Garth Brooks And Trisha Yearwood را ‘Garth & Trisha زندگی می کنند!’ به CBS در آوریل 1st,

Garth Brooks و همسرش, Trisha Yearwood ظاهر خواهد شد در ساعات پر بیننده ویژه Garth & Trisha زندگی می کنند! آمدن به CBS در چهار شنبه, 1st آوریل, starting at 9:00 PM زنده و/تاخیر PT. در آینده ویژه بروکس و Yearwood انجام خواهد شد زندگی می کنند از خانه خود را ضبط استودیو, استودیو G ارائه صمیمی کنسرت برای بینندگان به دنبال راحتی و لذت از موسیقی در طول این زمان دشوار به جهان چهره COVID-19 بیماری همه گیر. بروکس و Yearwood خود را ترکیب منحصر به فرد از سبک های گاه به گاه قابل توجه شیمی و عشق مشترک از موسیقی را به مخاطبان تلویزیونی با تاکید بر این پیام که “ما همه در این با هم.”

بروکس را به اشتراک بگذارید اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بینندگان می توانید درخواست آهنگ به صورت ویژه در هفته Facebook Live show “در داخل استودیو G” در دوشنبه 30 مارس. دوشنبه, مارس 23 بروکس و Yearwood میزبانی یک بازی گاه به گاه, در خانه, کنسرت, از, استودیو, G. بیش از 5.2 میلیون بیننده آن را در یک ماده از ساعت بارها و بارها توفنده محبوب اینترنت سایت و ترغیب ایده برای شبکه خاص است.

“ما در حال دیدن چه چیزهایی می تواند زمانی که همه ما آنها را به عنوان یکی. در علاوه بر این به ویژه ما و CBS اهدا خواهد شد $1 میلیون دلار به سازمان های خیریه به طور مشخص مبارزه با COVID-19 ویروس” گفت: Garth Brooks and Trisha Yearwood.

بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی بیشتر و مطمئن شوید که برای اتصال در آوریل 1st, برای Garth & Trisha زندگی می کنند!, تنها در CBS و جریان در CBS همه دسترسی داشته باشید. چک لیست های محلی خود را برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>