گرجستان فرماندار میله محلات از الزامی ماسک

آتلانتا — رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ ممنوع است مقامات محلی از الزامی ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی و شکایت کرد شهر آتلانتا در روز پنج شنبه برای جلوگیری از آن را از اجرای یک نیاز است که مردم می پوشند پوشش صورت برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

کمپ حرکت در می آید که دولت و مقامات محلی در سراسر کشور به طور فزاینده ای نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک در عمومی-فرمانداران از, آلاباما, آرکانزاس, کلرادو و مونتانا در این هفته موظف به پوشش صورت آیا به عنوان خارج شده و برای خریداران در فروشگاه های آن است.

                                                                                                                                                                                                                       

کمپ گفت: او را منع شهرداری از نیاز مردم به پوشیدن ماسک یک تصمیم که موجب سردرگمی و wringing دست توسط مقامات محلی و متخصصان پزشکی در سراسر گرجستان که استدلال می کنند که حوزه های قضایی باید قادر به تصمیم می گیرید که آیا نیاز به ماسک.

تصمیم کمپ بود که فرماندار به آسانسور coronavirus محدودیت ها و بازگشایی دولت خود را در ماه آوریل تشدید فزاینده سیاسی و جنگ داخلی با رهبران دموکرات بیش از آنچه که قوانین آنها می تواند در محل قرار داده برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

کمپ شکایت آتلانتا پنج شنبه شب. شهردار Keisha لنس کف موظف ماسک-پوشیدن هفته گذشته در مدت کوتاهی پس از اعلام او آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“از امروز 3,104 گرجی کشته شده اند و من و خانواده ام در میان 106k که آزمایش مثبت برای COVID-19,” کف در بیانیه ای گفت. “استفاده بهتر از پول مالیات دهندگان خواهد بود به گسترش و تست تماس با ردیابی. اگر شکایت شده توسط دولت است آنچه در آن طول می کشد برای نجات زندگی در آتلانتا و سپس ما آنها را در دادگاه.”

                                                                                                                                                                                                                       

در این دادخواست آمده است: “فرماندار کمپ قدرت را به حالت تعلیق شهرداری سفارشات که متناقض به هر دولت و قانون یا دستور اجرایی. دولت های محلی از جمله شهر آتلانتا توانایی یا قدرت برای تنظیم یا کنترل دولت گرجستان است.”

حداقل 16 شهرستانها و محلی دیگر حوزه های قضایی در سراسر کشور را صادر کرد قوانین جدید بیش از دو هفته گذشته نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک به عنوان تعدادی از coronavirus موارد سر به فلک کشید است. گرجستان در حال حاضر به طور متوسط بیش از 3500 مورد جدید از این ویروس در هر روز با توجه به Washingon پست داده و بیش از دو برابر نرخ در ماه آوریل است.

کمپ یک متحد نزدیک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته ماسک فرامین غیرقابل اجرا هستند. اما او همچنین تشویق ماسک-پوشیدن, پوشیدن یکی خودش و متقاطع دولت در “ماسک تور” برگزاری رویدادهای که در آن او را تشویق خود استفاده کنید. کمپ نشانه در طول سفر است که او را به طرح چالش های محلی داد.

“کاملا صادقانه ما لازم نیست که زمان برای سیاست است. ما به دنبال حفاظت از جان او گفت:” در اوایل این ماه.

ساوانا, آتن, دکتور Hinesville و رم را موظف ماسک-پوشیدن در هفته های اخیر.

                                                                                                                                                                                                                       

سپس ساعت پس از کمپ ملاقات روز شنبه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport, فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی ممنوعیت شهرها و استان ها از نیاز به ماسک.

کف و دیگر مقامات محلی ابراز مخالفت و نا امیدی پیشنهاد کمپ تصمیم خود جلب کرد بیشتر از سیاست از آن را از علم یا قانون است.

“باور من این است که شهر آتلانتا هنوز مناسب ایستاده به دستور ماسک به خصوص آن را به عنوان مربوط به ساختمان است که ما خود را و عمل” کف گفت: در یک کنفرانس خبری پنجشنبه ساعت قبل از کمپ واصل طرح دعوی در دادگاه خود را. او اضافه کرد که آن را تنها پس از “آن اشاره کرد” که تهمت بود نه فرسوده ماسک در طول سفر خود نقض شهر را که “به طور ناگهانی فرماندار در زمان یک موضع.”

