخواهد بود پخش بر روی هر یک از فضای صفحه نمایش در مرکز استیپلز و یا در مجاور L. A. Live پلازا. هیچ رستوران در L. A. Live باز خواهد شد در طول مراسم.

پیکو المپیک و بلوارها و دیگر عمده خیابان های نزدیک به میدان جنگ باز باقی خواهد ماند اما کوچکتر خیابان های خارج از مرکز استیپلز و L. A. Live مسدود خواهد شد و در دسترس تنها به مردم با بلیط.

“این است که برای روشن یکی یک رویداد در سراسر جهان در این مکان” مور گفت. “و آنچه را که بدان معنی است که اگر شما لازم نیست بلیط و اعتبار شما خواهد شد و نه اجازه داده می شود به این محل. نقطه ای وجود دارد و نه تاثیر بقیه لوس آنجلس مرکز شهر جامعه با تلاش به اینجا می آیند و بخشی از چیزی است که شما نمی تواند بخشی از.”

هیچ نشانه ای وجود دارد که مردم سعی می کنید به سقوط این رویداد و یا باعث اختلال مور و افزود: در جامعه نشان داده است که بیشترین احترام را در هفته های پس از Jan. 26 خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن برایانت, 41, Gianna, 13 و هفت نفر دیگر.

Zeidman نمی ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از بلیط های خریداری شده توسط طرفداران اما 20,000 صندلی ساخته شده بودند موجود در این عرصه را برای روز دوشنبه مراسم که شروع خواهد شد و در ساعت 10 صبح درب به مرکز استیپلز باز خواهد شد در ساعت 8 صبح و هر کس با بلیط خواسته است تا در صندلی های خود توسط 9:45 صبح

وجود دارد هیچ اطلاعاتی در مورد چه کسی خواهد بود صحبت کردن در یادبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>