آتش سوزی Barrington Hills صفحه اصلی; ساکنان فرار از آسیبی نرساند

بدون آسیب گزارش شده است اما ساکنان آواره شدند پس از آتش گرفتن یک خانه در اوایل صبح روز یکشنبه در Barrington Hills.

Barrington, حومه شهر, آتش نشانی منطقه به نام به 5000 فوت مربع پنج خوابه در 0-100 بلوک اسبدوانی جاده در حدود 4:01 a. m., وارد, کمتر از پنج دقیقه بعد برای پیدا کردن یک به طور کامل درگیر آتش با شعله های متمرکز در عقب از خانه, مقامات گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

آتش نشانان تاسیس فرمان در جلو خانه و جنگیدند آتش از خارج از آن به طور کامل درگیر است. این منطقه دارای هیچ شیرهای آتش نشانی پس از 20 مناقصات کامیون عرضه آب به صحنه است.

در همه آتش نشانان از 33 حومه بخش کمک برينگتن مور حومه منطقه با آتش سوزی گسترده.

شعله شد و تحت کنترل در حدود یک ساعت در انتخابات گفت: پس از آن که خدمه باقی مانده در صحنه برای قرار دادن نقاط داغ در خانه.

ساکنان از خانه قادر به تخلیه خود را قبل از آتش نشانان وارد شده است. تمام شد برای بررسی صدمات و یا در اثر استنشاق دود و هیچ یک مجروح شدند, با توجه به آتش منطقه است.

هیچ آتش نشان مجروح شدند در صحنه انتخابات گفت: و خانه اعلام شد غیرقابل سکونت.

علت آتش سوزی همچنان تحت بررسی توسط برينگتن مور حومه Fire Protection District.

منطقه بخش کمک شامل خدمه از Barrington, Fox River Grove, کری, دریاچه زوریخ, ووکندا, Carpentersville کریستال دریاچه بیشه دراز, کامی, روستایی, Fox Lake Nunda, Bartlett, McHenry, هافمن شهرکهای Buffalo Grove Grayslake, حومه شهر, دور, دریاچه, چشم انداز ارتفاعات Woodstock, Elk Grove شهرستان انتیچ دریاچه ویلا, بهار, بیشه, ساوت الگین Des Plaines Wheeling, دیرفیلد نورد مرغزار ستریموود سچومبورگ داندی و وفادار. Barrington Hills پلیس نیز به کمک مقامات گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de