شهر اوکلاهما — Danilo Gallinari گل 24 امتیاز و شهر اوکلاهما تندر بسیج از 19 امتیاز پایین در سه ماهه سوم به ضرب و شتم Sacramento Kings 112-108 در پنج شنبه شب.

Shai Gilgeous-الکساندر 20 امتیاز به ثمر رساند و کریس پل اضافه شده 17 برای تندر که برنده پنج مستقیم و 14 از 17.

                                                                                                                                                                                                                       

هریسون بارنز به ثمر رساند 21 امتیاز و هری Giles اضافه شدن یک فصل-بالا 19 برای پادشاهان که تا به حال برنده سه در یک ردیف. د’Aaron فاکس پادشاهان شماره 2 گلزن شنبه با پایین شکم سفتی عضلانی.

ساکرامنتو led 61-50 در حاصل کار دو تیم. جایلز به ثمر رساند و 15 امتیاز و دوستان Hield گل 12 بر 4-برای-4, تیراندازی از 3 نقطه محدوده.

پادشاهان به سرعت افزایش مزیت های خود را در سه ماهه سوم. عمیق 3-اشاره گر توسط Nemanja Bjelica قرار داده ساکرامنتو تا 75-57. ساکرامنتو بزرگترین منجر شد 78-59 قبل از شهر اوکلاهما بسیج. تندر رفت و در 15-0 اجرا و برگزار پادشاهان بدون گل برای نزدیک به شش دقیقه. ساکرامنتو سرب پایین بود به 82-81 در پایان دوره.

تندر چراغ 110-106 در دقیقه آخر و تا به حال در اختیار داشتن زمانی که Hield توپ را به سرقت برده. او از دست رفته باز 3-اشاره گر و رعد و برق به پایان رسید تا به دست آوردن در اختیار داشتن.

ساکرامنتو را کوری جوزف توپ را به سرقت برده و بارنز ساخته شده لیآپ برای کاهش اوکلاهما شهر منجر به دو با 9.9 ثانیه های باقی مانده اما پل ساخته شده و دو پرتاب آزاد با 9.5 ثانیه به سمت چپ برای قرار دادن بازی دور.

                                                                                                                                                                                                                       

نکته-INS

پادشاهان: تمام 10 از خود پرتاب آزاد در نیمه اول. … ساکرامنتو را کنت Bazemore و شهر اوکلاهما را Hamidou دیللو نامیده می شدند برای یک دو ویژگی های در سه ماهه سوم. … Hield که در نزدیکی دانشگاه اوکلاهما به پایان رسید و با 15 امتیاز.

تندر: ساخته شده 11 از 18 زمینه اهداف و هشت از خود پرتاب آزاد در سه ماهه سوم. … تا به حال شش بازیکن نمره در دو چهره است.

بعدی

پادشاهان: بازدید از ممفیس گریزلیز در روز جمعه.

تندر: بازدید از Milwaukee Bucks در روز جمعه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de