فرانسه خواستار نتانیاهو به ضمیمه بخش هایی از غرب بانک

پاریس (AP) –

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی مصرانه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به ضمیمه سرزمین های فلسطینی در کرانه باختری هشدار داد که این امر نقض قوانین بین المللی و تهدید دراز مدت تلاش های صلح.

                                                                                                                                                                                                                       

رهبران دو کشور صحبت با تلفن پنج شنبه و پاکسازی را در بیانیه ای گفت جمعه که او گفت: نتانیاهو ‘œto پرهیز از مصرف هر گونه اقدام به ضمیمه سرزمین های فلسطینی.’� پاکسازی همچنین تصریح کرد: فرانسه به تعهد خود برای امنیت اسرائیل و عزم و اراده به کار برای آرام کردن تنش ها در منطقه است.

درگیری در کرانه غربی در هفته های اخیر به اسرائیل قول داده است برای ادامه برنامه ای برای ضمیمه کردن به 30 درصد از سرزمین های اشغالی در خط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه ابتکار.

نتانیاهو به نظر می رسد مصمم به انجام این طرح شده اند که مورد استقبال اسرائیل مذهبی و ملی گرایان راست گرا اما محکوم با فلسطینی ها و جامعه بین المللی است.

جامعه بین المللی سرمایه گذاری میلیاردها دلار در ترویج یک راه حل دو کشور پس از موقت صلح اسلو توافق از 1990s شروع شد. سازمان ملل و دبیر کل اتحادیه اروپا و پیشرو کشورهای عربی باید به همه گفت که هر اسرائیل الحاق را نقض قوانین بین المللی و تا حد زیادی تضعیف چشم انداز فلسطینی استقلال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de