G. Love, متولد برج دیده بانی Dutton شروع به مخلوط کردن هیپ هاپ با سبک های دیگر موسیقی قبل از آن سرد بود به انجام این کار. “من می خواهم به تمرین موسیقی محلی در اتاق خواب,” او به یاد می آورد. “سپس من می خواهم به بیرون رفتن, اسکیت سواری, نوشتن گرافیتی, سیگار, بازی, بسکتبال, و گوش دادن به رپ با دوستان من است. یک روز این دو جهان با هم برخورد. که زمانی که من تبدیل شد G. دوست دارم.”

با monicker, G. عشق با تشکیل یک باند در سال 1993 به امضا رسید و با Okeh سوابق سونی احیای کلاسیک, جاز, برچسب, و شروع به مخلوط کردن بلوز و ریشه برای تلفن های موبایل با hip-hop. امروز این معمول است برای پیدا کردن hip-hop نفوذ در تمام ژانرهای موسیقی محبوب اما همراه با بک و ریشه G. Love & سس مخصوص یکی از اولین گروه به پیچ و تاب و هیپ هاپ با ظاهر قطع ژانرهای موسیقی — و گروه شده است در آن زمان.

“برای بهتر یا بدتر ما واقعا تجربه و فرسوده ما را تحت تاثیر قرار بر ما باد که آیا آن بود که جانی کش یا اتیوپی می گوید:” G. عشق. “من مانند یک اسفنج. همه چیز را که من می شنوم و طعم و مزه یا بوی آن می آید از من در راه های مختلف. موسیقی ما مثل آمریکایی ‘موسیقی’ است که اساسا همه چیز است.”

مشهور کشور-بلوز نوازنده Keb’ Mo’ نیز یکی از اولین هنرمندان به ثبت نام با Okeh پرونده در سال 1993. او و G. Love زده یک دوستی اما بازم از هم جدا قبل از اتصال مجدد در حالی که تور چند سال پیش. زمانی که Keb’ Mo’ dangled امکان تولید یکی از G. عشق, آلبوم, آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. G. عشق همیشه می خواستم برای برنده شدن یک جایزه گرمی. Keb’ Mo’ در حال حاضر دارای پنج را به نام خود از جمله 2020 جایزه گرمی برای بهترین Americana آلبوم برای Oklahoma.

“او یک راه هل دادن شما و به چالش کشیدن همه چیز را می گوید:” G. عشق. “او می خواهد برای به دست آوردن بیشترین عملکرد ممکن است. همه چیز کامل باشد.”

G. دوست دارم به خصوص به یاد می آورد اولین شب از ضبط آلبوم جدید خود آب, زمانی که آنها در آنجا ماند در استودیو تا ساعت 3 صبح مشغول کار بر روی یک آهنگ. صبح روز بعد Keb’ Mo’ او گفت:, “شما می دانید من فقط messing با شما شب گذشته بود. من می خواستم برای دیدن اگر شما در اینجا به کار می کنند.”

و کار آنها را انجام داد. آب‘s دوازده آهنگ از محدوده خوش بین bops مانند “خود را تکان مو” و “SoulBQue” به سرد کردن شیار مانند “Drinkin’ شراب است.” گروه نگه می دارد متمایز آن آمیزه ای از هیپ-هاپ با کشور و بلوز اما با طرز محسوسی کیفیت بالاتر ضبط صدا از G. عشق و سس مخصوص را به طور معمول lo-fi ، G. عشق خواننده ترکیب شخصی مواد به عنوان در “او سنگ” است که شاید جای تعجب نیست در مورد همسر خود را با تفسیر سیاسی مهم در آهنگ های مانند “بیرمنگام” که ویژگی های Keb’ Mo’ و رابرت Randolph.

“ما در حال زندگی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا در حال حاضر, و از دیدگاه من آن را بسیار زشت می شود” G. عشق می گوید. “من او را و نسخه خود را از آمریکا به عنوان نوع بد. من نمی توانم به این دلیل من سعی می کنم به زندگی من با تحمل برای مردم از همه نژادها و ترجیحات جنسی, پس زمینه هر چیزی.

“من می دانم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کسی که تا به حال کازینو” او می افزاید. “من سیگار و رخنه به تهمت تاج محل زمانی که من هجده سال است. او را مانند یک رئیس اوباش از آتلانتیک سیتی. به من بگویید او نیست به خاک سپرده مردم در باتلاق اطراف شهر آتلانتیک و من به شما بگویم: “برو حفاری.'”

عنوانی “آب” است که اولین آهنگ در رکورد G. عشق را برروی یک آهنگ اعتراض. آهنگ انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تجلیل از این افراد بسیج در برابر آن.

“این تجمع فریاد اعتراض بچه های مترقی سیاستمداران و برای افرادی که احساس می کنید که آنها لازم نیست که یک صدای” او می گوید. “آب است و قدرت. شما باید قدرت.”

G. Love & سس مخصوص پخش با Jontavious ویلیس در 8:30 p. m. روز شنبه, آوریل 29 در فاکس تئاتر 1135 13th Street تخته سنگ. بلیط ها $30 و در دسترس روباه تئاتر سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im