در نهایت اینجا هستید:: باز روز می رسد برای داجرز

لس آنجلس (CBSLA) – بعد از چهار ماه تاخیر پسران آبی در حال حرکت راه خود را به باز کردن در شب.

یک نمای هوایی از حدود 4500 مقوا cutouts از طرفداران در ورزشگاه طفره زن. ژوئیه 22 سال 2020 است. (CBSLA)

لس آنجلس داجرز خواهد خود را کوتاه 60-بازی فصل در برابر غول سان فرانسیسکو شنبه شب در ورزشگاه طفره زن.

کلیتون Kershaw را تپه هشتم زمان او آغاز شده است یک روز افتتاحیه بازی.

در حالی که ورزشگاه خالی خواهد بود داجرز که تا کنون فروخته شده 4,500 مقوا cutouts از طرفداران آن شده اند که قرار است در این کرسی است. این $800,000 مطرح شده رفته به L. A. داجرز بنیاد خیریه.

داجرز یکی از مورد علاقه های شما برای رسیدن به مسابقات جهانی به دلیل انباشته فهرستی از شروع فصل فقط یک روز پس از موافقت متناوب 12-year, $365 میلیون مقابله با outfielder Mookie بتی ثروتمندترین قرارداد در تاریخ MLB.

داجرز خواهد بود لوله کشی در موسیقی و صدای جمعیت به بازیکنان به عنوان یک احساس که ممکن است برای داشتن طرفداران.

مرتبط: به عنوان داجرز آماده به بازی توپ Sans طرفداران کسب و کار اقتصادی ضربه

ورزش حرفه ای است که در قلمرو ناشناخته در پست coronavirus جهان است. چگونه فصل نقش حدس و گمان است.

مدیر دیو رابرتز داجرز پیاده روی ستاره شرق در طول یک فصل بازی در برابر L. A. فرشتگان در ورزشگاه طفره زن در 21 ژوئیه سال 2020 در لس آنجلس. (گتی ایماژ)

“نهایی unscripted واقعیت نشان می دهد” داجرز مورخ علامت Langill گفت CBSLA چهارشنبه. “چگونه خسته کننده خواهد بود اگر ما می دانستم که چه شد تو اتفاق می افتد ؟ من فکر کردم ما بودند رفتن به باز کردن در روز و نگاه به آنچه اتفاق افتاده است. ما بازتابی از جامعه و چه بزرگ که داجرز می شود قادر به ارائه خدمات به این جامعه تا آنجا که قادر به بازی قادر خواهید بود به همه ما در این هم است که بسیاری از دلایل مختلف و معانی و چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد. که لذت بخش است.”

زمین برای اولین بار است که در 7 p. m. و پخش در ESPN.

تا زمانی که برگشتی همه داجرز بازی خواهد بود در سواحل غرب است. چهل از 60 بازی خواهد بود interdivisional و 20 interleague بازی خواهد بود در برابر تیم های خود را در منطقه جغرافیایی به منظور محدود کردن سفر است.

MLB اوایل این ماه اعلام کرد که تا سال 2020 همه ستاره بازی بود که مجموعه را در ورزشگاه طفره زن شده بود لغو شد. پس از آتلانتا در حال حاضر انتخاب شده برای میزبانی 2021 همه ستاره بازی L. A. برگزار خواهد شد دوباره در سال 2022.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de