برای دفاع از ایلینوی باز قهرمان, سوال باقی می ماند: به کدی یا به بازی ؟

دیوید کوک برنده ایلینوی باز به عنوان یک تازه کار در سال 2015 و سال گذشته به عنوان یک حرفه ای. او به خوبی ممکن است مشکلات فقط ساخت خود را در دور اول توپ را روی گوه زمان برای باز کردن عنوان خود دفاع هنگامی که 71 بازی مسابقه كم دوشنبه در عقاب سفید باشگاه در Naperville.

کوک برنده سال گذشته خاص بود. پس از برگزاری نرتهبروک را نیک هاردی — در حال حاضر یک عضو PGA را Korn تور کشتی برای این عنوان در گلن باشگاه در Glenview — Cooke خاموش بود به عروسی خود را در کارولینای شمالی و پس از آن چه او امیدوار خواهد بود که شروع یک حرفه ای به عنوان یک تور حرفه ای در اروپا است.

                                                                                                                                                                                                                       

عروسی رفت خوب اروپایی برای سرمایه گذاری بسیار است. کوک که در Bolingbrook و ستاره دار در کالج در کارولینای شمالی دولت از دست رفته قطع در آلمان باز (برنده پل کیسی) که KLM باز (برنده توسط Sergio Garcia) و اسپانیا باز (برنده توسط Jon رحم). سپس او را بازی نمی کند به خوبی در تور اروپایی مقدماتی مدرسه.

“من عاشق اروپا اما وحشتناک بازی, بنابراین من نمی دنبال آن گفت:” کوک که به شیکاگو بازگشت و برنامه ریزی برای ورود مقدماتی برای Korn تور کشتی. آن لغو شد به دلیل همه گیر نگرانی اما کوک ثابت کرد او هنوز هم می تواند بازی کند. او به پایان رسید دوم در یک رویداد در تور Red mini-تور در فلسمور باشگاه های کشور و البته رکورد 64 در رسمی دور با اندی Krajewski خود را در زمان طولانی نوسان مربی در نپرویلل باشگاه کشور.

یک مرد نیاز به یک کار هر چند کوک نیست باید یک تور به بازی در پس او بهترین چیز بعدی. او caddie.

او شروع به در Korn کشتی تور و Daved کچر یکی از اولین بازیکنان برنده مسابقات مارس 1 در مکزیک — مدار آخرین رویداد قبل از تمام تورهای گلف تعطیل شد, به مدت سه ماه به دلیل از coronavirus. که موفقیت های فوری منجر به کوک شدن کار با Chesson هدلی در تور PGA.

کوک انجام شده برای هدلی در 3M باز در هفته گذشته در مینه سوتا و در کیسه خود را دوباره در این هفته در Barracuda قهرمانی در کالیفرنیا است.

“من دوست دارم caddying و من گرفتن قرار گرفتن در معرض PGA Tour” گفت: Cooke. “اگر من می توانم یک شغل تمام وقت من قصد دارم به آن را انجام دهد. من به چوب با یک چیز.”

                                                                                                                                                                                                                       

کوک چپ خود باشگاه در شیکاگو و — اگر هدلی باقی مانده 36-برش سوراخ جمعه — او باید یک زمان سخت گرفتن و ایلینوی باز پس کوترماهیان قهرمانی نتیجه گیری در روز یکشنبه. کوک سعی خواهد کرد ،

“من عاشق ایلینوی باز وجود دارد اما کافی نیست مسابقات بود که گفت:” کوک. برنده ایلینوی باز — و حتی برنده آن دو بار — دریافت نمی کند کوک به هر حرفه ای دیگر رویدادهای این هفته ایلینوی باز نمی مانند او برنده سال گذشته است. به دلیل همه گیر نگرانی در این زمینه برای نهایی قطع شد از 264 156 و عقاب سفید جدید میزبان سایت به جای گلن.

دولت از ذهن: Wisconsin State Golf Association مجاز خارج از دولت به ساکنان رقابت در آن دولت تازه این هفته, و ایلینوی بازیکنان در زمان بهره برداری کامل از Chicago District, انجمن گلف قبلا لغو شده دولت خود را قهرمانی بیش از همه گیر نگرانی.

حدود 20 ایلینوی بازیکنان در میان 156 به سه راهی دوشنبه در میلواکی باشگاه کشور. آنها اجازه داده شد در ویسکانسین رویداد اگر آنها اعضای باشگاه در بدگر دولت و قول داد که آنها نمی خواهد در بازی مربوطه قهرمانی در دولت دیگر.

                                                                                                                                                                                                                       

ویسکانسین هر چند از دست داد برخی از بازیکنان بیش از حد. سه تا از دولتی که بهترین آماتور تصمیم گرفتند برای غرب تازه کار بودن رقابت در کج چوب در ایندیانا است. که سه نفر شامل سه بالا, کالج, بازیکنان — شکارچی Eichorn (مارکت), Piercen شکار (ایلینوی) و هریسون Ott (Vanderbilt). Eichorn بود ویسکانسین تازه قهرمان سال گذشته و Ott برنده این عنوان در سال 2018 است .

ویسکانسین, از پنج شنبه به پایان می رسد و غربی هستم و فقط دو بازیکن از ایالت ایلینوی در میان آن استارت اجرا می شود از طریق پنج شنبه. غرب یک قهرمانی ملی قرار داده و در منطقه شیکاگو بر اساس غربی Golf Association.

CDGA بازکن ها: 107 مسابقات فصل Chicago District, انجمن گلف در نهایت آغاز شده دوشنبه با CDGA تازه چهار توپ قهرمانی در اسکوکی باشگاه های کشور در گلنک. مسابقه نتیجه چهار شنبه. بخش عمده ای از CDGA فصل — از جمله دولت و CDGA تازه — محو شد توسط pandemic نگرانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر