فوتبال, والیبال دختران, پسران, فوتبال, فصل نقل مکان کرد و به بهار توسط IHSA

ایلینوی دبیرستان اعضای هیأت مدیره کانون رای دادند در روز چهارشنبه به حرکت, فوتبال, والیبال دختران و پسران, فوتبال, فصل بهار.

تمام سقوط های ورزشی — دختران و پسران, گلف, دختران و پسران کشور عبور, دختران, شنا کردن دختران و تنیس — برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با محدودیت با توجه به IHSA. طرح ارسال شده به ایلینوی وزارت بهداشت برای تصویب نهایی است.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از هفته ها از عدم قطعیت ایلینوی دبیرستان انجمن هیئت مدیره ساخته شده است که تصمیم گیری در جلسه خود در روز چهارشنبه پس از اخبار از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را در اتاق قرار داده شده است که محدودیت های جدید در یک آرایه گسترده ای از ورزش ها از جمله مدرسه-برنامه های مبتنی بر.

“این طرح مانند تقریبا هر جنبه ای از زمان زندگی می ماند, مایع” گفت: IHSA, مدیر اجرایی, Craig Anderson. “تغییرات ممکن است و اگر آنها از ما خواهد بود چالاک در حالی که قرار دادن ایمنی و دانش آموزان ، این مهم است که ما با ارائه یک چارچوب امروز برای ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و مدیران و مقامات شروع به آماده شدن برای 2020-21 سال تحصیلی.”

به تازگی منتشر شده هدایت فرمانداری دسته بندی ورزشی به سه سطح خطر پایین و متوسط و یا بالاتر بر اساس میزان تماس بین ورزشکاران و نزدیکی خود را در طول بازی.

که هدایت مجموعه چهار سطح از بازی مجاز بر اساس فعلی بهداشت عمومی شرایط. در سطح 1, تنها بدون تماس و شیوه های آموزشی مجاز هستند. در سطح 2 درون تیم scrimmages مجاز با رضایت والدین برای افراد زیر سن قانونی اما می تواند وجود داشته باشد هیچ رقابتی بازی. در سطح 3 intra-کنفرانس intra-اورژانس-منطقه و یا داخل بازی لیگ مجاز است و ممکن است دولت یا لیگ-قهرمانی بازی های مجاز برای کم خطر ورزشی تنها. در سطح 4 و مسابقات خارج از کنفرانس/بازی های لیگ برتر فوتبال و خارج از کشور بازی مجاز است. قهرمانی بازی خواهد بود همچنین مجاز در سطح 4.

با توجه به دستورالعمل های فوتبال در نظر گرفته شده است بیشتر در معرض خطر ورزشی خواهد شد و در سطح 1 موثر Aug. 15. دستورالعمل مشخص نیست یک جدول زمانی برای حرکت از یک سطح به سطح بعدی.

دیگر سقوط ورزش و سطح خود را شامل فوتبال و والیبال به عنوان خطر متوسط; صلیب کشور شنا و تنیس به عنوان خطر کمتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر