آووکادو ارتفاعات (CBSLA) — فیلم بالا از شهرستان مقامات بهداشتی همراه با دیگر کارکنان آژانس و داوطلبان پوشانده آووکادو ارتفاعات محله شنبه.

این گروه که قرار بود درب-به-درب ارائه اطلاعات و رایگان آزمایش خون برای سرب و آرسنیک و دیگر مواد شیمیایی به عنوان شهرستان رهبران گفت: آنها در حال تلاش برای آموزش بهتر شهروندان در مورد آلودگی محیط زیست از نزدیک Quemetco باتری مرکز بازیافت.

“مامان من یک سرطان نادر که استئوسارکوم سرطان” لاریسا آپوداکا یک آووکادو ارتفاعات resident گفت. “آن را اجرا نمی کند در خانواده و نادر است برای بزرگسالان است.”

آپوداکا یکی از ده ها تن از ساکنان که به سلامت نمایشگاه که به میزبانی شهرستان است.

او در نزدیکی Quemetco گیاهی و گفت او نگران آن ممکن است نهفته سلامت او و خانواده او را به عنوان به خوبی.

“من دنیا را با فتق دیافراگم مادرزادی,” او گفت:. “هیچ کس نمی داند که دقیقا چگونه آن را به شما می شود اما این که خیلی آن است. بنابراین ما فقط برای دیدن اگر سرب و تمام چیزی بود که در واقع ناشی از آن است.”

ژوئن چاوز گفت که او زندگی می کردند در محله 59 سال. او خانه است و دو بلوک از این گیاه است.

“نوه من گفت که او تا به حال نقص هنگام تولد” چاوز گفت. “دختر من تا به حال سرطان, بنابراین ما واقعا نگران آب بیش از حد.”

این دومین بار است که شهرستان رهبران باید متحد با هم به صحبت با ساکنان در مورد اثرات بالقوه از Quemetco گیاه.

“نگرانی وجود دارد در جامعه با توجه به قرار گرفتن در معرض سرب به عنوان به خوبی به عنوان آرسنیک”هیلدا سولیس لس آنجلس سرپرست گفت.

Quemetco انتشار بیانیه ای گفت: آنها ادامه خواهد داد به صندوق خون سطح تست و آنها نیز گفت: آنها تا به حال دریافت 198 آزمون پشت نشان می دهد که منجر شد و نه در سطح خطرناک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de