اول آیووا دموکراتیک حزبی نتایج Buttigieg با اندکی سرب بیش از ساندرز

آیووا حزب دموکرات منتشر شد اکثریت نتایج حاصل از آیووا قفقاز در روز سه شنبه نشان دادن یک مسابقه بین برنی ساندرز و پیت Buttigieg. هیچ برنده و در عین حال اعلام شده است اما دولت ارائه نتایج از 62 درصد از حوزه از همه 99 شهرستانهای استان است.

نتایج نشان داد Buttigieg با اندکی سرب در هيئت دولت معادل آن به اشتراک بگذارید. Buttigieg برنده 26.9 درصد از نماینده به اشتراک بگذارید در حالی که ساندرز برنده 25.1%. الیزابت وارن در آمد سوم با 18.3 درصد و جو بایدن رتبه چهارم با 15.6 درصد.

اما نتایج همچنین نشان داد برنی ساندرز با بسیار باریک منجر شود وقتی که می آید به حزبی را برانگیخت’ انتخاب نهایی. ساندرز به حال 26 درصد از آرا با Buttigieg در 25% وارن در 21 درصد و بایدن در 13٪.

اعلام می آید پس از یک شرم آور تلو تلو خوردن دوشنبه شب زمانی که مشکلات فنی مجبور به تاخیر در اعلام نتایج.

همانطور که برای باقی مانده 38 درصد از نتایج سخنگوی مندی مک کلور گفت که “ما همچنان به انتشار نتایج به عنوان ما قادر به.”

این حزب گفت: مشکلات آمد و از خطا در برنامه استفاده شده توسط حوزه صندلی به گزارش انجمن نتایج. این حزب تاکید کرد که عیب نیست تاثیر صحت داده ها و این که هیچ مدرکی وجود ندارد که از نرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>