لس آنجلس (CBSLA) — سابق USC پذیرش مقامات گناه التماس کرد امروز به یک تقلب فدرال شارژ برای تسهیل پذیرش کالج های بی حد و حصر دانشجویان خارجی است.

Hiu کیت دیوید چونگ بستری شده در مارس مورد درخواست که او جعل متقاضیان پذیرش بسته با doctored کالج, متن ساختگی توصیه نامه و جعلی اظهارات شخصی. 36 سال Arcadia مرد وارد تقاضای خود را توسط ویدئو کنفرانس به یک سیم تک تقلب در شمارش جرم حمل یک حکم تا 20 سال پشت میله های زندان.

چونگ شد دستیار مدیر USC دفتر پذیرش تحصیلات تکمیلی از سپتامبر 2008 تا مارس 2016. با توجه به مورد درخواست او گفت: اتباع چینی او می تواند کمک به آنها در رسیدن به یک USC فارغ التحصیل رشته و رفت یک قدم بیشتر با عامل در حال حاضر از بین رفته مونتری پارک علمی مشاوره شرکت می باشد. بین فوریه 2015 و دسامبر 2018, چونگ بینی و دریافت پرداخت اعم $8000 تا 12000 دلار بی حد و حصر از دانشجویان بین المللی و یا از نمایندگان آنها. او همچنین اعتراف کرد به تنظیم برای جانشین کنندگان آزمون به زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی و سپس پنهان کار خود را تسهیل این دانش آموزان برنامه از USC.

چونگ گفت: او کرده و بی حد و حصر بین المللی دانش آموزان به USC و پرداخت شد $38,000 برای آن است. او همچنین پرداخت شد توسط دیگر دانشجویان بین المللی به عنوان بخشی از این طرح و در نتیجه سود حاصل از $40,000 به گفته دادستان فدرال.

در یک بیانیه USC گفت: آنها به همکاری با تحقیقات فدرال.

“چونگ پنهان این اقدامات از دانشگاه و ادامه داد: درگیر شدن در آنها را به مدت دو سال و نیم پس از او سمت چپ USC” این دانشگاه در بیانیه ای گفت:.

اف بی آی مورد بررسی در این مورد اما به نظر می رسد جدا از کالج پذیرش رسوایی منجر به فدرال اتهامات علیه ده ها تن از والدین و دانشگاه مربیان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de