صرفه جویی در پول خود را برای روز ولنتاین و یا فوریه گردش بیش از رئیس جمهور’ روز ؟ وجود دارد مقدار زیادی از شیرین معاملات در اطراف شهر است که نمی خواهد به شما هزینه یک درصد. نگه داشتن خواندن برای پنج رایگان وقایع اطراف شهر امروز و فردا از جمله بزرگ جوایز اسکار باش.

This exhibit dishes up a lot of women's history.گسترش

این نمایشگاه ظروف تا بسیاری از زنان تاریخ است.

واژن, چین

واژن, چین, مراسم اختتامیه
یکشنبه, فوریه 9, 3:30 تا 7:30 p. m.
Seidel شهر 3205 Longhorn جاده تخته سنگ

به مهبل (واژن) چین نمایشگاه در حال آمدن است به پایان و اختتامیه جشن شامل مداوم غربالگری از این زنان معروف شام خدمات: در گفتگو با هنر معاصر توسط دانشگاه ییل مرکز هنر بریتانیا که به بررسی ارتباط بین سه بدن از کار پوشا تقریبا یک صد سال: معروف زنان شام سرویس, مهمانی شام و مهبل (واژن) چین. دو آدرس فقدان اطلاعات در مورد زنان در طول تاریخ در حالی که سوم, واژن چینتمرکز بر مسائل جاری که تاثیر زنان امروز — و bares همه آنها را در یک یادبود مجموعه ای از “کاخ سفید مهبل چین” با بازیگران vulvas در این مرکز است. دیدن هر دو هنر و فیلم روز بسته شدن; برای اطلاعات بیشتر به vaginachina.org.

درخشان شب در هالیوود
یکشنبه, فوریه 9, 4 p. m.
Sie FilmCenter, 2510 شرق, Colfax, خیابان

دنور جشنواره فیلم خدمه یک بار به میزبانی شیک اسکار-مشاهده اما در حال حاضر دنور فیلم ساخته شده است که این رویداد به مراتب بیشتر سرگرم کننده با باز کردن آن را به تمام طرفداران فیلم های رایگان در Sie FilmCenter. چهار احزاب در واقع: جوایز اسکار خواهد بود بصورت زنده در هر سه صفحه نمایش بزرگ (یکی تعیین شده آرام تئاتر یک داد و بیداد کن تئاتر) و همچنین در لابی. وجود خواهد داشت با مضمون فیلم فوق العاده نوشیدنی و همچنین به عنوان یک شانس برای برنده شدن جوایز; WongWayVeg خواهد بود پارک شده فقط در مورد شما نیاز به روزی برای رفتن از راه دور. درب باز در 4 رنگ قرمز-فرش خانه اش شروع در 4:30 و مراسم رسمی آغاز می شود در 6 p. m. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

“عشق در اواخر سرمایهداری”
یکشنبه, فوریه 9, 4:15 بعد از ظهر
روشن چنگال Ciders, 4965 Iris خیابان ویت ریدج

در اواخر سال گذشته روشن چنگال Ciders یک باغ مبتنی بر cidery معرفی Cider House خواندن سری یک برنامه ماهانه با موضوع های مختلف در هر دور. در ماه فوریه آن را “عشق در اواخر سرمایهداری” و فوریه 9 برنامه شامل یک کوتاه خواندن با جنیفر Wortman نویسنده مجموعه داستان کوتاه این است.این.این.است.عشق.عشق.عشق., پس از گفتگو در مورد عوارض و ابهامات در مورد عشق با Wortman روانشناس تری فینی و هایلی Jonoubeh بصری تاروت خواننده و جادوگر. پس از بحث و گفتگو Wortman فروش خواهد شد و ثبت نام کتاب ها و هایلی ارائه خواهد شد تاروت خوانش. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در clearforkcider.com.

Charles Darwin's science survived.

چارلز داروین علم جان سالم به در برد.

dmns.org

داروین در شب (و روز)
چهار شنبه, فوریه 10, 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
دنور موزه طبیعت و علم 2001 کلرادو بلوار

جشن تولد و دستاوردهای چارلز داروین در فوریه 10, که نیز اتفاق می افتد به یک روز رایگان در دنور موزه طبیعت و علم که در آن شما می توانید تمام دیگر (غیر از یکی) نمایشگاه به صورت رایگان بیش از حد. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در 303-370-6000 یا رفتن به dmns.org.

امیلی گریفیث تولد
چهار شنبه, فوریه 10, 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر
امیلی کافه امیلی گریفیث دانشگاه 1860 لینکلن خیابان

امیلی گریفیث بود افسانه ای کلرادو مربی که با تاکید بر آموزش بزرگسالان; یک قرن پیش بسیاری از دانش آموزان فقیر بودند و از مهاجران به طوری که او ساخته شده یک عادت آنها ارائه سوپ رایگان. این سنت همچنان در روز تولد او زمانی که امیلی کافه ارائه می شود رایگان کاسه سوپ (گوشت گاو و گزینه های گیاهی). اما آیا فقط به: را با اهدا به امیلی گریفیث دانشکده فنی درایو مواد غذایی است که به دنبال قفسه پایدار ناهار و میان وعده موارد. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در emilygriffith.edu.

ما در به روز رسانی این لیست بیش از آخر هفته. اگر شما می دانید از بزرگ رایگان وقایع اطراف شهر ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de