فلوریدا افسر پلیس به حالت تعلیق برای هل دادن زانو زن

فورت LAUDERDALE — فورت Lauderdale پلیس به حالت تعلیق یک افسر پس از فیلم نشان داد که او تحت فشار قرار دادند یک زانو زدن زن سیاه به زمین طی درگیری با پلیس از قتل جورج فلوید در مینه سوتا, افزایش درگیری که در آن بطری پرتاب شد و گاز اشک آور شلیک شد.

این افسر همکاران به سرعت او را تحت فشار قرار دادند به دور از زن و پایین خیابان در روز یکشنبه ، پلیس و مسئولان شهرستان گفت: این اتفاق به عنوان یک تجمع مسالمت آمیز با حضور حدود 1000 نفر بود متفرق و گروه های کوچکتر را شکست برخی از فروشگاه ویندوز و اسپری گرافیتی.

                                                                                                                                                                                                                       

رئیس پلیس ریک Maglione روز دوشنبه گفت که افسر استیون Pohorence تحت فشار قرار دادند به او و دیگر افسران نقل مکان کرد برای نجات یکی از همکاران که تبدیل شده بود احاطه شده و دیگری از یک ماشین گشت که مردم شروع به پریدن از روی.

Maglione گفت Poherence اعمال خواهد شد بررسی توسط وزارت فلوریدا اجرای قانون قبل از تحقیقات داخلی انجام شده است.

Maglione گفت: او می داند که چرا برخی بر این باورند که پرتاب باعث جمعیت به پرتاب بطری, اما او گفت: وجود دارد مردم در این جمعیت با آجر و بطری آتش بازی و سلاح های دیگر که به امید شروع یک مبارزه با افسران.

‘œI فکر نمی کنم (Poherence است) اقدام ایجاد آنچه رخ داده است … ما در این روند از یک افسر نجات است که تبدیل به یک افسر دیگر نجات,’� رئیس گفت. اما او گفت Poherence اقدامات ‘œcould اضافه شده اند به آنچه که قرار بود” و از او تقدیر افسر Krystle اسمیت که تحت فشار قرار دادند Poherence دور از زن است.

‘œShe آنچه شما قرار است برای انجام دهید: وقتی که شما می بینید یا آدرنالین یا احساسات و یا به نوعی از تعامل رفتن جنوبی … است که ما کار را به انجام است دخالت,’� او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

فورت Lauderdale شهردار دین Trantalis گفت که او احساس Poherence اعمال شد ‘œoffensive,’� و او را خوشحال گروه به حالت تعلیق در او.

‘œI فکر بود که چیزی که باید هرگز اتفاق افتاده است’� شهردار گفت.

نشان دهنده سامانتا Sweeting, دیویس گفت: او را نمی بینیم پرتاب اما شنیده ام فریاد او پس از حدود شش ماشین پلیس می رسند با صدای در. سپس او را دیدم بطری آب پرتاب در افسران شنیده انفجار و احساس گاز اشک آور سوختگی چشم و گلو.

‘œThe کار پلیس است که در درجه اول برای حفاظت و خدمت در عین حال وجود یک فرهنگ بی اعتمادی و شک و تردید. در اعتراض طراحی شده است به صحبت می کنند که برای دیدن یک پلیس مخالف است و تقریبا بیش از حد بر روی بینی. این خیلی ناراحت کننده,’� 29 ساله به بالا مشاور مدرسه از فورت Lauderdale گفت.

‘œSuspension است اولین گام اما راستش من می خواهم برای دیدن افسر de-badged. اگر این ضربه زمانی که شما در یک وضعیت که شما را ورشکسته به فشار یک زن بر روی زانو های خود را و سپس شما در اشتباه حرفه ای,’� او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

فورت Lauderdale برادرانه منظور از پلیس اتحادیه است که نشان دهنده این شهر افسران تا به حال هیچ اظهار نظر فوری دوشنبه.

در جای دیگر در فلوریدا عمدتا تظاهرات مسالمت آمیز برگزار شد در سراسر کشور بیش از آخر هفته اما برخی از میامی ماشین پلیس به آتش کشیده شدند و جبهه های فروشگاه آسیب دیده است. که منجر Miami-Dade County شهردار کارلوس Gimenez به تعویق بازگشایی شهرستان سواحل است که برنامه ریزی شده برای بازگشایی دوشنبه برای اولین بار از ماه مارس زمانی که آنها بسته شد برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در اورلاندو رئیس پلیس اورلاندو واکر روز دوشنبه گفت که ماموران کرده بود به آتش گاز اشک آور یکشنبه شب پس از برخی از تظاهرکنندگان شروع به پرتاب اشیاء موجود در یک بزرگراه در سایت ساخت و ساز.

‘œSome افراد از گروه تصمیم به پرتاب سنگ و بطری و هر چیزی که آنها می توانید پیدا کنید که باقی مانده بود به همراه I-منطقه 4 که در آن ساخت و ساز است که در آنها پرتاب در افسران’� واکر گفت: در یک کنفرانس خبری. ‘œAt که نقطه افسران تا به حال به استقرار گاز.’� برخی از اعضای این گروه پس از آن انداخت تایر مانند وزن بیش از کنار بزرگراه بر روی یک جاده زیر مسدود شده و رو به مشرق ترافیک. ماموران با استفاده از گاز اشک آور آنها را دوباره. او گفت: افسران 30 دستگیری یکشنبه شب از جمله برخی از کسانی که شکست را به فروشگاه.

در یک نقطه در طول روز یکشنبه تظاهرات واکر و اورنج کانتی کلانتر جان مینا زانو در همبستگی با معترضان در خارج از اورلاندو اداره پلیس مرکزی.

در تمپا در دوشنبه شش نفر از اعضای امگا Psi فی برادری دعا در خارج از دو کسب و کار سایگون در ویتنام رستوران و Champs Sports, که ویران شده بودند توسط آتش سوزی در روز شنبه.

‘œThe مردم که آیا تخریب بیشتر نیست از این محل’� کشیش جیمز گالن گفت. ‘œThen آنها را ترک و راندن در بزرگراه بین ایالتی و همه پس از آن منفی می آید به افرادی که در اینجا زندگی می کنند.’�

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران آدریانا گومز Licon در میامی; Freida Frisaro فورت لادردیل فلوریدا; Mike اشنایدر در اورلاندو فلوریدا; و تامارا با شکوه در تمپا, فلوریدا; کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de