جنوب استرالیا bushfire قهرمانان خواهد بود به رسمیت شناخته شده خود را برای تلاش های خستگی ناپذیر این تابستان در هفته آینده Superloop آدلاید 500.

دولت خدمات اورژانس پرسنل و داوطلبان خواهد بود ارائه بلیط رایگان به محبوب V8 Supercars رویداد و نیز از ویژگی های در “رژه قهرمانان” مارس در گودال مستقیم قبل از اولین مسابقه در روز شنبه, فوریه 22.

Supercars رانندگان از جمله جیمی Whincup و Anton de Pasquale و SA hip-hop افسانه ستیغ هود ملحق خواهد شد نمایندگان از CFS SES MFS پلیس و ارتش و خدمات آمبولانس برای رژه.

Emergency services personnel and volunteers will be offered free tickets to the popular V8 Supercars event. Picture: Tricia Watkinson
media_cameraخدمات اورژانس پرسنل و داوطلبان خواهد بود ارائه بلیط رایگان به محبوب V8 Supercars رویداد. تصویر: Tricia Watkinson

بیش از 100 خانواده هایی که خانه های خود را در ویرانگر آتش سوزی در Cudlee نهر و در جزیره کانگورو نیز دریافت خواهد کرد, خانواده, بلیط برای روز مسابقه.

هفت بار Supercars سری قهرمان Whincup گفت: طرح کامل شد راه برای تشکر و قدردانی از کار دولت را قهرمانان واقعی.

“این فوق العاده این رویداد در حال گرفتن در پشت آن و شناخت داوطلبان اولین و مهمترین, شناخت سخت کار آن دسته از بچه ها و دختران را در,” او گفت:.

The most compelling photos of the Australian bushfires

این bushfire فصل دیده است یک میزبان از مناظر دلخراش. این عکاسان به اشتراک گذاری تجارب خود را هر دو در خود کلمات از طریق لنز خود را.

“وجود خواهد داشت یک جمعیت بزرگ در اینجا به تماشای اتومبیل های اطراف و همچنین برای دیدن شگفت انگیز گروههای اما بدون شک آنها این فرصت را به احترام افرادی که کمک کرده اند نگه داشتن این کشور زنده است.

“و کسانی که خانواده ها باید یک بلیط رایگان امیدوارم آنها بیرون می آیند و سعی کنید و کمی از شادی در طی چه بوده است بسیار سختی برای آنها است.”

تپه هود’ MC Suffa گفت: این باند که انجام خواهد شد در این مراسم پس از مسابقه در کنسرت یکشنبه شب بود “مفتخر” به بخشی از رژه.

SA کشور خدمات آتش نشانی رئیس علامت گذاری جونز گفت این بود: “افتخار بزرگ” را به داوطلبان گرامی.

“به آنها این فرصت را به دریافت بین المللی ستایش پیش از باز کردن دور از Supercars فصل فوق العاده است و من امیدوارم که کسانی که قادر به دریافت بلیط لذت بردن از هر ثانیه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im