گاز حفاری می کشد از مذاکرات در $5 متر کت و شلوار در برابر مقیم

یکی از پنسیلوانیا بزرگترین و گاز حفاری کشیده از حل و فصل مذاکرات با هدف حل و فصل آن 5 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر resident که آب آشامیدنی آلوده و کسی که سال ها صرف هجوم صنعت انرژی است.

مستقر در هوستون کابوت نفت و گاز پارسیان شکایت کرد Dimock ساکن ری Kemble و سابق خود وکلا در سال 2017, این ادعا آنها سعی در گرفتن این شرکت از طریق بیهوده و بیمعنی دادخواهی. کابوت همچنین ادعا می کند Kemble نقض 2012 توافق حل و فصل بارها و بارها توسط ‘œspouting نهفته است’� در مورد شرکت ،

                                                                                                                                                                                                                       

Kemble بالا-مشخصات fracking حریف که سفر کشور صحبت کردن در مورد تجارب خود را با صنعت گاز اتهام که کابوت در تلاش است تا او را خفه شو.

این شرکت که به حفر صدها چاه در مارسلوس شیل گاز تشکیل جیبش یک کنفرانس حل و فصل برنامه ریزی شده برای روز جمعه به دلیل احزاب ساخته شده اند ‘œno پیشرفت’� نسبت به قطعنامه کابوت گفت: در قانونی تشکیل پرونده.

Kemble سابق وکلا به نوبه خود متهم driller از عدم مذاکره با حسن نیت خواستار خروج خود از مذاکرات ‘œan نشان می دهد که این عمل در نظر گرفته شده بود به دنبال جبران خسارت اما به جای تلاش برای آزار و اذیت, شرمسار و آزار متهمان.’�

یک ایمیل ارسال شد کابوت سخنگوی جورج استارک در روز پنج شنبه به دنبال اظهار نظر در مورد آن در حال حاضر باقی می ماند در یک مسیر به سمت دادگاه.

Kemble و دیگران را طولانی متهم کابوت از آلودگی منابع آب خود را یک ادعا می کنند که شکل گرفته بر اساس امی و برنده 2010 مستند ‘œGasland.’� تنظیم کننده دولت برگزار شد کابوت مسئول آلاینده مسکونی حلقه چاه آب و آن را ممنوع اعلام کرد از حفاری در 9 مایل مربع (23-مربع-کیلومتر) منطقه Dimock یک جامعه روستایی 150 مایل (240 کیلومتر) شمال فیلادلفیا.

                                                                                                                                                                                                                       

کابوت که به مدت طولانی محروم مسئولیت شده است راه انداختن شدید روابط عمومی و حقوقی علیه Kemble و دیگر fracking مخالفان که این شرکت می گوید بودجه عمیق به جیب گروه های زیست محیطی به گسترش دروغ در مورد کابوت. این شرکت است که در داد و ستد عمومی است گفت: آن را می بیند دادخواهی در برابر Kemble و سابق خود وکلا به عنوان یک راه برای دفاع از خود از زشت حملات.

اما آشکار بود که عزل توسط متهمان و وکلا در ماه ژانویه بود که تا حد زیادی قادر به شناسایی خاص خسارت های اقتصادی رنج می برد توسط کابوت به عنوان یک نتیجه از Kemble کوتاه مدت فدرال دعوی در دادگاه. Kemble کت و شلوار را متهم کرده بود که کابوت از آلاینده های آب خود را تامین نو.

تحت بازجویی استارک اظهار داشت که کابوت شهرت اعمالی Kemble. اما او افزود: ‘œFrom نظر این صورت مداوم من حتی نمی تواند معلوم چه خسارت خواهد بود’� با توجه به متن.

اسناد ثبت شده به عنوان بخشی از این مورد نشان می دهد که هر دو طرف به دور از هم در حل و فصل اختلافات خود را.

Kemble سابق شرکت های حقوقی ارائه شده 50.000 دلار برای حل و فصل ادعا که کابوت خود را تنها می تواند اثبات خسارت از 90000 دلار برای هزینه های قانونی آن را متحمل شده و در سال 2017. کابوت در نوبت ارائه به حل و فصل برای 3 میلیون دلار – حدود قانون شرکت های قصور بیمه.

                                                                                                                                                                                                                       

Kemble زمان وکیل ارائه کرده است و نه پولی حل و فصل و خواستار آن است که کابوت اخراج Kemble از این مورد است.

کابوت شده است تهاجمی مورد به دنبال آن طرح دعوی در دادگاه مجبور Kemble فعالان دیگر به نشستن رسوبات و اخذ بانکی خود را ثبت. در خود رسوب استارک اظهار داشت که Kemble و دیگران تا به حال تداوم یک œhoax” که گاز حفاری کرده بود آلوده به آب است. در یک نقطه این شرکت به دنبال Kemble در زندان انداخته به نظر می رسد عدم در رسوبات.

قاضی نظارت بر این مورد قبلا با انتقاد از شرکت خود را برای $5 میلیون تقاضا و گفت کابوت اعلام کرد که مبلغ زیادی به منظور تولید سرفصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im