‘بیشتر گسترش شکاف آموزشی’: الاییواسدی پدر و مادر می گویند دانشجویان چپ در همه گیر با توجه به عدم تخصصی آموزش دسترسی به اینترنت

لس آنجلس (CBSLA) — یک مطالعه جدید راه اندازی شده توسط لس آنجلس Unified School District یافت که کم درآمد و لاتین دانش آموزان شرکت کننده در آموزش از راه دور در بهار گذشته در نرخ پایین تر از بیشتر مزایای دانشجویی جمعیت.

همه دانش آموزان شرکت کننده در آموزش از راه دور در همان نرخ در بهار گذشته یک مطالعه جدید در بر داشت. (CBSLA)

این یافته تایید آنچه پدر و مادر رنه بیلی در حال حاضر از تجربه می دانستند که بخش خاصی از جامعه مدرسه عقب مانده خود را بیشتر مزایای همسالان.

“از زمان همه گیر پسر من را دریافت نمی کند و هر قرارداد خدمات شناسایی شده اند که در [فردی آموزش برنامه],” او گفت:.

بیلی پسر نوجوان که نیاز به آموزش تخصصی با توجه به معلولیت خود است ثبت نام در الاییواسدی مدرسه. این مطالعه نشان داد که بين دانش آموزان متوسط و بالا با معلولیت مانند بیلی پسر اوج نرخ مشارکت در آموزش از راه دور بود و تنها در حدود 55 درصد است.

“این فقط بیشتر گسترش شکاف آموزشی و پایین خط شکاف ثروت,” او گفت:.

این مطالعه همچنین نشان داد که غیر فعال سیاه پوست و لاتین دانش آموزان شرکت کننده در نرخ بسیار پایین تر — حدود 10-20% پشت خود و همکلاسی.

“ما باید درک کنند که این لحظه امروز در سال 2020 خواهد کرد انشعابات سه و پنج و هفت نفر از 10 سال از هم اکنون” تایرون Howard, استاد و مدیر دانشگاه UCLA پریتزکر مرکز برای تقویت دانش آموزان و خانواده ها گفت.

هوارد گفت: پایین نرخ مشارکت می تواند منجر به افزایش نرخ ترک تحصیل بیش از ده سال آینده.

“ما می دانیم که افراد جوان که از دبیرستان فارغ التحصیل کمتر احتمال دارد برای پیدا کردن کاری پایدار,” او گفت:. “آنها در حال رفتن به کمتر پول بیش از طول عمر خود را. وجود یک همبستگی بین کسانی که نمی پایان دبیرستان و دخالت خود را در سیستم کیفری.”

و در حالی که این مطالعه را نشان می دهد ممکن است علل نابرابری یک پدر و مادر خود گفت: جامعه تلاش برای اتصال آنلاین.

“بسیاری از پدر و مادر مانند خودم نیست دسترسی به اینترنت در ابتدا” Yazmin Arevalo گفت.

Arevalo همچنین گفت که در حالی که او در نهایت قادر به دسترسی به اینترنت از طریق منطقه او مواجه چالش های دیگر به عنوان یک مادر شاغل.

“من تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا به کار می شود و یا با بچه ها,” او گفت:.

هوارد گفت: این منطقه نیاز به دریافت خلاق در ماه های آینده برای رسیدن به دانشجویان بیشتر نیاز دارند.

“ما باید برای انجام برخی از مدرسه چیز مانند گرفتن و ضربه زدن بر روی درب و تماس با والدین و مراقبان” او گفت:. “من فکر نمی کنم ما می توانیم با تکیه بر فن آوری برای پیدا کردن که در آن مردمی هستند که آنها را متصل به فن آوری.”

میوود مدرسه ابتدایی معلم ماریان والنسیا گفت: با وجود داشتن عمدتا کم درآمد و دانش آموزان از رنگ او تا به حال تقریبا کامل شرکت.

“آن را خواستار شد پدر و مادر روزانه” او گفت:. “برخی ممکن است ناراحت است که ما خواستار شد بسیاری و ترک پیام های متنی و هر آنچه که ما می توانید انجام دهید منظورم دود سیگنال شما می دانید هر چیزی به پدر و مادر به با ما تماس بگیرید و اجازه دهید ما می دانیم چه خبر است, بنابراین ما می تواند به شما کمک کند.”

الاییواسدی گفت: آن هنوز نهایی برنامه های خود را از راه دور و یادگیری برای سال تحصیلی آینده, اما گفت که آن را ارائه می کنند کسانی که در نیاز با دستگاه و دسترسی به اینترنت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de