فورد زنده توسن نام تجاری با هدف جیپ بزرگ صوفس (جاده) فروش

دیترویت — هنگامی که آن را می آید به ناهموار وسایل نقلیه است که این بیش از سنگ و گل به تجربه طبیعت جیپ برای سال است در گوشه ای از بازار ایالات متحده است.

در حال حاضر فورد احیای توسن نام تجاری در تلاش برای گرفتن یک تکه.

                                                                                                                                                                                                                       

در اواخر این ماه این شرکت را معرفی دو صوفس (جاده) وسایل نقلیه رنجر وانت-اندازه توسن که خواهد آمد در دو و چهار درب نسخه های کوچکتر فرار به اندازه توسن ورزش با هدف در نظر گرفتن فروش فیات کرایسلر را بالا برند.

آن را نمی خواهد بود آسان برای یک نام تجاری شناخته شده به عنوان O. J. Simpson سوار در یک سال 1994 کم سرعت تعقیب و گریز با پلیس لس آنجلس که می خواستند او را به اتهام قتل. جیپ فروخته است و بیش از 800,000 وسایل نقلیه برای پنج سال گذشته و بیش از 900,000 در سه تا از این سال است.

فورد می خواهد برای جلوگیری از O. J. روابط. آن را نقل مکان کرد و تاریخ آن را پرده Suv ها از جولای 9, سیمپسون, جشن تولد, ژوئیه 13. خودروساز معتقد است که توسن نام خواهد بیرون کشیدن خاطرات خوبی از آن خارج از جاده میراث فرهنگی در طول سه دهه اجرا است که در سال 1996 به پایان رسید. در معرفی آن در ماه اوت سال 1965 Ford به نام توسن یک خط جدید خودروهای اسپرت اولین مرجع برای Suv ها از آمریکایی خودروساز ،

‘œThere یک نام تجاری بزرگ کش اینجا’� گفت: Kumar Galhotra فورد رئیس جمهور آمریکا است. ‘œThat چرا ما احساس به شدت به اندازه کافی است که ما می تواند ساخت یک خانواده از وسایل نقلیه.’�

                                                                                                                                                                                                                       

Galhotra می گوید مردم پرشور در مورد توسن با اشاره به قیمت های بالا که بازسازی خودروهای قدیمی در حال فرماندهی و جستجوهای مکرر نام در اینترنت.

اگر چه جدید Broncos خواهد شد به اشتراک گذاری برخی از قطعات با دیگر وسایل نقلیه فورد آنها رو افزایش تا تعلیق و طراحی شده برای استفاده خارج از جاده ، آنها نیز شکنجه تست شده بر روی مسیرهای پیاده روی و در سرما و گرما و با یک سیستم جدید برای مدیریت تمام موقعیتهای. همه آمده استاندارد با چهار چرخ دیسک. جزئیات خاصی از وسایل نقلیه نخواهد بود منتشر شد تا جولای 13 رویداد. ورزش به فروش می رود در اواخر این سال و بزرگتر توسن بازدید نمایندگی مجاز و فروش در سال آینده.

دیوید كويين صاحب یک جیپ نمایندگی در گلن میلز Pa. در نزدیکی فیلادلفیا می گوید: او خوشحال برای دیدن توسن نام بازگشت اما او بیش از حد نگران تهدید به جیپ فروش.

این Broncos به نظر نمی رسد به طور خاص در جیپ را بالا فروشندگان گراند چروکی SUV بزرگ و کوچکتر Wrangler, او گفت:. او را شگفت زده است که یکی دیگر از خودروساز نشده آمده پس از مخاصم سنتی به دنبال جیپ با یک جابجایی سقف و درب.

                                                                                                                                                                                                                       

اگر توسن قادر به دندانه فروش Grand Cherokee, آن را احتمالا نمی خواهد برای مدت طولانی كويين گفت. دوباره طراحی گرند چروکی است که به دلیل سال آینده, او گفت:.

‘œIf توسن طول می کشد کمی از سهام در بازار پس از مدت کوتاهی آنها ممکن است بچه های جدید در بلوک دیگر’� او گفت:.

توسن نام بسیار شناخته شده توسط مصرف کنندگان می گوید میشل کربس اجرایی تحلیلگر در کاکس خودرو اما او فکر نمی کند که آن را حمل وزن جیپ.

او گفت: coronavirus همه گیر ممکن است با افزایش اندازه بازار برای صوفس (جاده) وسایل نقلیه با بیشتر مردم در حال حاضر امید بستن به راه سفر, و سفر به خارج از منزل با خودرو. توسن او گفت: باید برای اثبات آن صوفس (جاده) قابلیت.

‘œJeep خیلی که خاک همه را به خود’� او گفت:. ‘œIt بوده است رسیده است که آنها تا به حال برخی از رقابت.’�

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de