• پاک کردن از bushfires می تواند کشیدن در ماه
  • سوختگی قربانی جان glatz خرید نشان می دهد که چگونه او را نجات داد در آستانه مرگ

یک Woodside مبتنی بر تور دوچرخه شرکت احساس گرما پس اخیر bushfires نیاز به انصراف از گشت و گذار و حذف مسیرهای خود را از لیست رزرو.

جک جوان متعلق به دوچرخه مورد تور برای 22 سال اجرا می شود و هدایت تورهای دوچرخه در تپه های جزیره کانگورو و Barossa دره. اما آسیب ناشی از آتش سوزی را مختل کرده است تجارت خود را.

“تمام تورهای در ماه ژانویه تا به حال به لغو” آقای جوان از Lobethal گفت. “این بود $30,000 ارزش از تورهای که من تا به حال برای بازپرداخت و سخت بود.”

هفت روز در جزیره کانگورو تور دوچرخه بود و تجربه ارائه شده به مهمانان در جزیره کانگورو بیابان نشینی که توسط آتش ویران شد.

“که واقعی بود drawcard و آن وجود ندارد دیگر” آقای جوان گفت:.

در حالی که او reassesses رویکرد خود را به کی تورهای دوچرخه آقای جوان گفت: تمرکز در حال حاضر در مورد نگه داشتن کسب و کار شناور باقی مانده مثبت و ارائه تورهای جدید در تپه.

“ما گرفته ام جدید جهت تمرکز بر روی مسیرهای پیاده روی از طریق wineries,” او گفت:.

The most compelling photos of the Australian bushfires

این bushfire فصل دیده است یک میزبان از مناظر دلخراش. این عکاسان به اشتراک گذاری تجارب خود را هر دو در خود کلمات از طریق لنز خود را.

فاکس نهر دوچرخه کوهستان, آهنگ, نزدیکی Lenswood کارخانه شراب سازی بود که شده است به شدت آسیب دیده توسط آتش غیر قابل استفاده خواهد بود برای حدود یک سال است.

کارخانه شراب سازی صاحبان کلر اندرسون گفت: بسیاری از مشتریان خود شده بود سواران. “آن غم انگیز است و آن را یک تفاوت عظیم به ما,” او گفت:.

کارخانه شراب سازی از دست داده و حدود 50 درصد از آن انگور دو میریزد و تجهیزات و حدود 3000 لیتر pinot نوآر از آسیب حرارتی. کارخانه شراب سازی را حدود پنج سال به بازیابی از آسیب Ms اندرسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im