وزیر دارایی Mathias Cormann به ترک

فدرال امور Mathias Cormann را ترک سیاست در پایان سال پس از گفتن نخست وزیر آن زمان مناسب برای انتقال.

غرب استرالیا سناتور را تایید کرد در صبح روز یکشنبه قصد خود را برای بازنشسته و گفت که او به توصیه نخست وزیر اسکات موریسون پایان سال 2020 خواهد بود زمان مناسب برای “انتقال منظم” در نمونه کارها خود را.

سناتور Cormann تا به حال تصمیم به recontest انتخابات آینده وجود دارد و تا به حال حدس و گمان بوده است به تازگی او با توجه به آینده اش.

او انتخاب شد و در ماه ژوئن سال 2007 در خدمت استرالیا به عنوان وزیر دارایی به مدت هفت سال تحت سه نخست وزیر. استعفای خود را خواهد جرقه یک ترمیم کابینه برای دولت فدرال است.

“من صادقانه می گویند که من را ترک کرده اند هیچ چیز در این زمینه” سناتور Cormann در بیانیه ای گفت.

“در پایان این سال ما خواهد بود در نیمه راه از طریق این ترم جاری دولت است.

“قبل از توزیع بیش از باتوم وجود دارد که شش ماه دیگر و یا پس از کار سخت به انجام این کار برای کمک به مدیریت یک مسئول انتقال از این coronavirus ناشی از بحران و کمک به نهایی و تنظیم در قطار ما برنامه پنج ساله برای به حداکثر رساندن قدرت اقتصادی ما و مشاغل بازیابی.”

Finance Minister Mathias Cormann during Question Time in the Senate chamber at Parliament House in Canberra on June 10, 2020. Picture: AAP/Mick Tsikas
media_cameraوزیر دارایی Mathias Cormann در طول زمان سوال در سنا مجلسی در پارلمان در کانبرا در روز 10 ژوئن سال 2020 است. تصویر: AAP/میک Tsikas

سناتور Cormann گفت که او هیچ جا نمی رود فقط رتبهدهی نشده است و اکنون و در پایان سال او خواهد بود کار با نخست وزیر خزانه دار جاش Frydenberg و همه همکاران دیگر خود را در حال تهیه ژوئیه اقتصادی, بیانیه, بودجه در ماه اکتبر و نیم بودجه سالانه به روز رسانی در ماه دسامبر.

او گفت: در خدمت به عنوان وزیر دارایی و غرب استرالیا سناتور شده بود “یکی از بزرگترین امتیازات” از زندگی خود را و آن را یک افتخار بزرگ برای این فرصت را برای کمک به شکل دادن به آینده جهت استرالیا.

“این تصمیم گیری آسان تر ساخته شده توسط دانش است که دولت در کشور ما بسیار خوب دست” سناتور Cormann گفت.

“نخست وزیر ما منجر به یک تیم است که قوی تر و متمرکز تر و متحد تر از همیشه.

“من می خواهم برای تشکر از نخست وزیر برای جلب اعتماد و اعتماد به نفس او قرار داده شده من برای انجام این کار به عنوان من می خواهم برای تشکر از پیشینیان خود به عنوان نخست وزیر تونی ابوت و Malcolm Turnbull, برای آنها فرصت به من داده اند به خدمت می کنند.”

Mathias Cormann back tracks on six month JobKeeper 'guarantee'

نخست وزیر اسکات موریسون ارائه شده در شش ماه ضمانت JobKeeper پرداخت اما کمتر از 48 ساعت بعد وزیر دارایی Mathias Cormann می گوید او نمی خواهد ‘رد’ هر گونه تنظیمات بیشتری به این طرح است.

سناتور Cormann و آقای موریسون با هم کار می کرد به طور مستقیم در بودجه سه و سه و نیم بودجه سالانه به روز رسانی.

آقای Frydenberg ادای احترام سناتور Cormann در توییتر در صبح روز یکشنبه و گفت که او تا به حال شده است یک “برج قدرت برای ائتلاف”.

“به عنوان (استرالیا) طولانی ترین خدمت وزیر دارایی او تقویت اقتصاد ما در حال آماده شدن آن برای چالش ما در حال حاضر چهره,” او نوشت.

صفحه اصلی وزیر امور و دوست نزدیک پیتر داتون گفت: توانایی خود را برای مدیریت یک خصمانه سنا بوده است “بدون همتا”.

سناتور Cormann نیز دارای مسئولیت ویژه وزیر امور خارجه شده است و رهبر از دولت در مجلس سنا از دسامبر 2017.

او همچنین خدمات عمومی وزیر برای نه ماه اوت سال 2018 و ممکن است 2019.

49 ساله متولد بلژیک و مهاجرت به استرالیا پس از بازدید از پرت در سال 1994 و در حال جذب در شیوه زندگی و فرصت ها در ارائه در غرب استرالیا. او یک شهروند استرالیا در روز استرالیا در سال 2000.

قبل از پیوستن به پارلمان سناتور Cormann مشغول به کار به عنوان وزرا و رئیس ستاد امور خارجه استرالیا غربی وزرای دولت, یک مشاور ارشد و سپس به لیگ برتر ریچارد دادگاه و در مدیریت ارشد برای بیمه بهداشت و درمان و HBF بین سال های 2003 و 2007.

او عضو حزب لیبرال در غرب استرالیا در سال 1996 و در خدمت به عنوان دولت و معاون ارشد رئیس جمهور از سال 2004 تا مارس 2008.

در اصل منتشر شده به عنوان وزیر دارایی Mathias Cormann به ترک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de