گل کودک به ارمغان می آورد با نام تجاری خود را از فراگیر خوردن به Cherry Creek

“ما کاملا فراگیر رستوران” کشورهای کوچک DiLeo اجرایی آشپز Cherry Creek, جدیدترین رستوران گل کودک.

آشپز در ادامه توضیح می دهد که تقریبا هر گزینه در گل فرزند منو از سالاد کاسه پیچد و entrees می توان تغییر برای دیدار با نیازهای غذایی و محدودیت ها و تنظیمات از مهمانان که آیا آنها در حال تلاش کردن keto شیوه زندگی, یک مهره یا دانه آلرژی و یا اشتراک برای یک گیاه بر اساس رژیم. این روش برای سالم غذا خوردن مناسب به نظر می رسد در گیلاس نهر که در آن تناسب اندام استودیو به نظر می رسد در هر بلوک و دیگر سلامت مبتنی بر متخصصان مانند درست غذا آشپزخانه گوشه چغندر و نشاط کاسه ثابت کرده اند که تقاضای بالا برای مواد آلی روشن طعم و مقدار زیادی از سبزیجات است.

The Mother Earth bowl includes ancient grains, sweet potatoes bathed in red pepper and miso vinaigrette, hemp seed and other veggies.گسترش

مادر زمین کاسه شامل دانه باستان, سیب زمینی شیرین غرق در فلفل قرمز و miso سرکه بریزید و شاه دانه و دیگر سبزیجات.

علامت Antonation

مواد غذایی سالم ندارد به شیرین و مطلوب” DiLeo می افزاید. “ما مواد غذایی سالم است — و آن طعم بزرگ است.”

گل کودک تاسیس شد رستوران سام فاکس که به اجرا در مارک های مختلف به عنوان بخشی از فاکس رستوران مفاهیم. این دومین گل کودک در کلرادو (اولین باز در بولدر در سال 2018) و 25 به طور کلی.

این سومین گل کودک باز برای مدیر کلی گرد و خاکی Petrosky; او نیز راه اندازی مکان در بولدر و Austin, Texas. “این تعجب آور به مردم چگونه حاضر ما به جای آنها وجود دارد; هیچ چشم-نورد در آشپزخانه اگر شما یک درخواست خاص,” او می گوید.

Flower Child is located on the northeast section of the Cherry Creek Mall complex.گسترش

گل کودک واقع در بخش شمال شرقی Cherry Creek بازار پیچیده است.

علامت Antonation

It may be too early for patio dining, but Flower Child is ready.گسترش

ممکن است خیلی زود برای پاسیو ناهار خوری اما گل کودک آماده است.

علامت Antonation

رستوران ارائه می کند مرغ, استیک ماهی قزل آلا و میگو به عنوان پروتئین است که می تواند اضافه شده به بسیاری از آیتم های منو وجود دارد اما تعداد بسیار کمی از محصولات حیوانی گنجانیده شده به ظروف پس از آن آسان است برای رفتن گیاهخواری یا وگان. طعم دهنده های ساخته شده از جسورانه بین المللی مواد پس از درخشش کاسه برای مثال متکی بر شیر نارگیل و روغن آفتابگردان برای غنا و سیب زمینی شیرین, رشته فرنگی, bok choy و قارچ قارچ برای بافت. پرتاب برخی از میگو یا توفو و شما رو منحصر به فرد را بر روی پد تایلندی.

DiLeo همچنین با استفاده از سبزی تازه پاشیده در درست قبل از خدمت به منظور افزایش عطری که سفارش خود را کاهش یافته است خاموش در جدول خود را. و اگر شما تصمیم به اضافه کردن مرغ اما شما نگران هستید که یک آلرژن در ترشی, DiLeo است شما در نظر داشته باشید. “به عنوان یک آشپز آن را در مورد آماده بودن” او می گوید. “ما مرغ مزه دار شده, اما من تو را برای افرادی که نمی توانید از خوردن آن است.”

برای نوشیدنی, گل, کودک خود میوه و مخلوط چای لیموناد و آب میوه های تازه, اما شما همچنین می توانید سفارش آبجو و شراب و یا فصلی سانگریای. خارج وجود دارد یک ایستگاه آبرسانی با آب با طعم خیار نعنا و لیمو یا دیگر طراوت مواد تشکیل دهنده.

گل کودک باز می شود در روز سه شنبه 18 فوریه در 3110 شرق خیابان اول خواهد شد و باز روز از 11 صبح تا 9 بعد از ظهر و در حالی که آن را درون آن قرار دارد Cherry Creek بازار پارکینگ پرداخت می شود منطقه رستوران ارائه می دهد پارکینگ اعتبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>