سابق USC دستیار مربی فیل کروگر می میرد کمک به ساخت ’67 ملی قهرمانی تیم

PEMBROKE PINES, Fla. (AP) — فیل کروگر که کمک به ساخت یک غالب دفاع به عنوان یک دستیار برای 1967 قهرمان ملی جنوب کالیفرنیا و بعدها بخشی از اولین کارکنان مربیگری در خلیج تمپا Buccaneers’ تاریخچه درگذشت. او 90.

کروگر درگذشت دوشنبه در خانه اش خانواده اش گفت.

ماهر در تمام مراحل از بازی کروگر مربی جرم دفاع و تیم های ویژه در طول بیش از سه دهه در NFL و کالج. او سر مربی در فرزنو امور خارجه و ایالتی یوتا رفتن 31-22 و دستیار در ایلینوی.

کروگر نقل مکان کرد و از میدان به Tampa Bay مقابل دفتر و صرف 10 سال به عنوان یک مدیر اجرایی شناخته شده برای مهارت های خود را در مذاکره قرارداد. او را استخدام کرد تا به عنوان Buccaneers’ اولین مدیر کل در سال 1991 — قبل که این تیم را مربیان ساخته شده و این بازیکن تصمیم گیری.

کروگر مشغول به کار تحت مشهور سر مربی John McKay در کالیفرنیای جنوبی و خلیج تمپا. کروگر را همکار و دستیار در هر دو مکان بود آینده سه بار قهرمان سوپر باول Joe Gibbs.

گیبس و کروگر شد هتل هم اتاقی زمانی که جنوب کال, بازی های برگزار شده در جاده ها است.

“من یک مقدار زیادی از خاطرات بزرگ از بودن در همان کادر مربیگری با فیل” گیبس گفت: در این هفته. “او بسیار روشن است. تیز با حس شوخ طبعی. او یکی از آن دسته از بچه ها که شما همیشه لذت می برد که در اطراف.”

کروگر حرفه ای راه اندازی شد در اوایل زمانی که او روشن از دستور زبان به زمین. او آموزش زبان انگلیسی در یک دبیرستان در ایالت آریزونا زمانی که او در زمان بیش از برنامه فوتبال و بعد از آن فرود آمد یک کار به عنوان دستیار مربی در شهرستان لانگ بیچ ،

کروگر بود دفاعی دستیار در USC از 1966-70. در سال 1967 تروجان ها رفت 10-1 — برگزاری هفت مخالفان به هفت امتیاز یا کمتر — و موفق به کسب عنوان ملی.

“مورد علاقه من مربی تمام دوران” سابق جنوب کال و دیرین NFL linebacker چارلی ویور گفت: روز شنبه از خانه اش در فرزنو ، “او در استخدام من از تاریخ و کالج و من نمی توانستم صبر کنید برای رسیدن به USC به بازی بازی های تحت سرپرستی مربی کروگر.”

در سال 1970 ویور کروگر و تروجان ها بودند بخشی از یکی از مهم ترین بازی های فوتبال کالج همیشه. به طور کامل یکپارچه USC تیم ملی رفت و به بیرمنگام و ضرب و شتم خرس برایانت سفید, آلاباما, تیم 42-21 در یک رقابت نزدیک به عنوان نزدیک به عنوان نمره نهایی نشان داد.

“مربی کروگر بود ما آماده به بازی آن beatdown,” ویور به یاد می آورد.

بخشی از vaunted “وایلد بانچ” دفاعی مقابل در USC ویور گفت که او در آنجا ماند و در تماس نزدیک با کروگر پس از روز به کالج.

“ما صحبت می کرد حداقل یک بار در سال,” او گفت:. “آنچه که یک مرد بزرگ.”

کروگر پیوست مک کی در سال 1976 در گسترش Buccaneers به عنوان توهین آمیز backfield دستیار و آنها را تحمل یک 0-14 فصل است. کروگر بود مربیگری linebackers سال آینده زمانی که Bucs آغاز شده 0-12 قبل از اتمام با دو برد از جمله پیروزی بر سنت لوئیس در بازی نهایی.

گیبس بود که کاردینالها کارکنان و اجازه رفتن پس از این فصل است. کروگر کمک هموار گیبس’ حرکت به خلیج تمپا.

کروگر در کار تیم های ویژه هنگامی که Bucs ساخته شده خود را برای اولین بار حذفی ظاهر رسیدن به NFC عنوان بازی در سال 1979 فصل و به دستیار صاحب هیو Culverhouse در سال 1981.

کروگر در سمت چپ Bucs پس از یک فصل به عنوان GM اما نمی دهد تا فوتبال. پس از حرکت به فلوریدا به نزدیکی دختر جوان کروگر صرف سه سال به عنوان مشاور به یک تیم حرفه ای در توکیو به Kajima ملت mellat.

متولد در LaSalle, ایلینوی, کروگر بزرگ در سنت لوئیس و فوتبال در جنوب شرقی میسوری دولت است. او یک ستوان در ارتش ایالات متحده خدمت در جنگ کره و درآمد ستاره برنز.

“فیل کروگر سخت بود.. به همین دلیل من نمی توانستم یک تاریخ در دبیرستان (که من داستان) و” دختر کریستی کروگر دیرین لنگر در WPLG-تلویزیون در میامی posted on Facebook. “اما من با دوستان شما دوست و ‘بزرگ فیل” و او آنها را دوست داشت. پدر و درخشان نویسنده و دلیل آن این شعر را دوست دارم.”

کروگر جان سالم به در با همسر خود را از 59 سال کتی, دختر کریستی و دو نوه. خانواده خواسته است که هر گونه کمک های ساخته شده در کروگر نام به انجمن آلزایمر.

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)