چینی, ویزای ایالات متحده, توقف قرار می دهد شغل شهروند امیدوار است در معرض خطر

پکن-کورتنی هوانگ سقوط در عشق با ایالات متحده به عنوان یک دانشجوی پرستاری در تگزاس است. او به پایان رسید تا ماندن از 13 سال و می خواهد برای تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده.

اما هوانگ در حال حاضر می یابد و کار آینده و رویاهای شهروندی در این خط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منع ورود ماه گذشته به غیر از ایالات متحده شهروندان و ساکنان پرواز در چین بیش از شیوع کروناویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

با مهم مهلت بلندی او قصد دارد نگاه به طور فزاینده ای در معرض خطر است.

‘œI هستم واقعا ترسیده’� هوانگ گفت. ‘œI بسیاری وجود دارد. اگر من به پشت, آن را فقط رفتن به بسیار دشوار است.’�

ایالات متحده به حالت تعلیق در صدور ویزا در چین در فوریه. 3 با استناد به محدود نیروی انسانی در طول شیوع ویروس. هیچ مهلت پسوند اعلام شده است و معلوم نیست که این تعلیق برداشته خواهد شد. که صدها نفر از شهروندان چینی تقاضا برای آمریکا ویزای کار در برزخ فرسایش به عنوان شغل خود را از نگاه به طور فزاینده ای در معرض خطر است.

هوانگ حال بازگشت به چین برای دیدن پدر و مادر او بیش قمری تعطیلات سال جدید در اواخر ماه ژانویه است. او به تازگی از فرود یک کار جدید در کالیفرنیا و ویزای کار در آستانه تصویب هنگامی که کنسولگری آمریکا در شانگهای اعلام کرد که بازگشت همه گذرنامه.

پس از هفته ها از فرسایش و وزن گزینه های خود را در خانه پدر و در شرق چین هوانگ پرواز به تایلند. او در حال حاضر برنامه ای برای صبر کردن فرمان 14-روز خود قرنطینه قبل از دیدن اگر او می تواند دریافت ویزا از سفارت آمریکا در بانکوک.

                                                                                                                                                                                                                       

هر چند هوانگ متولد و بزرگ شده در چین تمام زندگی خود را در حال حاضر در اوکلند کالیفرنیا جایی که او تا به یک آپارتمان و ماشین و دوستان و کار. با ایمان مسیحی و گلهای, صریح شیوه ایالات متحده مانند خانه احساس می کند.

‘œI احساس می کنم مثل من جا بهتر وجود دارد. رایگان سخنرانی رایگان, دین,’� هوانگ گفت. هوای پاک بهتر از فرصت های شغلی برای زنان و لیبرال محیط اجتماعی نیز تساوی او اضافه شده است.

هوانگ به دست آمده مدرک پرستاری در تگزاس و سپس مدرک کارشناسی ارشد خود را در مهندسی زیستی از U. C. برکلی است. او در آستانه تکمیل M. B. A. با یک چشم به سمت حل و فصل به طور دائم.

در حال حاضر هوانگ نگران است این برنامه می تواند سقوط از هم جدا. هر چند او کارفرمایان جدید یک شرکت است که فراهم می کند بالینی برای حمایت از پزشکان در درک هوانگ نگران است که به عنوان ماه رفتن امکان وجود دارد او ممکن است از دست دادن شغل خود – و با آن او را از حق کار در ایالات متحده

                                                                                                                                                                                                                       

مانند هوانگ کوین یانگ چینی دانشجوی دکترای تحقیق در مورد ایمونولوژی در یک دانشگاه آمریکایی نیز دوباره گزینه های خود را. پس از مهاجرت به ایالات متحده آمریکا. هشت سال پیش یانگ به خانه بازگشت و هر تعطیلات زمستانی و او ویزای دانشجویی تمدید کرد بدون دردسر.

در این سال هر چند یانگ یکی از بسیاری از شهروندان چینی در رحم, کشمکش میان پکن و واشنگتن بر تجارت و فن آوری است.

زمانی که یانگ کاربردی برای ویزا در ماه دسامبر وزارت امور خارجه به او گفت این بود که با تاخیر در حالی که آنها خود را مورد بررسی قرار پس زمینه برای روابط دولت چین. مقامات آمریکایی را در سال های اخیر رشد نگران بیش از این به اتهام سرقت فناوری آمریکا توسط چین, ریخته گری, ابری از سوء ظن شهروندان چینی مانند یانگ که در این علوم است.

گفت: چک را چهار هفته یانگ خود را تغییر پرواز و آماده به ماندن طولانی تر است.

سپس در اواخر ماه ژانویه دولت چین شروع به قفل کردن تمام شهرستانها حاوی ویروس است. به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده ممنوعیت سفر. یانگ کردم گذرنامه خود را در پست الکترونیکی بدون ویزا.

