قبل از سپیده صبح امروز (سهشنبه, مارس 24), آتش سوزی در Chupaflor یک بسته یخ مغازه کرم در 11 شرقی لوئیزیانا خیابان. اداره آتش نشانی دنور گرفته شده این وضعیت به سرعت جلوگیری از گسترش آتش به ماریا امپانادا که سهام یک دیوار با Chupaflor.

“آتش در کنار درب و نمی آمد به محل ما می گوید:” ویکتور Arango, مدیر, بازاریابی, ارتباطات و روابط عمومی برای ماریا, امپانادا, و اضافه کرد که او را رها هیچ کس مجروح شد در هر دو محل.

ماریا امپانادا را اشغال کرده گوشه ای فضایی در 1298 جنوبی برادوی پس از بنیانگذار Lorena Cantarovici نقل مکان کرد او آرژانتینی کافه و شیرینی وجود دارد در سال 2014. Chupaflor بود یک شاخه از Adelitas Cocina y مغازه خواربار یا مشروب فروشی (در 1294 South Broadway) که باز در سال 2017 زد و برای دو سال بوده ولی خالی از دسامبر سال 2018 است.

Arango اشاره می کند که برق خاموش در ماریا امپانادا و باقی خواهد ماند تا زمانی که تحقیقات و بازرسی های کامل هستند. “اما ما خواهید بود برای باز کردن کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان بازرس می گوید: ما خوب به آن بروید,” او اضافه می کند و می گوید او انتظار دارد که نباید بیش از یک زن و شوهر از روز.

Adelitas نیز بسته به دلیل قطع برق اما در این پیام نوشته شده بر آن در Facebook صفحه: “سلام به همگی ما بسته خواهد شد امروز به علت آتش سوزی آغاز شده است که درب بعدی! قدرت است, اما, محله امن است. با تشکر از شما برای نگرانی و کردار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im