قربانیان آتش سوزی چپ در انتظار حیاتی بازیابی کمک های مالی

  • پاک کردن از bushfire می تواند کشیدن در ماه
  • آتش سوزی و coronavirus از بین بردن احتمال زیاد دولت مازاد بودجه

صدها نفر از جنوب استرالیا تحت تاثیر ویرانگر bushfires در جزیره کانگورو و Cudlee کریک هنوز در انتظار برای کمک های مالی و پرداخت وام به پردازش می شود.

بیش از 10 میلیون دلار است که تا کنون اعطا شده به 3400 جنوب استرالیا متقاضیان در سراسر پنج برنامه های بازیابی.

اما بسیاری از bushfire بازماندگان هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با معیارهای واجد شرایط بودن از برخی از کمک های مالی جرقه انتقاد آنها بیش از حد باریک و فاقد انعطاف پذیری.

دولت فدرال را 2 میلیارد دلار بازیابی صندوق نیز آمده است تحت بررسی با سنا برآورد شنوایی گفت: در این هفته که تنها $380 میلیون دلار از آن صرف شده است در سراسر کشور.

جدید SA اعطای ارقام نشان می دهد:

$1.5 متر به اشتراک گذاشته شده بین 274 متقاضیان از SA Bushfire تجدید نظر شود.

$1.4 m به اشتراک گذاشته شده بین 170 ساکنان از کی شهرداری صندوق.

$1.6 m ارزش از مشکلات شخصی کمک های مالی اعطا شده است به 2857 متقاضیان است.

$4.7 m ارزش اولیه تولید کمک های مالی اعطا شده است به 72 متقاضیان است.

$960,000 رفته به 35 کسب و کارهای کوچک.

اما بیش از 370 برنامه های کاربردی و در عین حال به پردازش در سراسر پنج طرح.

Fire burns near a property at Lenswood on December 20. Picture: Dean Martin
media_cameraآتش می سوزد و در نزدیکی یک ملک در Lenswood در دسامبر 20. تصویر: Dean Martin
Meadows CFS volunteers Reece Lorde and John Paterson extinguish burning tree roots on the Bremer River at Rockleigh. Picture: Brad Fleet
media_cameraمراتع CFS داوطلبان Reece Lorde و جان پاترسون خاموش سوزاندن ریشه های درخت در برمر رودخانه در Rockleigh. عکس: براد ناوگان

مایو MP Rebekha Sharkie نگرانی در مورد تصویب نرخ اولیه تولید و کسب و کار کوچک وام در سا.

“وجود دارد صدها نفر از خواص تحت تاثیر آتش بر کی و Cudlee Creek,” او گفت:. “به تنها 116 برنامه نشان دهنده این واقعیت است که بسیاری از زمینداری تشخیص آنها احتمالا واجد شرایط نیست چرا که معیارهای اولیه برای تولید کنندگان کاملا باریک است.”

دستیار وزیر دارایی Zed Seselja گفت: دولت فدرال مشغول به کار بود با ایالات متحده و می خواستم برنامه کمک مالی به “حرکت با سرعت بیشتری”.

“ما قطعا تشویق متحده به مطمئن شوید که آنها قادر به پردازش آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما ما مسئول پردازش کسانی که برنامه های کاربردی” او گفت:.

تبلیغ در ماه گذشته نشان داد مونت بارکر شورای نادیده گرفته شده بود برای بهبود بودجه بود اما بعد از آن وعده داده شده 1.4 میلیون دلار در بودجه فدرال برای کمک به بازسازی.

اما شورای اجرایی اندرو استوارت ابراز سرخوردگی خود را در عدم حیاتی bushfire بازیابی بودجه در طول یک شورا در جلسه سه شنبه شب ،

او گفت: آن را دلسرد کننده است که این شورا هنوز دریافت آن 1.4 میلیون دلار کمک مالی است که از آن برای اعمال در ماه ژانویه است.

جنوبی استرالیا خدمات انسانی سخنگوی وزارت تحت مشترک المنافع دستورالعمل شورای مشمول ممیزی قبل از پرداخت می تواند ساخته شده است.

رهبر مخالفان Anthony Albanese این هفته به نام دولت فدرال به شروطي دستمزد از مردم تحت تاثیر bushfires گفت: کسب و کارهای کوچک در آدلاید هیلز و کی مورد نیاز پشتیبانی می کند.

اما SA کسب و کار کوچک کمیسر جان چپمن گفت: کمک های مالی و وام های اعطایی باید پردازش شود ،

آقای چپمن تشویق صاحبان کسب و کارهای کوچک که تا به حال هیچ گونه نگرانی برای تماس با دفتر خود را.

باتری ارائه به قربانیان آتش سوزی

ساکنان بازسازی خانه های تخریب شده در آدلاید هیلز و کانگورو, تخت, bushfires در حال ارائه رایگان خانه های خورشیدی باتری.

دولت وزیر انرژی دن ون Holst Pellekaan گفت: ابتکار عمل را در جریان ارائه مزایای bushfire قربانیان. “افرادی که خود را از دست داده و خانه در آتش سوزی نیاز به یک دست کمک به برقراری مجدد خود و یک باتری با ارزش بیش از $10,000 را کاهش می دهد آینده خود را قبوض برق در حالی که افزودن ارزش به خانه جدید خود را,” او گفت:.

“نصب یک باتری به عنوان بخشی از بازسازی کمک خواهد کرد bushfire قربانیان جدید خانه های پایدار تر … و به آنها اجازه دسترسی به برق ارزانتر است.” اما برای اینکه واجد شرایط برتر استیون مارشال گفت: همه 188 خانواده نیاز به شامل پانل های خورشیدی خود را بازسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>