آتش سوزی خیلی از 249-سال-کلیسای قدیمی در کالیفرنیا

SAN GABRIEL, کالیفرنیا. — آتش اوایل روز شنبه تخریب پشت بام و بسیاری از داخل کشور از کالیفرنیا کلیسا بود که دستخوش نوسازی را به علامت آینده 250 جشن سالگرد.

آتش آلارم در سن گابریل ماموریت زنگ زد حدود 4 صبح و زمانی که آتش نشانان در پاسخ به ساختار تاریخی آنها را دیدم دود از پشت بام های چوبی, San Gabriel آتش سروان. پل نگرت گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

او گفت: آتش نشانان وارد کلیسا و سعی به ضرب و شتم به شعله های آتش, اما آنها مجبور به عقب نشینی زمانی که بام و دیگر مصالح ساختمانی شروع به سقوط نگرت گفت.

‘œWe در تلاش بودند برای مبارزه با آن از درون ما نیست قادر به این دلیل که آن را نا امن’� او گفت:.

پس از تخلیه کلیسا خدمه بود پیوست تا 50 آتش نشان که سعی douse آب در 50-پا-ساختار بالا از نردبان کامیون, او گفت:.

‘œThe سقف به طور کامل از بین رفته’� کاپیتان گفت. ‘œThe آتش طی چوب به سرعت در داخل کشور تقریبا نابود شده به محراب منطقه است.’�

علت آتش سوزی در دست بررسی نگرت گفت.

دیوار های داخلی بود و دوباره یک هفته پیش و خدمه تا به حال فقط به پایان رسید نصب pews به عنوان بخشی از یک بزرگتر نوسازی ملک به مناسبت سالگرد تاسیس این ماموریت در سال 1771 گفت: Terri Huerta سخنگوی سن گابریل ماموریت.

                                                                                                                                                                                                                       

او گفت: آتش نشانان’ موضع تهاجمی و ‘œa کمی از معجزه’� نگه داشته و شعله های آتش از رسیدن به محراب.

کلیسا آماده شده بود به بازگشایی آخر هفته آینده پس از چهار ماه بسته به سرعت گسترش coronavirus.

سلنا Casada, 26, در اشک بود وقتی که او سوار به ماموریت پس از او شنیده در مورد آتش. او گفت: او در این محله و با حضور در مدرسه ابتدایی در کلیسا زمینه.

‘œI غسل تعمید شد اینجا من اولین صمیمیت و همدلی در اینجا … من آماده به ازدواج در اینجا در سال آینده پس از این لطمه می زند,’� Casada گفت. ‘œIt فقط واقعا غم انگیز برای دیدن چنین مکان تاریخی سوزانده زیرا این محل به معنای زیادی به ما.�

کلیسای ساخته شده از سنگ و آجر و ملات در اصل به حال یک سقف طاقی که آسیب دیده بود توسط دو زمین لرزه در اوایل 1800s, او گفت:. فرانسیسکن پدران جایگزین سقف با چوب-paneled سقف و سقف گذشته بود تعمیر زیر برخی از آسیب های ناشی از زلزله نورتریج در سال 1994 Huerta گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

کلیسای چهارم از یک رشته از ماموریت تاسیس در سراسر کالیفرنیا توسط فرانسیسکن کشیش Junipero Serra. این کشیش کاتولیک مجبور آمریکایی های بومی به ماندن در آن ماموریت پس از آنها تبدیل شدند و یا در صورت وحشیانه مجازات است.

مجسمه او در سان فرانسیسکو و ساکرامنتو شد سرنگون توسط تظاهر کنندگان در تظاهرات اخیر با تمرکز بر حقوق و تاریخی مبارزه و مردم بومی.

در پاسخ به سرنگونی سرا را مجسمه سان گابریل ماموریت گفت: آن را نقل مکان کرد و یک مجسمه برنزی از سررا از ورودی کلیسا به ‘œa مناسب تر محل را از نظر’� بدون تعیین که در آن.

‘œWhereas کالیفرنیا کنفرانس اسقفهای کاتولیک به ما یادآوری می کند که این حقیقت تاریخی است که سنت سرا بارها و بارها تحت فشار مقامات اسپانیا برای درمان بهتر از آمریکایی های بومی جامعه ما می دانیم و درک می کنیم که برای برخی او را تبدیل به یک نماد از انسان زدایی از جامعه بومی آمریکا,’� گفت: کلیسا, کشیش, پدر جان Molyneux در بیانیه ای گفت:.

___

Nguyen گزارش از سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de