اولین موارد جدید در یک ماه

  • ثروتمند حومه سخت ترین ضربه برای زیان کار در COVID-19 شیوع
  • خواندن هر digital داستان فقط برای $1 هفته

جنوب استرالیا ثبت کرده است سه COVID-19 نفر از شهروندان استرالیا از بازگشت از خارج از کشور که در پرواز از بمبئی از طریق سنگاپور در روز شنبه.

یک سه ساله دختر بچه یک زن در 30s و 40s خود را در تمام آزمایش مثبت است. هیچ کدام به یکدیگر مرتبط هستند کودک و یک زن نشان می دهد هیچ نشانه و زن دیگر جزئی علائم.

آنها اولین موارد جدید از مه 28 و آوردن مجموع به 443. چهار نفر فوت کرده اند و 436 بهبود یافته اند. سه مورد جدید در اجباری قرنطینه در یک هتل شهر. پدر و مادر کودک باید آزمایش منفی است.

همه تازه واردان خواهد شد نظارت روزانه برای علائم در حالی که در قرنطینه به مدت 14 روز و سپس آزمایش دوباره در روز 12.

تا 25 موارد انتظار می رود از بازگشت پرواز و سیاست های دولت در حال حاضر برای سرکوب ویروس به جای از بین بردن آن با برتر استیون مارشال گفت: “ما باید بپذیریم که ما در زندگی با COVID-19 برای آینده قابل پیش بینی و ما باید برای به دست آوردن تعادل مناسب در طول این زمان به یک تعادل بین سلامت اجتماعی و عوامل اقتصادی است.”

این خطوط هوایی سنگاپور پرواز کرده بود حدود 280 مسافر که منتقل شدند و تحت اسکورت پلیس به هتل پولمن در شهر, جایی که آنها صرف خواهد شد بعد از دو هفته در قرنطینه. هتل باقی می ماند محاصره و مقامات هنوز در انتظار نتایج حاصل از چهار آزمون است. چنین آزمایش اجباری در س و هیچ واردان حاضر به همکاری است.

کمیسر پلیس اعطای استیونس گفت: هتل قرنطینه سیستم مناسب بود با وجود نگرانی های بین ایالتی در مورد سپاه پاسداران تبدیل شدن به آلوده به ویروس.

بیشتر از 69 سربازان از آدلاید-بر اساس 1st Brigade که در بازگشت از Butterworth پایگاه هوایی در مالزی در یک نیروی دفاع استرالیا هواپیما به ادینبورگ پایگاه نیروی هوایی نیز در قرنطینه. هیچ یک آزمایش مثبت است.

SA پاتولوژی در حال حاضر انجام می شود و تقریبا 150,000 آزمون چک کردن تقریبا 7.5 درصد از جمعیت.

رئیس بهداشت عمومی افسر استاد نیکولا Spurrier خواست مردم برای دریافت تست شده در صورتی که حتی اندکی علائم تنفسی.

“اگر شما یک سرد, تست,” او گفت:.

محدودیت در مرزهای دولتی را نیز به سهولت به عنوان چهارشنبه.

بزرگراه میان ایالتی ساکنان می توانید درخواست برای تصویب قبل از قبل از ورود به جنوب استرالیا.

کمیسر پلیس اعطای استیونس گفت: هر کسی که مایل به وارد جنوب استرالیا از جولای 1 باید یک فرم درخواست آنلاین در sa.gov.au, که در آن آنها را دریافت پاسخ در عرض 72 ساعت از اینکه آنها قادر به ورود به دولت است.

آقای استیونس گفت: ساکنان تلقی ضروری مسافر در مهربان و دلسوز زمینه خواهد بود اجازه ورود به دولت است.

“بر اساس اطلاعات آنها در اختیار آنها خواهد شد یا بود داده شده قبل از تصویب برای ورود جنوبی و استرالیا به عنوان یک ضروری مسافر و یا آنها را توصیه شود که آنها نیاز به رفتن به 14 روز قرنطینه” آقای استیونس گفت.

پس از دریافت تایید شما دریافت یک کد منحصر به فرد برای تولید در مرز برای “ساده کردن” روند ورود SA, او گفت:.

“اگر آنها در حال آمدن از یک COVID-منطقه امن مانند Northern Territory, استرالیا و تاسمانی سفر مستقیم به SA از آن خواهد شد بسیار ساده تر روند برای آنها است اما آنها هنوز هم نیاز به ثبت اطلاعات مربوط به آنها و تایید می کنند که آنها را از سفر خارج از کشور.”

او گفت: با وجود شیوع اخیر در ویکتوریا استرالیا جنوبی امیدوار به باز کردن مرزهای خود را به طور کامل در جولای 20.

“وجود دارد هیچ تعهد شرکت به 20 ژوئیه اگر شرایط به گونه ای است که آن را ایجاد یک خطر برای SA ساکنان ما نظارت خواهد شد که بسیار نزدیک در روزهای و هفته.

“خطر ابتلا به جنوب استرالیا بوجود می آیند از مردم ورود جنوب استرالیا حمل COVID-19 انجام شد تا آنجا که ما می تواند به کاهش این خطر.”

گردهمایی نزدیک به 1000 نفر در حال حاضر ممکن است تحت محدودیت های جدید, اگر یک COVID امن مدیریت طرح برای اولین بار تایید شده توسط SA سلامت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de