لس آنجلس (AP) — Doc Rivers صرف شده به طور منظم فصل آینده با چهل تکه ترکیب و امید برای آینده ای سالم برای لس آنجلس کلیپرز. اگر چه آنها یک رکورد فوق العاده خود را فهرست کرده و به طور کامل سالم برای نیم دوجین بازی.

که سالم در آینده است در اینجا در نهایت و زیبا به نظر می رسد. زمانی که نوجوانی با استعداد کلیپرز شد همه با هم جمعه شب حتی یک همکار کنفرانس غرب قدرت ایستادن نیست خیلی شانس.

پل جورج آمار شش 3-اشاره گرها در حالی که نمره 24 امتیاز Kawhi Leonard اضافه شده 19 امتیاز و کلیپرز روت دنور 132-103 برای سوم خود را مستقیم به نفع خود.

Montrezl Harrell تا به حال 18 امتیاز و 10 ریباند در حالی که لو ویلیامز به ثمر رساند 17 امتیاز و آمار پنج 3-اشاره گر در یک جامع غالب پیروزی کلیپرز که هرگز ازمایش کرده. لا تساوی این تیم ها در فصل های سریال در حالی که ارسال بخش شمال غربی پیشرو قطعات خود را به بدترین حالت از دست دادن این فصل است.

پس از چهار ماه از آسیب ها و مشکلات تجارت-مهلت تقسیمات جدید کلیپرز’ فهرست به طور کامل دست نخورده فقط برای هفتمین بار تمام فصل. آنها شکست نخورده در این هفت بازی ها و کهنه مربی مشکل داره فکر از هر نقص قابل توجه در عملکرد خود را در یکی از بزرگترین آزمون های سال است.

“یک چیز در این تیم ندارد و فاقد اعتماد به نفس است,” رودخانه ها گفت. “حتی زمانی که ما نبودند خوب بازی. اما آن را قطعا کمک می کند تا شروع به انجام آن است. سپس هر کس می بیند آنچه را که شما قادر به آن را به شما را به سطح دیگری.”

در دیدار دو تیم نخبگان به امید پیروزی های خود را franchises برای اولین بار قهرمانی در این ناگهان باز لیگ کلیپرز کشیده حتی با دنور در کنفرانس جدول رده بندی در 40-19. هر دو تیم نوین تنها لیکرز (45-12) برای غرب بهترین رکورد.

اما در یکی از بزرگترین آن به طور منظم فصل بازی های سال, Los Angeles, تولید ستارگان دفاع و بی رحم جرم. نه کلیپرز به ثمر رساند حداقل هفت امتیاز و به آنها ضربه 46.2 درصد از آنها 3-نقطه تلاش (18 برای 39).

“این یک پیروزی بزرگ” ویلیامز گفت. “من فکر می کنم این برای ما مهم بود که برای دریافت بازی. ما باید بسیاری از چالش های آینده و مهم بود برای شروع با این یکی.”

نیکولا Jokic تا به حال 21 امتیاز و نه ریباند و Jerami اعطای اضافه شده 20 امتیاز به عنوان قطعات در زمان از دست دادن است که حتی بدتر از 26-نقطه شکست در هوستون در شب سال نو. دنور از دست داده و فقط برای چهارمین بار در 12 بازی به طور کلی.

آن را به یک لیست طولانی” دنور مربی مایکل مالون گفت: زمانی که خواسته چه نا امید او. “من فقط می خواهم بگویم به طور کلی مبارزه از آغاز تا پایان. من فکر کردم که ما نرم امشب از ابتدا تا انتها. ما نمی تواند اجرا شود و جرم زیرا آنها در زمان ما را از مسائل است. آنها یک تیم خوب است اما من بسیار نا امید با ما روح رقابتی و تلاش ما.”

قطعات ضرب و شتم کلیپرز 114-104 در این تیم ها در اولین دیدار از فصل در ماه گذشته اما جورج آن را از دست رفته با او مشکل همسترینگ. با هر دو تیم در قدرت کامل برای مسابقه برگشت کلیپرز شد بیش از حد هجومی برای دنور به طور معمول ناشی از خست دفاع.

لس آنجلس کشیده دور به طور پیوسته در نیمه دوم در نهایت با در نظر گرفتن 25-نقطه سرب بر ویلیامز پنجم 3-اشاره گر با 7:12 به بازی و ریختن آن در هنگامی که ذخایر آن پیچیده شده است.

“ما برگزار شد هر یک از دیگر پاسخگو در اتاق قفل فقط گفت: ما punked,” دنور گارد مونته موریس گفت. “اگر ما می خواهیم که گام بعدی این بازی مانند ما باید به آماده برای بازی. مربیان تنها می تواند انجام دهد بسیار است. … خواهد شد (بارتون) تا به حال یک سخنرانی خوب برای ما برای حدود پنج دقیقه. آن را فقط در مورد چگونه فکر می کنم تیم ما در حال نرم و فکر می کنم اگر آنها به ما آنها را می disorient هر چیزی که ما انجام دهد. و آنها که امشب.”

اگر چه کلیپرز roared با 37-نقطه سه ماهه اول قطعات به طور خلاصه آن را نگه داشته با کمک از کمک مالی. پشتیبان گارد ساخته شده است در کار خود را بالا 29 امتیاز در برابر دیترویت در روز سه شنبه با 14 در نیمه اول در مرکز استیپلز.

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im