NEW ORLEANS — کهنه زرنگ و دانا از Danilo Gallinari و کریس پل کمک Oklahoma City مقاومت در برابر آخرین تکان دهنده عملکرد توسط پلیکان rookie صهیون ویلیامسون.

Gallinari به ثمر رساند 11 از 29 امتیاز در سه ماهه چهارم پل به حال 14 امتیاز و 12 پاس گل و تندر ضرب و شتم نیواورلئان 123-118 در پنج شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œDown کشش که زمانی که ما احساس ما در بهترین حالت” پل گفت. ‘œIt شد Gallo امشب. او قاتل است.’�

ویلیامسون مجموعه جدید خود را در یک بازی به ثمر رساند علامت با 32 امتیاز برای نیواورلئان دوم خود را مستقیم بازی به ثمر رساند بیش از 30 اما Gallinari کلاچ تیراندازی نگه داشته پلیکان در خلیج.

نیواورلئان که سوار توسط بسیاری به عنوان 13 امتیاز در سه ماهه سوم بسیج پشت ویلیامسون غالب در داخل بازی را چندین باریک آگهی در داخل نهایی شش دقیقه.

اما پس از ساق پوش, جوراب توپ را به گوشه ای 3 به پلیکان یک 111-110 سرب Gallinari آمار سقوط-دور در رنگ و به دنبال قدرت نمایی در 3. او اضافه رایگان می اندازد و جناح چپ بکشید تا در آخرین دقیقه آخرین ساخت آن 121-115 با 30 ثانیه به سمت چپ.

‘œThey فقط یک راه حلق آویز در بازی ها و بسته شدن آنها’� پلیکان مربی آلوین Gentry گفت. ‘œThey ساخته شده پخش کردن کشش و ما فقط نمی.’�

                                                                                                                                                                                                                       

دنیس شرودر به ثمر رساند 22 امتیاز برای رعد و برق و Shai Gilgeous-الکساندر اضافه شده 17 امتیاز. تندر مرکز Steven Adams پوش خود را در 11 نقطه 11-دوباره بجای اول برگشتن سه بلوک شب با یک کلاچ بلوز در رنگ ساخته شده است که آن را 119-114.

‘œWe تا به حال تعداد زیادی از بچه ها مرحله تا در لحظات مختلف,’� تندر مربی بیلی Donvan گفت. “ما در بر داشت یک راه برای ساختن بازی به اندازه کافی وجود دارد در پایان.’�

JJ Redick گل 24 امتیاز برای پلیکان که دیدم سه بازی برنده خط خط جامعی در یک, قانع, برجسته پر از مسابقه که دیدم 22 سرب تغییرات و 12 خبر داد.

هر دو تیم شات بهتر از 48% اما نیواورلئان انجام شد و در 17 گردش است که رعد و برق تبدیل به 24 امتیاز. شهر اوکلاهما متعهد فقط نه گردش.

‘œWith یک رهبر مانند کریس پل او را تسهیل جرم خود را و آنها هدف قرار دادن عکس و ما فقط به حال خود وارد گردش,’� گفت Williamson که مرتکب سه گردش.

                                                                                                                                                                                                                       

برای خیلی از بازی ویلیامسون خوشحال جمعیت در هر دو به پایان می رسد از زمین است. او را رد کرد و Abdel نادر را شناور در رنگ با یک والیبال به سبک سنبله از بازی. او dunks شامل یک بر یک putback و دیگری در یک alley-oop خوراک از فرانک جکسون.

پل بود نه از او کمک در باز کردن دو چهارم از کسانی که در راه و نه غیر معمول. پل تخلیه توپ به آدامز در دادگاه در ثانیه های پایانی این نیمه و آدامز پرتاب توپ به حلقه از 56 ،

به ضرب گلوله, که به تندر یک 66-58 منجر شد اول 3-اشاره گر از آدامز حرفه ای. او جشن گرفته و آن را با مختصر لبخند تکان تکان خوردن قبل از دویدن با هم تیمی های سمت تونل به اتاق قفل است.

نکته-INS

تندر: باید برنده 15 از خود گذشته 18 جاده بازی ها. … شهر اوکلاهما را نیمکت outscored حریف ذخایر در 41 55 بازی در این فصل. … شات 50% (46 92) و رفت و 13 از 27 از 3 نقطه محدوده.

پلیکان: برای اولین بار همه ستاره براندون اینگرام از دست رفته خود را مستقیم سوم بازی با یک راست مچ پا رگ به رگ شدن اما هنوز هم در نظر دارد برای حضور در All-Star weekend با امکان پخش. … Outrebounded شهر اوکلاهما 46-40. … رفت و 14 35 از 3 نقطه محدوده. … Williamson, میله میله برای بازی در NBA All-Star weekend ستاره های آینده بازی به ثمر رساند تا حداقل 20 امتیاز در هشت اول خود 10 NBA بازی و به 30 دو بار.

تمرین کامل می کند

آدامز بود خوشحال با نیم پایان 3 از فراتر از نیمی از دادگاه به خاطر او ساخته شده یک شوت مشابه به پیروزی یک نیمه دادگاه مسابقه تیراندازی در پایان تمرین یک روز پیش از آن.

‘œI به پایان رسید تا برنده شدن در که یکی چون من دقیقا همان شات” آدامز گفت. “همانطور که شما می توانید بگویید من بود ، بعد از ضربه در رفت من از نوع محذوف. من به نوعی دیده می شود آنچه که من انجام داده بود. من انجام یک تکان تکان خوردن. من نمی دانم. Alter ego بیرون آمدن همسر.”�

آدامز در حال حاضر در فصل هفتم در آمد و در 0 9 کار خود را از 3 نقطه محدوده. اول او را از عمیق نیز در یکی از بعید ترین پل 9,542 حرفه ای کمک می کند.

‘œOur تیم بسیار سرگرم کننده همراه تیم است. پس می بینیم که, بود که در یک لحظه خاص,’� پل گفت.

بعدی

تندر: میزبان دنور در فوریه. 21.

پلیکان: بازدید پورتلند در فوریه. 21.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su