مقامات جنگل نسبت به خطرات آتش سوزی برای گروه های چادر زدن در طول تعطیلات آخر هفته روز کارگر هشدار دادند

سان برناردینو (CBSLA) — بسیاری از خانواده و گروه های دوست مجموعه مناظر خود را در خارج از منزل این آخر هفته ، و که همراه با برخی از خطرات.

تا جمعه شب، تمام اردوگاه های خانوادگی در جنگل ملی سن برناردینو در ظرفیت کامل قرار داشت.

برای برخی از مردم، این یک ماجراجویی جدید است و برای دیگران، اردو زدن در طول تعطیلات آخر هفته روز کارگر یک سنت چند دهه ای است.

هر سال برای 30 سال، خانواده سل می رود کمپینگ در طول تعطیلات آخر هفته روز کارگر، و امسال – در حالی که بی سابقه است – خواهد شد هیچ متفاوت است.

کمپر میشل سل که خانواده اش ۳۰ سال است چادر می زنند، می گوید: «ما اینجا خواهیم بود که با لذت بردن از خانواده و هوای تازه و آسمان آبی آرامش بخش باشیم.»

گروه های بیرون آمدن به اردوگاه در سال جاری چالش های منحصر به فرد در میان محدودیت های همه گیر و انتظار می رود رکورد بالا درجه حرارت مواجه خواهد شد اما آنها بدون آب به ماندن سرد و هیدراته نمی آیند.

مرتبط: ‘گرمای خطرناک’ پیش بینی در سراسر کالیفرنیای جنوبی برای تعطیلات آخر هفته روز کارگر

گرمای خشک در حال نورد با خطر آتش شدید برای کوه ها و جوامع کوهپایه ای است.

“ما می خواهیم برای خارج شدن (آتش سوزی) ، ما می خواهیم آنها را کوچک نگه دارید. اما در این دماها بسیار سخت خواهد بود.» زک بهرنز، سخنگوی جنگل ملی سن برناردینو می گوید.

Behrens گفت : آن را نه تنها رکورد شکستن گرما است که خطر آتش سوزی در این آخر هفته را افزایش می دهد ، اما تعداد رکورد از بازدید کنندگان بیرون آمدن برای ماجراهای در فضای باز نیز هست و شروع campfires غیر قانونی است.

او می گوید: «یک سال پیش در مورد این بار حدود ۱۸۹ آتش کمپ وجود داشت، امسال ۷۰۰ نفر بوده است که تا کنون مستند سازی کرده ایم.»

به عنوان یک یادآوری به هر کسی که چادر زدن، campfires تنها در چاله های آتش تعیین شده در اردوگاه مجاز است. حلقه های آتش سوزی موقت غیرقانونی هستند و می توانند آسیب های فاجعه باری به بار آورد.

بهرنس توضیح داد: «هنوز هم می تواند روزها لحیم کاری کند و بعد برخی بادها می آیند و آن را می بلندند و بعد با آتش سوزی به مسابقه ها می رویم.»

به گفته مقامات، در ماه های اخير حوادث آتش سوزی های غير قانونی اردوگاه ها ۲۷۰ درصد افزايش يافته است.

مقامات خدمات جنگلی ایالات متحده در حال کار شیفت 24 ساعته در طول تعطیلات آخر هفته روز کارگر در آماده سازی برای برخی از مسائل آنها می توانند مواجه شوند. آن ها همچنین خدمه هات شات و موتورهای تیم ضربتی را قرار داده اند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de