مقامات آمریکایی گفته یانگ مشاور تحصیلی است که پس از یانگ دیگر تا به حال ویزای آنها دیگر نمی تواند خود را پرداخت دستمزد و یا صندوق پژوهش خود را با کمک هزینه فدرال پول است. بیمارستان نظرسنجی که یانگ گفت که او صرف ‘œthousands دلار و هزاران ساعت’� بیش از دو سال برای راه اندازی شد و در حال حاضر در خطر است, چیزی که او به عنوان یک ضربه خرد کردن.

‘œMaybe آن زمان برای من به شروع به فکر کردن در مورد یک جایگزین حرفه ای,’� یانگ گفت: خانههای گلی خالی امکان او قادر نخواهد بود به پایان دکترای خود را ‘œIt را مانند راه اندازی مجدد زندگی من است.”�

دلسرد ماهر خارجی از مهاجرت می تواند به تضعیف اقتصاد آمریکا و جهانی خود شهرت و گفت: آناستازیا Tonello سابق رئيس جمهور از انجمن وکلای مهاجرت آمریکا.

نزدیک به 2.5 میلیون چینی ها در ایالات متحده از سال 2018 با توجه به حزبی سیاست های مهاجرت, موسسه و بسیاری از آنها به طور قابل توجهی بهتر تحصیل بیش از متوسط آمریکایی است. چین نیز که منبع اصلی دانشجویان خارجی مشغول به تحصيل در آموزش عالی ایالات متحده.

در حالی که سلامت و ایمنی هستند و نگرانی های مشروع پتو ممنوعیت سفر نیست جواب Tonello گفت.

‘œI فقط فکر نمی کنم این بود که فکر کردم از طریق’� او گفت:. ‘œThese تنها چنین گسترده سکته مغزی و می تواند آسیب زیادی.’�

ایالات متحده تنها کشور در حال حاضر محدود کردن ورود از چین است. مسافران در صورت محدودیت در سراسر جهان از همسایه کره شمالی به پرت و دور افتاده نیوزیلند سومالی و گواتمالا. استرالیا عمده مقصد برای دانش آموزان چینی و مهاجران نیز ورود ممنوع و متوقف صدور ویزا.

چنین محدودیت شده اند با صدای بلند انتقاد چین وزارت امور خارجه هر چند پکن اغلب مجرد از ایالات متحده است.

یانگ و هوانگ هر دو می گویند که آنها درک کنند که چرا ممنوعیت سفر می تواند کمک کند حاوی ویروس است. اما آنها می گویند آمریکا متوقف جدید ویزا – بدون مهلت پسوند و یا امکانات رفاهی دیگر – خسته کننده و غیر منطقی است.

حتی بیشتر خسته کننده برای هوانگ است به این معنا که ایالات متحده در تلاش است تا بار او را از آمدن.

‘œI نیستم که محترم است. من کار در ایالات متحده به عنوان یک استعداد; من مالیات پرداخت پشتکار,’� هوانگ گفت. ‘œThis فقط باعث می شود من احساس می کنم” آه شاید من فقط خوش آمدید در ایالات متحده است.”�

حتی برای چینی با ویزای تیک تاک ساعت است. تام یک برنامه نویس از کانون شیوع شهر ووهان تا به حال فقط به دست آمده مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر از دانشگاه اموری در گرجستان است. او یک ویزای ایالات متحده اما گیر کردم در ووهان پس از شهر قرنطینه شد.

تحت قانون آمریکا, دانشجویان خارجی باید 90 روز پس از فارغ التحصیلی برای شروع شغل جدید اگر آنها می خواهند به ماندن و کار در ایالات متحده در صورتی تام است که هنوز به دام افتاده در ووهان توسط ممکن است او را از دست بدهند هر دو کار جدید خود را در آمازون و شانس خود را برای کار در امریکا در دسترس نباشد.

‘œI می باید برای شروع همه را دوباره و دوباره,’� تام گفت: کاهش به ارائه آخرین نام ترس آن می تواند ویزای خود را و چشم انداز حرفه ای. ‘œI فقط نگران هر روز در مورد این که آیا من می توانم بازگشت به آمریکا است.’�

تام می گوید خانواده اش صرف حدود $70 ، 000 به او ارسال به اموری برای یک شات در یک زندگی بهتر در ایالات متحده او نمی خواهم به کار در چین منصرف توسط چینی ها تکنولوژی صنعت بدنام-ساعت های طولانی محبوب شناخته شده به عنوان ‘œ996’� ‘”ساعت 9 صبح تا 9 شب به مدت شش روز در هفته.

مقامات ایالات متحده گفته او وجود دارد هیچ چیز او می تواند انجام دهد.

‘œWe فقط می خواهید برخی از کمک و یا مشاوره’� تام گفت. ‘œPlease را نادیده بگیرد ما آن را چیزی کاملا خارج از کنترل ما است. که بدترین چیز است.’�

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im