سابق, شارژر, USC Lineman حداکثر Tuerk مرده در 26


لس آنجلس (CBSLA) — سابق NFL offensive lineman حداکثر Tuerk مرده است در 26 کالج سابق خود را اعلام کرد در روز یکشنبه.

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی که در آن Tuerk بازی فوتبال برای چندین سال به اشتراک گذاشته که اخبار در یک صدای جیر جیر.

کارفرمایی حداکثر Wittek #13 از USC Trojans می اندازد یک پاس در برابر Washington State Cougars پشت بلوک مقابله با حداکثر Tuerk #72 در لس آنجلس سالن بزرگ در سپتامبر 7, 2013 در لس آنجلس ، پاشنه برنده 10-7. (عکس از استفان دان/گتی ایماژ)

“#FightOnForever حداکثر Tuerk,” USC ورزشی اداره گفت. “این #TrojanFamily وحشتناکی غمگین اخبار Tuerk عبور رفته بیش از حد به زودی در سن 26 و افکار ما, نماز و
تسلیت با خانواده اش.”

Tuerk تدوین شد در سال 2016 پس از آن-San Diego Chargers اما منتشر شده در سال 2017. او امضا شده توسط Arizona Cardinals که در همان فصل و به نظر می رسد در یک بازی برای این تیم است.

“اخبار سخت است به روند و من فکر می کنم این است که چگونه باور نکردنی غمگین من – و همه ما در شارژر – شنیدن از حداکثر عبور” شارژر مدیر کل تام Telesco گفت: در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از. “من دل برای پدر و مادر و خانواده. حداکثر فوق العاده ای شور و شوق برای فوتبال و آرام سختی که کسانی که او را نمی دانم ممکن است دست کم گرفت اما همه ما که او را می دانستند قدردانی است. ما افکار و دعاهای رفتن به حداکثر خانواده در طول این زمان بسیار دشوار.”

هیچ جزئیات منتشر شد در مورد Tuerk است علت مرگ.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>