Garcetti می گوید: شهرستان خواهد شد کسب و کار در نقض Coronavirus سفارشات Newsom انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی

لس آنجلس (CBSLA) — شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز سه شنبه گفت که این شهرستان را بررسی شکایات غیر ضروری در کسب و کار باقی مانده است که باز با وجود سفارشات به, نزدیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

امن تر در صفحه اصلی کسب و کار سفیران برنامه خواهد استقرار محله دادستان داده شده به ایستگاه های پلیس در اطراف شهرستان برای کمک به اجرای بسته شدن سفارشات.

“باور کنید وقتی که من می گویند هیچ کس می خواهد به تنبیهی در یک زمان مثل این” Garcetti گفت. “ایده آل من این است که 100% خود انطباق و همه ما امیدواریم که برای همان چیزی که ما می خواهیم مردم کمتر به بیمار می شوند و می میرند. … ما می تواند دستیابی به این اهداف اما تنها اگر همه ما انجام بخشی از ما.”

Garcetti گفت: حرکت در نظر گرفته شده بود به یادآوری کسب و کار است که آنها نیاز به بستن اما او گفت: ادامه noncompliance می تواند در نتیجه استناد و یا اقدامات این شهرستان می تواند به قطع آب و برق. او در ادامه از مردم خواست تا به یاد غیر ضروری کسب و کار به عنوان یک پیشگیرانه اندازه گیری.

مرتبط با: الاییواسدی کارمند مبتلا Coronavirus مورد دوم ممکن است

فروشگاه های مواد غذایی, امکانات مراقبت های بهداشتی و داروخانه ها برخی از نمونه های ضروری کسب و کار مجاز به باز باقی می ماند. رستوران ها و کافه ها تنها می تواند باز باقی می ماند برای بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل.

Garcetti گفت: اکثر Angelenos باید پایبند به این شهر سفارشات اما دفتر او بود و هنوز هم گرفتن گزارش از تجمع مردم در جمعیت بیش از 10 نفر که او به نام “بی مسئولیت و خودخواه.”

“اوج اینجا نیست هنوز. اوج بد خواهد بود,” او گفت:. “بهترین راه برای نجات اقتصاد این است که برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

مرتبط با: 3 LAPD کارکنان تست مثبت برای Coronavirus آوردن مجموع به 12

Garcetti در نه چندان ظریف در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این شهر را لغو نمی اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری تا زمانی که آن را امن است.

“ما نمی توانیم آرزو coronavirus دور و اجازه دهید من فقط توقف و رفتن اسکریپت برای یک لحظه,” او گفت:. “از آنجا که من می دانم که همه امیدوار است و برخی از آنها قرار دادن است که امیدواریم از ما که در کلیساها با عید پاک و یا کنیسه توسط فصح از راه اندازی مجدد اقتصاد در چند هفته.

“من فکر می کنم ما آن را مدیون همه باید ساده و صادقانه است که ما نمی خواهد در لس آنجلس, ما نمی خواهد بازگشت به حالت عادی در آن دوره کوتاه از زمان,” او گفت:. “من گفته اند که آماده می شود برای یک زن و شوهر از ماه بود.”

مرتبط با: Coronavirus مربوط به مرگ و میر در شهرستان لا به افزایش 11 از جمله لنکستر, نوجوانان

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom موافقت خود را در به روز رسانی روزانه کوبیدن مغلوب ساختن پیشی جستن برای راه اندازی یک جدول زمانی است که او گفت: غیر ممکن بود.

“بعد از شش تا هشت هفته محوری” او گفت:. “من فکر می کنم مارس برای کالیفرنیا خواهد بود زودتر از هر یک از کارشناسان که صحبت من به باور امکان پذیر است.”

روز سه شنبه در این شهرستان قادر به تست در حدود 2800 نفر از طریق آنلاین جدید پورتال در نظر گرفته شده برای افرادی که دچار علائم این ویروس که 65 سال یا مسن تر و یا زمینه مسائل مربوط به سلامت.

Garcetti گفت: این شهرستان باید قادر به دو برابر این ظرفیت به 5,600 آزمون در هر روز این هفته است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de