سابق NFL ستاره Florida A&M مربی کن رایلی مرده در 72

ST. پترزبورگ فلوریدا. — سابق Cincinnati Bengals standout کن رایلی بود که بعد یک سر مربی و مدیر ورزشی در مادر آلما Florida A&M درگذشت یکشنبه در این دانشگاه را اعلام کرد. او 72.

رایلی بازی 15 فصل Bengals به عنوان یک دفاعی با 65 حرفه ای interceptions برای 596 متری و پنج touchdowns – همه حق رای دادن ، این interceptions رتبه پنجم در NFL تاریخ است. او همچنین بازیافت 18 گیر میکنه.

                                                                                                                                                                                                                       

قبل از NFL حرفه ای رایلی بود چهار سال استارت در کارفرمایی برای Rattlers.

“FAMU دو و میدانی و کل چیزی که تغ تغ ملت عمیقا متاثر از عبور از سابق FAMU بازیکن فوتبال, سر مربی تیم دو و میدانی مدیر و NFL بزرگ کن رایلی,’� معاون رئیس جمهور و مدیر دو و میدانی Kortne Gosha در بیانیه ای گفت. ‘œWe آرزو می کنم خانواده ما عمیق ترین تسلیت.’�

رایلی بود که آمریکایی آفریقایی انتخاب شد و در دور ششم از سال 1969 پیش نویس NFL توسط Bengals که تحت مربی پل براون تصمیم به تبدیل او به cornerback. در آن زمان سیاه و سفید شروع quarterbacks در NFL تمام شد اما بی سابقه. رایلی در سال 1983 بازنشسته شد.

با وجود دستاوردهای خود را رایلی هرگز آن را به Pro Football Hall of Fame, اگر چه او در Florida A&M College Football سالن از شهرت بود و یکی از 33 بازیکن به نام به فلوریدا دبیرستان انجمن همه تیم قرن. او در دبیرستان در اتحادیه آکادمی در فلوریدا, فلوریدا.

این مدرسه گفت: رایلی در فلوریدا درگذشت. علت مرگ منتشر شد.

فعلی Rattlers مربی ویلی سیمونز گفت: Riley خواهد بود از دست رفته است.

‘œI بیدار شد صبح امروز با قلبی سنگین که من یاد گرفتم از عبور از FAMU و NFL بزرگ کن رایلی,’� سیمونز در بیانیه ای گفت. ‘œCoach رایلی یکی از اولین به من خوش آمد به ‘FAMULY’ و با او صحبت می کنند به تیم ما قبل از ما برای اولین بار نارنجی و سبز بازی است که قطعا در بالای لیست من از لحظات فراموش نشدنی به عنوان سر مربی در اینجا در FAMU.”

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de