تورنتو — تونی Fernández, یک, شیک, shortstop ساخته شده است که پنج تمام-ستاره تیم خود را در طول 17 فصل در لیگ های بزرگ و کمک به Toronto Blue Jays پیروزی جهانی در سال 1993 سری درگذشت یکشنبه پس از عوارض ناشی از بیماری کلیه است. او 57 بود.

Fernández گرفته شد یک سیستم حمایت از زندگی در بعد از ظهر با خانواده اش در حال حاضر در یک بیمارستان در وستون گفت: Imrad Hallim مدیر و از بنیانگذاران تونی Fernández پایه و اساس است. Fernández شده بود در پزشکی ناشی از کما بود و منتظر سال جدید کلیه ها.

                                                                                                                                                                                                                       

Fernández برنده چهار مستقیم طلا و دستکش با Blue Jays در 1980s و دارای رکوردهای باشگاه برای بازدید حرفه ای و بازی های انجام شده. یک کلاچ hitter وظیفه در پنج سفر به postseason او تا به حال چهار جداگانه نانامی به بازی با تورنتو و همچنین شش تیم دیگر.

یکی از کسانی که نیویورک یانکیز که جایگزین او در shortstop با 21 ساله Derek Jeter در سال 1996. Fernández بود که میله میله به اسلاید به پایه دوم و چوب در اطراف به عنوان بیمه, اما او خود را شکست آرنج راست (برای دومین بار در زندگی حرفه ای او) lunging به صورت یک توپ در اواخر بهار آموزش و از دست رفته کل فصل.

Jeter البته با پیروزی AL Rookie از سال اول خود را در پنج جهان سری عناوین. Fernández که تنظیم شده است برای کمک به سهولت Jeter انتقال داده شد جهان سری حلقه توسط یانکی ها که فصل.

سال آینده Fernández در در دوم با سرخپوستان کلیولند بود و کلام خود را در سال 1997 لیگ آمریکا پرچم. او ضربه زد .357 در AL سری مسابقات قهرمانی برابر بالتیمور و homered در 11th زمین باز یافته در کمدن متری به کلیولند 1-0 پیروزی در عقد بازی 6 –او تنها postseason صفحه اصلی اجرا کنید.

                                                                                                                                                                                                                       

Fernández سپس ضربه .471 با چهار RBIs در سری جهانی در برابر Florida Marlins. دو اجرای تک در سومین دور از بازی 7 قرار داده سرخپوستان پیش رو 2-0 اما Marlins آن را در پایین نهم و برنده 3-2 در 11 نوبت به قهرمانی.

در 43 حرفه ای postseason بازی ها Fernández batted .327 با 23 RBIs و .787 OPS. او رفت و 7 برای 21 (.333) با نه RBIs در سال 1993 جهان سری, کمک جیز آبی ضرب و شتم فیلادلفیا در شش بازی برای دومین دوره متوالی به عنوان.

یک سفت چسبیده سوئیچ-hitter وظیفه با سرعت Fernández ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بازی با بلو جیز در سن 21 در سپتامبر سال 1983. او همچنین برای San Diego Padres, New York Mets سینسیناتی ردز و Milwaukee Brewers در یک حرفه ای است که به طول انجامید از طریق 2001.

او .288 hitter وظیفه با 94 homers و 844 RBIs در 2,158 بزرگ بازی های لیگ. او باقی مانده است آخرین یانکی ها بازیکن برای ضربه زدن به چرخه در یک بازی خانگی انجام این شاهکار در سال 1995.

                                                                                                                                                                                                                       

Fernández, به پایان رسید با 2,276 بازدید 1,057 اجرا می شود 414 دونفره 92 سه برابر, 246 به سرقت رفته و بازها و .746 OPS. او را زده تنها 784 بار در 8,793 صفحه ظاهر – هرگز بیش از 74 بار در یک فصل است.

به خصوص در اوایل کار خود را با راه آهن-نازک Fernández شد یک نفس مدافع در shortstop. صاف و ابریشمی در این زمینه او آشنا راه slinging توپ تقریبا فراروی از ران باعث خود می اندازد به arc راه خود را به پایه اول قبل از فرود آرام در یک تیمی میت.

او بخشی از به یاد ماندنی فیلمهای تجاری در ماه دسامبر سال 1990 که فرستاده Fernández و مشت فرد McGriff از تورنتو به سن دیگو برای سالن از شهرت baseman دوم روبرتو Alomar و outfielder جو کارتر که آمار بازی-پایان اجرای خانه که برنده جهانی در سال 1993 سری برای Blue Jays.

Fernández معامله شد به متس پس از سال 1992 فصل و سپس بازگشت به تورنتو در ماه ژوئن سال 1993. او در سال 1995 به عنوان اصلی shortstop برای یانکی ها تیم است که به حق رای دادن خود را اول حذفی اسکله در 14 سال است.

او امضا پشت در با آبی جیز برای سال 1998 ساخته شده و نهایی خود را همه ستاره تیم در سن 37 با آنها در سال 1999. بازی پایه سوم او مجموعه ای حرفه ای بهترینها توسط پنبه حلاجی شده .328 با 75 RBIs و .877 OPS. او 41 دونفره مساوی یک حرفه ای بالا است.

Fernández بازی های برگزار شده سال آینده در ژاپن و سپس تقسیم گذشته خود را بزرگ لیگ فصل بین میلواکی و تورنتو. او به پایان رسید تا جایی که او شروع به هدف قرار دادن .305 بیش از 48 بازی برای آبی جیز در سال 2001.

Fernández است تورنتو شغلی رهبر در بازدید (1,583) سه برابر (72) و بازی (1,450). او همچنین به کانادا Baseball Hall of Fame در سال 2008.

او در آن متولد شد در San Pedro de Macoris در جمهوری دومینیکن, یک مهد shortstops و خانه را به ده ها تن از عمده leaguers که به دنبال مانند سامی Sosa آلفونسو سوریانو و رابینسون CanÃ3.

او پس از بازنشسته از بیس بال Fernández شد مقرر وزیر و تونی Fernández بنیاد تاسیس شد برای کمک به محروم و مشکل کودکان است.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im