هوستون — یادبود خدمات به افتخار جورج فلوید فوق العاده ای هستند: سه شهرستانها بیش از شش روز با یک شانس برای عزاداران برای ادای احترام خود را در جوامع که در آن او متولد شد و بزرگ شد و فوت کرد.

اما تا شرایط اطراف آنها: از آنجا که ممکن است 25 مرگ در مینیاپولیس فلوید نام شده شعار توسط صدها هزار نفر از مردم و قدرت یک جنبش است. برخورد خشونت آمیز بین پلیس و معترضان و ناظران را ملتهب کشور در حال حاضر در وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

سازمان از خاطرات می خواهم به اذعان معنی فلوید تا به حال در زندگی خود خانواده بزرگ و گسترده تر معنی او فرض در مرگ است که اتفاق افتاده پس از یک افسر فشرده زانو به, دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا.

‘œIt خواهد بود ناکافی اگر شما نمی توجه به زندگی و عشق و جشن خانواده می خواهد,’� گفت: برگرد. Al Sharpton این رهبر جنبش حقوق مدنی که eulogize فلوید در دو شهر. ‘œBut آن را نیز ناکافی … اگر شما عمل به عنوان اینکه ما در یک مراسم تشییع جنازه رخ داده است که تحت شرایط طبیعی.’�

‘œThe خانواده است نه مستقل از جامعه” او گفت:. “خانواده می خواهد برای دیدن چیزی است که اتفاق می افتد.’�

اولین سرویس خواهد بود بعد از ظهر پنجشنبه در شمال مرکزی دانشگاه در مینیاپولیس. Sharpton, بنیانگذار شبکه اقدام ملی و فلوید وکیل خانواده بن Crump صحبت خواهد کرد.

فلوید بدن خواهد شد و سپس رفتن به Raeford کارولینای شمالی که در آن او 46 سال پیش برای دو دقیقه مشاهده عمومی و خصوصی خدمات برای خانواده در روز شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

در نهایت مشاهده عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده بود و زندگی بسیاری از زندگی خود را. 500 نفر خدمات در روز سه شنبه برگزار خواهد شد در چشمه ستایش کلیسا و شامل آدرس از Sharpton, Crump و برگرد. ریموس E. Wright, خانواده کشیش. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ممکن است حضور, و دیگر چهره های سیاسی و افراد مشهور در حال انتظار نیز هست. خصوصی کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت.

هر دو خاطرات در مینیاپولیس و هوستون, شامل, شخصی, مراسم تجلیل و مداحی در مورد عدالت اجتماعی Sharpton گفت.

با توجه به coronavirus چشمه ستایش خواهد بود محدود به 20 درصد از ظرفیت خود را و بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک.

فلوید نهایی سفر طراحی شده است با قصد Sharpton گفت. داشتن دکمه سمت چپ هوستون برای مینیاپولیس در سال 2014 در جستجوی یک شغل و یک زندگی جدید فلوید خواهد جابجایی است که راه.

“آنها جمعی گفت: ما نیاز به ایجاد اولین یادبود بیانیه ای از شهر او تصمیم گرفت برای رفتن به یک زندگی به پایان رسید که زندگی خود را’� او گفت:.

Clayborne کارسون مدیر مارتین لوتر کینگ جونیور پژوهش و آموزش موسسه در دانشگاه استنفورد گفت: œfor کسی که تقریبا ناشناخته به جهان تا زمانی که فقط در هفته گذشته این بی سابقه است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThis لمس یک عصب,’� کارسون گفت. ‘œIt شده است تا ساختمان برای تمام تاریخ آمریکا. من فکر می کنم که افرادی که آگاه هستند از تاریخ این کشور درک کنند که وجود دارد مقدار زیادی به کفاره و بسیاری برای جشن در نظر افرادی که ایستاده بود تا برای عدالت است.’�

اندازه فلوید مراسم یادبود نشان دهنده تاثیر او و نیاز به رسمیت شناختن گسترده غم و اندوه مرگ او باعث شده است که گفت: Tashel Bordere یک کارشناس در غم و اندوه و دستیار استاد در دانشگاه میسوری. آن را نیز نشان دهنده یک سنت به خصوص در جوامع آفریقایی آمریکایی که بزرگ مجالس ترحیم می تواند به رسمیت شناختن است که عزیزان از دست رفته تلاش برای دریافت در زندگی است.

اما او افزود: “غم و اندوه می رود به مراتب فراتر از تشییع جنازه; شفا می رود به مراتب فراتر از تشییع جنازه. عدالت تجربه شده است که مردم احساس امنیت در جوامع خود و در زندگی خود.’�

کارسون گفت: تاثیر فلوید مرگ در نهایت می تواند اندازه گیری تغییرات در نحوه پلیس درمان آفریقایی آمریکایی ها و نرخ های متفاوت که در آن سیاه و سفید مردان زندانی هستند.

‘œOtherwise آن را فقط بعد جورج فلوید و یکی از پس از آن,’� او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de