جکسون از دست ندهید. — با آب در رودخانه پرل در ادامه به افزایش و اطراف می سی سی پی در شهر و باران بیشتر در راه این هفته فرماندار شهروندان هشدار داد که این امر می تواند روز قبل از سیل شروع به عقب رفتن.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: صبح روز یکشنبه که مروارید ادامه خواهد داد به افزایش طول روز و به او هشدار داد که دولت چهره ‘œprecarious وضعیت است که می تواند به نوبه خود در هر لحظه است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در یکی جکسون محله ساکنان ور رفته, قایق, قایق و قایق های ماهیگیری به بررسی خانه های خود را به آسانسور به دیگر کشورهای همسایه. برخی از آنها قادر به گرفتن در داخل در حالی که دیگران peeked به ویندوز برای دیدن اگر هر گونه آسیب انجام شده بود داخل. خارج سیلاب شوربا در صندوق پستی نشانه های خیابانی و اتومبیل هایی که در سمت چپ شده بود در driveways.

در یک بیت از اخبار خوب و مقامات در یک مخزن upriver کنگره آمریکا روز یکشنبه گفت که سطح آب در مخزن به حال تثبیت اجازه می دهد آنها را به ارسال آب کمتر downriver. خدمات ملی آب و هوا که شده پیش بینی این رودخانه خواهد تاج یکشنبه در 38 سر پا, در روز یکشنبه کمی کاهش می یابد که به 37.5 ، این رودخانه در حال حاضر پیش بینی به تاج دوشنبه.

اما حتی با این که توسعه مقامات خواست ساکنان به توجه به تخلیه دستور بررسی در جاده تعطیلی قبل از سفر و اقامت در خارج از سیلاب هشدار داد که حتی به ظاهر ارام آب می تواند ماسک حرکت سریع جریان و آلودگی است. اجرای قانون مقامات رفت و درب به درب در مناطق گفتن مردم به تخلیه ریوز گفت.

امدادگران انجام شده چهار کمک تخلیه شنبه اگر چه آنها گفت: هیچ یک نیاز بود یک شبه.

‘œWe انتظار می رود این رودخانه ادامه به افزایش بیش از 24 ساعت آینده و یا پس از, ‘œ ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری در جکسون. ‘œWe نیست از جنگل است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

جکسون شهردار چکو لومومبا گفت: قدرت بسته شده بود به 504 خوابگاه به عنوان یک احتیاط ایمنی. او گفت: برخی از شهر خانه های آب گرفتگی شده بود اما مقامات هنوز نمی دانند که چگونه بسیاری از. حدود 30 نفر در یک سرپناه است که راه اندازی شده است در جکسون, او گفت:.

حدود 2,400 سازه های سراسر سه شهرستان نزدیک به رودخانه و مخزن – Hinds, Rankin و مدیسون استان ها – می تواند نهفته معنی آنها یا دریافت آب در داخل و یا در حال احاطه شده توسط آب گفت: Malary سفید از می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری.

در حومه فلووود جان و آهنگ ژینا اسمیت بسته بندی شده بود تا آنجا که آنها می تواند در سمت چپ و خانه خود را به عنوان آبهای گل رز پنج شنبه.

روز یکشنبه همسایه خود را دیل فریزر آنها را در زمان بازگشت به خانه خود را در یک قایق پارویی, جایی که آنها در بررسی آسیب پس از آن در خود قایق رانی و ردیف دور.

‘œWe بوده است قادر به ماندن در اینجا هنگامی که آب می شود تا” جان اسمیت گفت. ‘œBut به عنوان شما را تماشا کرده ام آن را در طول سال شما می دانید که هنگامی که به خارج. از آن زمان به این زمان.’�

                                                                                                                                                                                                                       

یک پا و یک نیمه از آب در داخل خانه اسمیت گفت. او می خواهم در حال حاضر شده است در تماس با یک پیمانکار و نماینده بیمه در مورد بازسازی است. هر دو او و همسرش گفت: آنها دوست دارند خانه خود را که در آن آنها می توانید نشستن در پشت ایوان و تماشای گوزن و حیات وحش است.

‘�آن را برای رفتن به یک در حالی که برای ما به بازسازی اما ما امن هستند و ما همه OK” آهنگ ژینا اسمیت گفت.

در فریزر زیادی در کنار درب آب در پایین جلوی خانه بود اما نه رخنه داخل خانه یک طبقه که در آن او زندگی می کردند به 23 سال است.

‘œThe آب است که بسیار نزدیک به خانه من. آن می تواند سیل; آن می تواند سیل. این بستگی به تاج در حال حاضر’� او گفت:.

پایین خیابان کلیسای پروتستان به دنیا آمد و کسب و کارهای مختلف آب گرفتگی شدند.

در حالی که تمرکز در حال حاضر بر روی Jackson منطقه سنگین باران و جاری شدن سیل تحت تاثیر قرار داده است بسیار بزرگتر قنداق کردن دولت است. دولت مدیریت اضطراری مقامات روز یکشنبه گفت که آنها تا به حال دریافت اولیه آسیب گزارش از 11 شهرستان در ارتباط با آب و هوایی شدید است که آمار دولت شروع on Feb. 10.

مروارید بالاترین ثبت تاج بود 43.2 در مارس 17, 1979. دوم بالاترین سطح رخ داده است ممکن است در 5 سال 1983 زمانی که رودخانه رز به 39.58 ،

شنبه شب مقامات منتشر شده آب از نزدیکی بارنت مخزن خود را به کنترل سطح است. آنها خواست ساکنان در شمال شرقی جکسون که در سیل منطقه پایین دست از مخزن به ترک بلافاصله. توسط صبح روز یکشنبه ریوز گفت: مخزن ورودی و خروجی به حال برسونه.

مخزن مقامات گفت که به آنها اجازه انتشار آب کمتر از حد انتظار است.

‘œWe برخی از خبر خوب امروز” گفت: John G. Sigman که نظارت مخزن عملیات در طول یک جداگانه در کنفرانس خبری بعد از ظهر یکشنبه.

پس از رودخانه قله دوشنبه, آن را در آب سه تا چهار روز به پایین به طور قابل توجهی. بخشی از دلیل آن این است که پیش بینی انتظار می رود بارش باران بیشتر بین ظهر سه شنبه و چهار شنبه شب.

‘�از آن خواهد شد روز قبل از ما از جنگل و آب شروع به فروکش’� فرماندار گفت.

__

این نسخه تصحیح نام از مخزن. این بارنت مخزن نه راس Barnette مخزن.

___

سانتانا گزارش از نیواورلئان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im