ناپل, ایتالیا — هنگامی که لیونل مسی صعود تا مراحل از خندق در اطراف میدان در سن پائولو ورزشگاه در روز سه شنبه و ظهور به لیگ قهرمانان کانون توجه او به پله بر روی زمین مقدس.

زمین که در آن همکار آرژانتین بزرگ دیگو مارادونا زمانی برخی از به یاد ماندنی ترین سوء استفاده و که در آن بازیکن او اغلب در مقایسه با است که هنوز هم احترام با خدا-مانند وضعیت.

                                                                                                                                                                                                                       

فقط بخواهید Alcide Carmine صاحب یک نوار قهوه در مرکز شهر ناپل است که ویژگی های یک محراب اختصاص داده شده به مارادونا.

‘œFor ما مارادونا بیشتر از یک مرد است. او یک خدا. ما Neapolitans عشق فوتبال زندگی می کنند و برای فوتبال’� Carmine در مصاحبه ای گفت: بیش از یک اسپرسو. ‘œWe می تواند هرگز فراموش نکنید آنچه که او برای ما.’�

محراب داخل نوار Nilo ویژگی های آنچه که ادعا می شود یک رشته از مارادونا مو در داخل یک چرخش جعبه شفاف. آن را با برچسب ‘œmiraculous مو.’�

Carmine در زمان در اختیار داشتن مو در سال 1990 هنگامی که او در بر داشت خود را در همان هواپیما به عنوان مارادونا در حالی که بازگشت از ناپولی به دور بازی.

‘œWhen او کردم تا برخی از موهای خود را در سمت چپ بود در زیرسری,’� Carmine گفت. ‘œI آن را نگه داشته و سپس من تا به حال این ایده را به انجام این کار.’�

پس از ترک بارسلونا که مسی در حال حاضر نقش – مارادونا led ناپولی به آن تنها دو لیگ ایتالیا عناوین در سال 1987 و 1990 به علاوه 1989 جام یوفا. او همچنین چراغ آرژانتین به جام جهانی 1986 عنوان گل با مشت خود را در برابر انگلستان در مرحله یک چهارم است که شناخته شده به عنوان ‘œHand خدا.’�

                                                                                                                                                                                                                       

ناپولی هرگز چیزی را به دست آورد قابل توجه قبل از مارادونا ورود و او به عنوان یک نجات دهنده توسط یک شهرستان فاقد خدمات اجتماعی اولیه.

‘œWe دیدم با چشم خود ما معجزه که او ایجاد,’� Carmine گفت. ‘œOther معجزه فقط داستان است.’�

Carmine کردم ایده ایجاد یک حرم به مارادونا از آرایه وسیعی از کوچک محراب پوشش تاریکی کوچه ناپل – شمع از آن استفاده می شود برای کمک به مردم پیدا کردن راه خود را قبل از ظهور الکتریکی و روشنایی.

Carmine نبود تنها ناپولی فن الهام به بیان ارادت به مارادونا توسط مناسک مذهبی. یک پیاده روی کوتاه از نوار Nilo نهفته است از طریق سن گرگریو Armeno یک جاده باریک به انتظارنشسته بودند با مغازه های فروش دست ساز چهره برای تولد عیسی مسیح صحنه است. در کنار کودک و عیسی و مریم و یوسف در حال مجسمه مارادونا و فعلی ناپولی standout خشک مرتنز.

‘œOne از اولین مجسمه ما ساخته شده بود از دیگو آرماندو مارادونا و شما می توانید تصور کنید که چگونه بسیاری از ما به فروش می رسد. امروز هم آن را به فروش می رساند, زیادی,’� گفت: هنرمند مارکو Ferrigno, اجرا می شود که برجسته ترین فروشگاه در خیابان.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œDiego سمت چپ یک علامت پاک نشدنی در تاریخ این شهر از نظر فوتبال و فراتر از فوتبال است. او کسی بود ‘sui generis,”� Ferrigno افزود: با استفاده از اصطلاح لاتین برای کسی که در کلاس خود است. ‘œWe در حال صحبت کردن در مورد او 30 سال بعد.’�

در حالی که او دوست ندارد به آن اعتراف بازیکن که مجسمه سفالین رنگی Ferrigno فروش ترین های این روز است که کریستیانو رونالدو در.

‘œThere هستند بسیاری از طرفداران یوونتوس در اطراف در اینجا’� Ferrigno گفت. ‘œThey زنده در پنهان شده است.’�

در میان زمان ناپولی بازیکنان بهترین فروشنده Mertens, the crafty بلژیک به جلو محلی شناخته شده به عنوان ‘œCiro’� – محبوب ترین Neopolitan نام.

