چهار مترو شهرستانهای خیال درمانگاه انتقادی در خود ماندن-صفحه اصلی سفارشات

چهار شهرستان در منطقه مترو باید تلقی درمانگاه ماری جوانا ضروری کسب و کار به عنوان دیده می شود در عمومی سفارشات به طور موقت بسته شدن کسب و کارهای دیگر و گفتن ساکنان به ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus.

مانند دنور صادر شده است که مشابه نظم عمومی در مارس 23, Adams, Arapahoe, تخته سنگ و جفرسون شهرستان در نظر پزشکی و تفریحی درمانگاه به عنوان نیازهای ضروری برای جوامع مربوطه همراه با فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, فروشگاه ها مشروب, عمومی زیرساخت های ساخت و ساز و چند خط دیگر کار می کند.

اما بر خلاف دنور چهار مترو استان ها — که دستور رفتن به اثر فردا, مارس 26 — لیست پایان تاریخ برای سفارشات خود را به عنوان مارس 17 به جای دنور مارس 10. همچنین در مقابل دنور شهرستانهای سفارشات شامل درمانگاه ها و فروشگاه ها مشروب در لیست ضروری کسب و کار از شروع; شهردار مایکل Hancock معکوس تصمیم خود برای حذف تفریحی حشیش و الکل به عنوان نیازهای ضروری سه ساعت پس از تحویل او خود را, اصلی, مارس 23 به عنوان بزرگ خطوط تشکیل شده در خارج از مشروب و ماری جوانا فروشگاه 24 ساعت قبل از آنها بودند ،

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شهرها با تعداد قابل توجهی از درمانگاه و ماری جوانا امکانات تولید در داخل Adams, Arapahoe, تخته سنگ و جفرسون شهرستانهای شامل شفق تخته سنگ و تجارت شهرستان با بیش از هفتاد درمانگاه بین آنها است. طلایی و Lakewood دو Jeffco شهرهای با جمعیت قابل توجهی که تنها اجازه می دهد پزشکی درمانگاه ها خواهد بود قادر به نگه داشتن خود فروشگاه باز است. و هر دو پزشکی و تفریحی گلدان مغازه در اجواتر Wheat Ridge, Longmont, Thornton, Englewood, لویی, Lafayette, نورثگلن و فدرال هیتس خواهد بود قادر به باز بماند.

همراه با آدامز و Arapahoe, Douglas County گنجانده شد در یک Tri-County Health Department سفارش deeming درمانگاه ضروری است اما فروش ماری جوانا ممنوع در شهرستان داگلاس شهرها.

حداقل تا مارس 10, همه, کلرادو, تفریحی ماری جوانا فروش باید انجام شود از طریق منظقه و یا درایو-از طریق فروش و یا آنلاین قبل از سفارش و وانت در هر یک ایالت فرمان اجرایی صادر شده توسط فرماندار Jared پلیس در 20 مارس. پزشکی درمانگاه می تواند باز باقی می ماند و انجام خرید و فروش در فروشگاه ها به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله شیوه های در حال اجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>