سابق USC, متخصص بیماریهای زنان جورج Tyndall پنجه نرم می کند گناه نیست به اتهامات جدید


لس آنجلس (CBSLA) — جورج Tyndall سابق دیرین دانشگاه کالیفرنیای جنوبی, متخصص بیماریهای زنان, متهم به آزار جنسی زنان 21 التماس کرد گناه نیست جمعه به شش تازگی واصل به اتهام جنایت.

سابق USC, متخصص بیماریهای زنان جورج Tyndall پوشیدن چهره سپر وارد نیست گناه به شش تازگی واصل به اتهام جنایت در لس آنجلس دادگاه عالی در جولای 24. (CBSLA)

دادستان پرونده آخرین به اتهام پنج فقره جنسی, نفوذ در ناخودآگاه فرد و یک شهرستان از باتری جنسی با تقلب — در اوایل این ماه.

مرتبط با: سازمان حفاظت محیط زیست بررسی می یابد USC موفق به پاسخ مناسب به اتهامات علیه, متخصص بیماریهای زنان جورج Tyndall

این اتهامات جدید درگیر جرائم پنج برابر زنان در حالی که 73 ساله مشغول به کار بود در USC سلامت مرکز بین سال های 2011 و 2015 با توجه به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

Tyndall در ابتدا متهم در ژوئن 2019 با 18 فقره جنایت جنسی و 11 فقره جنایت جنسی باتری با تقلب شامل 16 زنان دیگر قدمت آن به سال 2009. او التماس کرد گناه نیست به کسانی که اتهام و با قید وثیقه آزاد شد.

مرتبط با: USC می رسد $215M حل و فصل بیش از, مدرسه, متخصص بیماریهای زنان متهم به سوء رفتار جنسی

یک جلسه مقدماتی تاریخ برنامه ریزی شده است تا مجموعه هفت. 25. دادرسی را تعیین خواهد کرد که آیا شواهد کافی اجازه می دهد تا پرونده Tyndall به ادامه محاکمه شود.

اگر محکوم به شارژ Tyndall می تواند تا 64 سال در زندان ایالتی با توجه به D. A. ،

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de