‘œCiro واقعا حک کردن یک محل در Neopolitans قلب. او مانند یک “scugnizzo’ (گویش ناپلی برای یک بچه خیابانی) که متولد بلژیک است. سپس او تا به حال افکار دوم و بازگشت به این شهر و در حال حاضر او با داشتن زمان زندگی خود را,’� Ferrigno گفت. ‘œYou باید درک کنند که آن را خوش شانس متولد شدن در ناپولی اما این اتفاق برای بسیاری از مردم است. اما پس از آن وجود دارد کسانی که, کشف, حتی اگر آنها در نیویورک به دنیا آمد و یا در بلژیک که به آنها تعلق دارند در اینجا. مانند (سابق ناپولی کاپیتان مارک) Hamsik بیش از حد.

‘œCiro شخصیت واقعا ناپلی.’�

مرتنز نیاز به تنها یک هدف برای مطابقت با Hamsik رکورد برای ناپولی بازیکنان در 121 – شش بیش از مارادونا گل در تمام مسابقات با باشگاه.

قبل از Hamsik خود به این نتیجه رسیدند 12-فصل ماندن در ناپولی او نوشت: نامه ای عاشقانه به ناپل در بازیکنان تریبون.

‘œIn ناپل ما نیست فقط باید یک مدیریت فوتبال. ما سه میلیون,’� Hamsik نوشت در سال 2017. ‘œEvery مرد و زن و کودک می داند چه چیزی برای ناپولی. هر چهار سال در پارک می داند که چگونه ما می توانیم نمره اهداف بیشتر است. هر 90 سال رسیدگی به باغ خود را می تواند به شما بگویم که چرا ما نیاز به تغییر ما سازند.

‘œThat احساس” که شور و شوق آن را در خون خود’� Hamsik ادامه داد. ‘œIn ناپل فوتبال مانند مذهب و ورزشگاه سان پائولو کلیسای. ناپولی تنها بزرگ در منطقه و Neapolitans احساس می کنم بخشی از آن – چرا که آنها هستند. فوتبال چیزی است که آنها فکر می کنم در مورد زمانی که ما از خواب بیدار آن چیزی است که آنها در مورد صحبت در تمام طول روز و آن چیزی که آنها در مورد خواب در شب. گاهی اوقات در فوتبال احساس می کند مانند آن است که تنها چیزی است که مهم است.’�

راه محلی کلیسای کاتولیک است که در هم تنیده با ناپولی تنها افزایش مییابد و این احساس که بعد از این تیم است.

هر سال در طول فصل آموزش در منطقه شمال Trentino کاردینال Crescenzio Sepe اسقف اعظم ناپل بازدیدکننده داشته است به برکت این باشگاه با جمعی برگزار شد در عمل زمینه است. جرم نتیجه گیری با دیگر کشیش رفتن به می ایستد در میان طرفداران به دست ربانی – نتیجه تبدیل کل ورزشگاه به یک کلیسا.

خواسته در سال 2018 در مورد رونالدو را هنگام ورود در یوونتوس Sepe در پاسخ با اشاره به پرتغال standout نام.

‘œ(یوونتوس) می توانید تمام مسیحیان می خواهند اما ما واقعی کاتولیک’� Sepe گفت: قبل از قرار دادن بر روی یک شخصی ناپولی نیوجرسی بیش از یقه آخوندی.

کاتولیک نفوذ در ناپولی نیز که در داخل ورزشگاه سان پائولو – نام, St. Paul با توجه به افسانه که رسول لنگر انداخت در Fuorigrotta منطقه اطراف ورزشگاه هنگامی که او رسیده زمان-روز ایتالیا.

پوشش دیوار در نزدیکی پیر ورود به این زمینه هستند یک سری از مذهبی کارت شامل تصاویر قدیسین کاتولیک و Madonnas.

قبل از او صعود به مرحله ظهور و قبل از جمعیت مارادونا با استفاده از دعا به Madonna di پمپئی و بوسه کارت نماز.

در حالی که ورود با پرستاران و Madonnas است که دیگر در استفاده از این بازیکنان در حال حاضر ظهور در خط میانی به جای تحت curva B (پایان شمال) مانند زمانی که مارادونا بازی – لیونل مسی ممکن است بخواهید به ویژه توقف وجود دارد.

‘œWe اند گفت در اینجا ‘Abbi فرتونا e dormi’ (کسانی که خوش شانس باشد می تواند خواب آرامی در شب)’� Ferrigno گفت. ‘œSo شانس اساسی است.’�

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

اندرو Dampf در توییتر https://twitter.com/AndrewDampf

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de