تالاهاسی فلوریدا. — برای ماه لوری جوردانو شده بود داستان پسر او را به هر کسی که گوش – چگونه او Zach یک تسمه زنی 16 ساله بازیکن فوتبال هرگز نباید سقوط کرده بود در صحرای سوزان فلوریدا حرارت نزدیک به سه سال پیش است. او روز بعد.

برای هفته جوردانو شده است رانندگی شش ساعت در هر راه برای دیدار با نمایندگان مجلس در دولت و کنگره به فشار آنها را به عمل به درک غیر قابل تحمل غم و اندوه یک پدر و مادر تلاش را به معنای به یک کودک از مرگ.

                                                                                                                                                                                                                       

در فلوریدا در کنگره آمریکا در تالاهاسی جوردانو مسیرهای عبور پنج شنبه با لری Alhadeff که از دست او 14 ساله دختر, سکس در پارک, تیراندازی مدرسه. هر دو صحبت در مورد چگونه فاجعه و از دست دادن انگیزه است آنها را به لابی برای قانون به معنای صرفه جویی به کودکان دیگر و دیگر پدر و مادر از درد و رنج.

جوردانو و Alhadeff مرتبط هستند بیش از غم و اندوه خود را از دست دادن فرزندان و به قانونگذاران برای ایجاد مدارس امن تر, البته در راه های مختلف.

Alhadeff بود به اصرار قانونگذاران نیاز به دکمه های وحشت در مدارس به سرعت احضار برای کمک به. که یکی از بسیاری از مدرسه اقدامات ایمنی باعث توسط تیراندازی در فوریه. 14, 2018 در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان که به کشته شدن 17. این لایحه به عنوان شناخته شده ‘œAlyssa قانون’� نیاز به هر یک از مکان ابتدایی و دبیرستان و دانشگاه از جمله منشور مدارس برای قرار دادن در یک سیستم تلفن همراه به هشدار مقامات از شرایط اضطراری.

و جوردانو بود دوباره در کنگره به یک صندلی در گالری عمومی مشرف طبقه سنا که در آن قانونگذاران به اتفاق آرا تصویب لایحه تغییر نام ‘œZachary مارتین عمل می کنند.’� این قانون نیاز به مدارس دولتی در سراسر فلوریدا به انجام بیشتر برای جلوگیری از گرما مربوط به صدمات و مرگ و میر.

برای چند دقیقه با آنها صحبت کرد و در مورد فرزندان خود و خود را به اشتراک گذاشته میشن. جوردانو تحسین آویز حلق آویز از Alhadeff گردن که خرس الهام چهره خندان است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI نمی دانم که چگونه همه چیز را در خود تراژدی اما من فقط نگه داشته فکر که کمک در راه بود” Alhadeff گفت جوردانو در مورد آن روز سرنوشت ساز در ماه فوریه 2018.

‘œAnd کمک بود نه در راه,’� جوردانو قطع اتمام Alhadeff فکر می کردم.

یکی دیگر از فلوریدا مادر درد و رنج از دست دادن دنیس ویلیامز پرسه می زدند کنگره پنج شنبه شروع به لابی گری برای یک قانون جدید به نام دختر Terissa Gautney که در یک اتوبوس مدرسه در سال 2018 است.

پس از از دست دادن دختر خود ویلیامز و همسرش شده است هل دادن تخته مدرسه و به دنبال کمک از نمایندگان مجلس نیاز به صرفه جویی در زندگی آموزشی برای رانندگان اتوبوس مدرسه و بهتر تجهیزات ارتباطی در اتوبوس مدرسه.

ویلیامز و Alhadeff همچنین مسیرهای عبور در کنگره.

‘œOur کودکان از دست داده بودند در یک وضعیت آسیب و شکسته قلب من برای هر مادر دیگری. و من می توانم احساس درد است که آنها احساس” Alhadeff گفت: از ویلیامز و جوردانو. “حتی اگر آن را به انواع مختلف از فجایع آن هنوز درد از دست دادن فرزند.’�

                                                                                                                                                                                                                       

جوردانو پسر مرده در تابستان 2017 پس از سقوط در فلوریدا حرارت در طول تمرین.

پس پسر خود را از مرگ جوردانو تاسیس ژاک مارتین بنیاد یادبود که کار کرده است به منظور بالا بردن آگاهی در مورد خطرات ناشی از گرما مربوط به تنش. به عنوان بخشی از کار خود را به بنیاد اهدا 40 خنک کننده ها به مدارس سراسر فلوریدا.

پسرش به او گفت: هنوز هم زنده باشد اگر زندگی صرفه جویی در تجهیزات در حاشیه در طول تمرین – شاید پر از آب وان – بلافاصله پس از سرد کردن بدن خود را.

‘œI خسته هستم اما آن را OK. به محض این که بیش از, من قصد دارم به سقوط برای یک هفته” جوردانو گفت: در حالی که در انتظار نمایندگان مجلس به اقدام در لایحه خود را.

‘œA شش ساعت رانندگی به مدت طولانی به تنهایی با افکار خود را,” او گفت: “زمانی که احساسات واقعا سخت است. زمانی که اشک در جریان است.”

اگر به تصویب قوه مقننه و امضا شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis, مکان عمومی, مدارس مورد نیاز خواهد بود را به یک وان یا دیگر ظرف بزرگ پر از آب سرد در حاشیه در طول تمام بازی ها و شیوه های. مدارس نیز مورد نیاز خواهد بود به defibrillators به احیا زده ورزشکاران است. قانون پیشنهادی همچنین نیاز مدارس به آموزش پرسنل در مورد نحوه تشخیص علائم گرما بیماری های مربوط از جمله بالقوه مرگبار سکته مغزی حرارت و صرفه جویی در زندگی اقدامات است.

اما حتی در آستانه موفقیت جوردانو گفت: کمی وجود دارد به راحتی.

‘œI هنوز گریه هر روز’� او گفت:. ‘œThere هیچ تسلی. نه بهتر نیست.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de