‘Game Of Thrones’ بازیگر Kristofer Hivju می گوید او تشخیص داده شده است با کروناویروس

لس آنجلس (CBSLA) — نروژی بازیگر Kristofer Hivju که بازی Tormund Giantsbane در HBO را “بازی تاج و تخت” گفت: او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19 در Instagram پست در روز دوشنبه.

مشاهده این پست در Instagram

سلام از نروژ! متاسفم بگویم که من امروز باید آزمایش مثبت برای COVID19 ویروس تاج. من familiy و من خود در حال منزوی در خانه به عنوان زمانی که آن را طول می کشد. ما در سلامت خوب – من فقط علائم خفیف از یک سرماخوردگی است. افرادی هستند که در معرض خطر بالاتر برای کسانی که این ویروس ممکن است تشخیص ویرانگر بنابراین من مصرانه از همه شما باید بسیار مراقب باشید; شستن دست های خود را نگه دارید 1,5 متر فاصله از دیگران در قرنطینه; فقط به انجام همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است. ما با هم می تواند به مبارزه با این ویروس و جلوگیری از یک بحران در بیمارستان های ما. لطفا مراقبت از یکدیگر فاصله خود را حفظ کنید و سالم بمانید! لطفا کشور خود را با مرکز کنترل بیماری ها وب سایت و پیروی از قوانین و مقررات برای ایمن ماندن و حفاظت از نه تنها خودتان بلکه در کل جامعه ما و به خصوص کسانی که در معرض خطر مانند افراد مسن و افراد با شرایط از پیش موجود. @grymolvaerhivju #fightcorona #همبستگی #takecare #folkehelseinstituttet با تشکر از @panoramaagency

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Kristofer Hivju (@khivju) on

Hivju گفت که او و خانواده اش جدا ماندن در خانه و این که او تنها تجربه شده است خفیف علائم سرماخوردگی.

“افرادی هستند که در معرض خطر بالاتر برای کسانی که این ویروس ممکن است تشخیص ویرانگر بنابراین من مصرانه از همه شما باید بسیار مراقب باشید” Hivju گفت. “ما با هم می تواند به مبارزه با این ویروس و جلوگیری از یک بحران در بیمارستان های ما. لطفا مراقبت از یکدیگر فاصله خود را حفظ کنید و سالم بمانید! لطفا کشور خود را با مرکز کنترل بیماری ها وب سایت و پیروی از قوانین و مقررات برای ایمن ماندن و حفاظت از نه تنها خودتان بلکه در کل جامعه ما و به خصوص کسانی که در معرض خطر مانند افراد مسن و افراد با شرایط موجود از قبل.”

او همچنین از مردم خواست عمل اجتماعی فاصله و اغلب شستن دست های خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

بازیگران, Idris Elba, تام هنکس و ریتا ویلسون نیز در میان مشهور است که اعلام کرده اند COVID-19 تشخیص.

راه هایی برای محافظت از خود و دیگران

  • پاک کردن دست های خود را اغلب
  • اجتناب از تماس نزدیک
  • ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید
  • پوشش سرفه و عطسه
  • پوشیدن یک ماسک اگر شما بیمار هستید
  • تمیز کردن و ضد عفونی کردن

نظارت بر CDC وب سایت خود را برای اطلاعات در مورد چگونه برای ایمن ماندن در طول بیماری همه گیر.

به ماندن بگیرید به روز در محلی L. A.-منطقه coronavirus اخبار اتمام CBSLA را به صفحه وب اختصاص داده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im