ماهی بیشتر در معرض خطر گرم شدن آب از اول فکر

گرمایش جهانی به نظر می رسد مانند آن خواهد بود یک مشکل بزرگتر برای جهان گونه های ماهی از دانشمندان در ابتدا فکر می کردم: یک مطالعه جدید نشان می دهد که هنگامی که ماهی ها تخم ریزی و یا جنین آنها بیشتر در معرض آب داغ.

با متوسط سطح انسانی ناشی از تغییر آب و هوا انتظار می رود تا پایان قرن اقیانوس های جهان, رودخانه ها و دریاچه ها خواهد بود بیش از حد گرم برای حدود 40 درصد از جهان را در گونه های ماهی در تخم ریزی و یا جنینی مراحل زندگی با توجه به مطالعه در روز پنجشنبه مجله علوم. این بدان معناست که آنها می تواند منقرض شده و یا مجبور به تغییر چگونه و در کجا زندگی می کنند و تولید کنند.

                                                                                                                                                                                                                       

تا به حال زیست شناسان به تازگی مورد مطالعه در ماهی های بالغ. برای ماهی های بالغ در حدود 2% تا 3% از گونه خواهد بود بیش از حد داغ منطقه در سال 2100 با مشابه پیش بینی گرم شدن. بنابراین با استفاده از این رویکرد جدید نشان می دهد ناشناخته مشکل برای آینده ماهی دانشمندان گفت.

در بدترین شرایط آب و هوا تغییر سناریو که برخی از دانشمندان گفته است که به طور فزاینده ای بعید است که این رقم برای گونه مشکل جهش به 60 درصد.

این بار آسیب پذیر در زندگی یک ماهی را در این یک ‘œbottleneck’� در آینده سلامت گونه گفت: مطالعه همکاری نویسنده هانس اتو Portner یک زیست شناس دریایی در موسسه آلفرد وگنر در آلمان است.

دریایی uss در سال گذشته شناخته شده به عنوان یک لکه ناشی از تعداد زیادی از مهاجرت ماهی قزل آلا به مرگ در سراسر آلاسکا رودخانه. آن را نیز کشته cod تخم مرغ نشان دادن آنچه گرمتر آینده ممکن است مانند گفت: مطالعه منجر نویسنده Flemming Dahlke یک زیست شناس دریایی در موسسه.

‘œWith تخم ریزی ماهی و جنین حساس به آب گرم به این معنی که جمعیت ماهی نمی قادر خواهد بود به جای خود’� گفت: دانشگاه راتگرز بوم Malin Pinsky که نبود بخشی از مطالعه اما ستایش آن است. œWithout تولید مثل و فرزندان ما هیچ ماهی بدون ماهیگیری و هیچ ماهی در ما صفحات.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در مطالعه 694 گونه Dahlke و Portner در بر داشت برخی از ماهی به احتمال زیاد سخت ترین برخورد با این پدیده عبارتند از: آلاسکا پولاک – بزرگترین شیلات در ایالات متحده و منبع فست فود فیله – و شناخته شده از گونه ها مانند ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا ماهی قزل آلا, ماهی قزل آلای قهوه ای, bonito, barracuda و تا هم اره ماهی گرفتیم.

‘œThe بیشتر ما اجازه می دهد تا درجه حرارت به تغییر … بیشتر ما خواهد شد از دست دادن طبیعی پایه و اساس زندگی انسان از جمله مواد غذایی از دریا’� Portner گفت.

هنگامی که آن را بیش از حد گرم برای تخم ریزی این گونه هنوز هم می تواند احتمالا حرکت به جایی کولر و یا تخم ریزی در زمان دیگری اما این آسان نیست Dahlke گفت. ‘œThis می تواند به معنای بسیاری از مشکلات برای بسیاری از گونه ها است.’�

___

ادامه مطلب داستان آب و هوا در مسائل توسط آسوشیتد پرس در https://www.apnews.com/Climate

___

دنبال ست Borenstein در توییتر @borenbears .

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de