پنج سال پیش مترو دنور بود دقیقا صفر مواد غذایی, سالن, اما در حال حاضر آنها در حال popping تا در هر شهر و محله. به زودی در حال اتصال مواد غذایی و نوشیدنی ها و تخته سنگ پاسگاه Avanti, مواد غذایی و نوشیدنی. در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار در هر.

اتصال مواد غذایی و نوشیدنی را با یازده مواد غذایی و آشامیدنی فروشندگان چهل پا نوار و بیش از 12 ، 000 فوت مربع از فضای داخل (به علاوه یکی دیگر از 4000 خارج) در سال 2000 جنوب کلرادو بلوار. این بخشی از یک پروژه توسعه مجدد در کلرادو مرکز که تا به حال شناخته شده به صورت دیو و منفجر یاخوردکننده را IMAX فیلم و تئاتر و نور-ایستگاه راه آهن. اما در نزدیکی برج های آپارتمانی و مسافران زیپ گذشته در I-25 را برای یک محل نخست برای یک آشپزی مجموعهای است که انتظار می رود برای باز کردن این مه.

فروشندگان طیف وسیعی از دنور سرآشپزها مشهور به تازه واردان به سراسر کشور شناخته شده رستوران. نمایندگی دنور در حال تروی گارد (در حال حاضر کار خود را در سالن غذا در دنور فناوری مرکز) که debuting موج بزرگ تاکو فروشگاه; لایحه Espiricueta خواهد شد که ارائه یک نسخه ساده از خود RiNo کباب Smok; François صابر خواهد شد که اضافه کردن یکی دیگر از پاسگاه Lazo Empanadas (در حال حاضر وجود دارد سه); به زودی چوی سابق سر آشپز سوشی در دن که باز ابیسو رامش & سوشی; و تعقیب و ملیسا Devitt که باز خود را در مکان دوم آقای معدنچی گوشت و پنیر (اولین بار است که در شاخه مواد غذایی در سالن طلایی).

واشنگتن پیتزا آشپز Joel مهر اضافه خواهد شد پیت-A-پای دنور متخصص در نیوهیون-سبک پیتزا استفاده کرد در حالی که Dallas-بر اساس آشپز یاسر خلف اضافه خواهد شد شاورما زیستن. دیگر مفاهیم عبارتند از: پرنده روی سیم جنوبی جوجه n خرد کردن و گریل برگر Paciugo Gelato و Sonder قهوه و چای دنور اصلی با آن خانه پایه در 9731 شرق Iliff خیابان.

در بولدر, Avanti مشغول بوده است تبدیل خالی سه داستان Cheesecake Factory, در 14th, خیابان, در خیابان مروارید بازار به شش فروشنده مواد غذایی سالن سه که در حال حاضر به امضا رسید. مانند آن LoHi خواهر و برادر این نسخه قرار است در اواخر بهار خدمت خواهد کرد به عنوان یک انکوباتور برای سرآشپزها و همچنین جانبازان به دنبال آزمون مفاهیم جدید.

Chef Nicholas Kayser (seen here with Secret Sauce pastry chef Nadine Donovan) is bringing his love of market produce to Avanti Boulder.گسترش

آشپز نیکلاس Kayser (دیده می شود در اینجا با سس راز آشپز شیرینی نادین داناون) آوردن عشق خود را از بازار تولید به Avanti تخته سنگ.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

نیکلاس Kayser ترک خود را سه سال بعد به عنوان سرآشپز اجرایی در وستا (و کل راز سس, رستوران, گروه) برای راه اندازی ریشه پیشه آمریکایی که در خدمت منطقه ای غذاهای آمریکایی با یک بازار تمرکز می کنند. “تمام کلاسیک Americana چیزی که باید جشن گرفته می شود بیشتر” Kayser توضیح می دهد. “مردم تمایل به گنگ آن پایین اما در کل آشپز-رانده شده از جنبه های است که می تواند برجسته شده است. توجه به همه چیز ما منبع بخشی از آن است.”

Kayser یک طرفدار آهسته غذا جنبش اشاره کرد که کاهش کل فرایند تولید مواد غذایی در آشپزخانه حرفه ای نیست ترجمه به سرعت خدمات به خصوص از آنجا که او می تواند انجام آن را در مواد غذایی-سالن تنظیم. آشپز را به دنبال خواهد شد بیش از حد و فصلی در بازارهای کشاورزان’ و از محلی purveyors برای تقویت یک منو است که متعادل بين روزمره کلاسیک (فکر می کنم مرغ سرخ شده) و هفتگی ویژه بسیاری از آنها وگان یا گیاهخوار. Kayser همچنین کمک به راه اندازی صفر اثبات شام سری و او قصد دارد برای اضافه کردن housemade الکل-رایگان نوشابه ها به ریشه های منو.

یکی دیگر از سرآشپز اجرایی نمی خواهد که تا کنون به سفر برای پروژه جدید خود را. استیو Redzikowski آشپز/صاحب بلوط در چهاردهم (حق در سراسر بازار از Avanti) خواهد شد اضافه کردن جدید Yorkese یک پیتزا فروشی متخصص در ترکیبی از نیویورک و ناپلی سبک. آشپز اشاره می کند که خود پای خواهد شد که یک تاول نیویورک-سبک پوسته اما با جویدن از ناپل به سبک پیتزا. در حالی که Redzikowski کار کرده است در بزرگ نام eateries در سراسر کشور مانند ژان ژرژ در نیویورک سایرس در دره نپا و Frasca و کمی Nell در اینجا در کلرادو او می گوید: او می خواست به پیتزا فروشی خود را پس از او در زمانی که او پانزده ساله بود.

همچنین آمدن یک شمارنده-خدمات نسخه از چاودار جامعه pastrami-سنگین یهودی دلی که شروع آن در 3090 Larimer خیابان در سال 2018 است. چاودار جامعه تاسیس شد توسط آشپز Jerrod روزن خانواده که در حال اجرا رستوران ها و بازارهای در دنور به عنوان دور برگشت به عنوان 1920s. روزن می گوید که او و عامل شریک راس گلدبرگ (اخیرا از Med, Brasserie ده ده و از طریق پرلا) به دنبال به جلو به اضافه کردن روزن به روز رسانی دستور العمل های خانواده به تخته سنگ است که در حال حاضر فاقد کلاسیک دلی کرایه.

سه اسلات هنوز به نام در آینده Avanti بنابراین بیشتر اطلاعیه ها از جمله مشخص, تاریخ افتتاح در آثار هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im