رستوران فرانک Bonanno بسته استخوان گوشه اش رشته, فروشگاه, تابستان گذشته, توضیح در این زمان است که این محله به دنبال چیزی “کمی سریعتر کمی کمتر گران است.” آشپز حال نهایی sendoff برای استخوان ها در یک گرم از شنبه شب در ماه ژوئن پخت و پز تا برخی از مهمانان خود با’ مورد علاقه های شما از این ضیافت را در دهه کسب و کار.

مرغ سرخ شده در حال حاضر چیزی در 701 اعطای خیابان; Bonanno روشن رستوران به سریع-بازی گاه به گاه لو به نوار غذایی حدود یک ماه پس از استخوان بسته شده است. اما ظاهرا به اندازه کافی فرماندار پارک همسایگان در حال از دست رفته رامش بائو نان و خوشمزه دیگر کرایه که Bonanno برنامه ریزی شده یک شب استخوان pop-up در داخل خود گل سرسبد رستوران Mizuna فقط یک زن و شوهر از درب پایین در 225 شرق خیابان هفتم.

از 5 تا 9 بعد از ظهر روز چهارشنبه مارس 18, شما قادر خواهید بود به افراط در استخوان اساسی جداجدا سفارش داده شده و همچنین به عنوان آنچه که در این رستوران به عنوان توصیف “چند آزمایش کوچک و بازیگوش Mizuna شده.”

منو هنوز عمدتا تحت کاری ادامه داده اند — شما مانند یک درست است ؟ — اما انتظار خرچنگ رامش گوشت خوک اودون با tonkostu براث و خشکیده تن soba در کاری. تنقلات شامل فلش-سرخ شده shishitos بو داده بروکسل فواره های معروف — و مقدار از دست رفته استخوان escargot potstickers. آب و هوا اجازه Mizuna خواهد بود صندلی در آن پاسیو به عنوان اتاق ناهار خوری.

رزرو برای شام تشویق می شوند (آنها را در mizunadenver.com تماس بگیرید و یا 303-832-4778) هر چند برخی از صندلی در دسترس خواهد بود برای پیاده روی ، در حالی که Mizuna را به طور منظم منو در دسترس نخواهد بود, آن را به ارزش از دست دادن برای یک شب به خاطر Bonanno خود را انجام خواهد داد و پخت و پز و او رشته فرنگی رامش از ابتدا برای این رویداد مناسب با توجه به اینکه ماه مارس تعیین شده به عنوان ماکارونی ملی در ماه است.

آیا معنی مارس در می آید به عنوان لینگوینی و بیرون می رود مانند لازانیا?

اگر شما می توانید آن را به Mizuna در مارس 18, اما شما هنوز هم ولع مصرف Bonanno آسیایی الهام گرفته می خورد فراموش نکنید که آشپز نیز به اجرا در شیر در بازار مرکز شهر که در آن شما می توانید جشن ملی ماکارونی ماه هر روز از هفته در بائو Chicka بائو غذا سالن رامش و بائو ضد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im