کمپ سخنگوی کودی سالن کاهش یافته است می گویند که آیا کمپ و مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث ماسک-پوشیدن. سالن گفت: منظور اجرایی شد سازگار با قبل از آن که منع محلی حوزه های قضایی از اجرای coronavirus مربوط به قوانین است که بیشتر یا کمتر محدود از دولت است.

“منظور امضا شده روز گذشته تنها همچنان که استاندارد” سالن در بیانیه ای گفت. “فرماندار همچنان به شدت تشویق به استفاده از ماسک و امیدوار است که مقامات محلی آغاز خواهد شد و اجرای دستورالعمل های موجود اجتماعی فاصله زیادی تجمعات و مقررات کسب و کار شده اند که در جای خود برای ماه.” سالن گفت: برخی از شهرستانها که نیاز به ماسک نمی شد اجرای فرماندار اجتماعی فاصله دستورالعمل اما او نداد بیشتر است.

تقلا از جنگ و پیام های مخلوط بیش از ماسک است دامن زده سردرگمی و شک و تردید در مورد اثربخشی آنها است. تحقیقات نشان داده است که با پوشیدن ماسک های صورت را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی. هنوز ماسک را تبدیل به یک نماد حزبی تقسیم.

یکی گرجستان دولت نماینده از یک آتلانتا و حومه روز پنجشنبه گفت او باقی می ماند ديپلمات ماسک های موثر در پیشگیری از این ویروس را انتقال.

“من باید برای دیدن مطلق 100% داده های علمی است که یا همه ماسک کار برای همه, یا این که تنها برخی از انواع ماسک برای انواع خاصی از مردمی” گفت: میکا Gravley یک جمهوری خواه از داگلاس ویل, که گفت که او به ندرت می پوشد یک. “من شناخته شده افرادی که فرسوده یک ماسک از یک روز آنها بوده ام بسیار regimented اجتماعی فاصله و پایین و ببین آنها coronavirus.”

بسیاری از مقامات دولتی و اپیدیولوژی ابراز ترس است که چنین دیدگاه هایی در کمک به بی پروا رفتار آنها می گویند این است که دامن زدن به گسترش ویروس.

“من فکر می کنم که همه ما به همان اندازه سر در گم و نا امید چه اتفاقی می افتد,” ساوانا شهردار ون جانسون از حزب دموکرات گفت: در یک مصاحبه پنج شنبه. “این احساس که ما در حال مبارزه ما دولت خود را به نگه داشتن شهروندان ما امن است.”

در کشور همسایه آلاباما کالیفرنیا ، کی Ivey روز چهارشنبه اعلام کرد یک ایالت ماسک قیمومیت. به جنوب فلوریدا در حال حاضر پیشرو کشور در موارد جدید.

“همه ما می گویید به فرماندار است: اگر شما نمی خواهید برای محافظت از ما به ما اجازه می دهد وسیله ای برای محافظت از خود گفت:” جانسون اشاره کرد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که مقر اصلی آن در آتلانتا و بارها خواست ماسک-پوشیدن به عنوان یکی از بهترین های موجود اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش ویروس.

“همه من می خواهم به انجام این است که ما فراتر از covid-19. و به همین دلیل ما نهاد این منظور” جانسون گفت: این استدلال که مردم بیشتر احتمال دارد به احترام قانون از یک راهنما.

یک سند آماده برای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و به دست آمده توسط مرکز عمومی یکپارچگی در پنجشنبه شناسایی 18 متحده از جمله گرجستان که سقوط به “منطقه قرمز” جدید کروناویروس موارد به این معنی که از هفته گذشته آنها از دیدن بیش از 100 مورد در هر 100,000 نفر است.

Kerwin tommy dillane, یک استاد علوم سیاسی در کنساو دانشگاه در حومه آتلانتا گفت: جمهوری خواهان چنین asKemp احساس فشار در همان صفحه به عنوان رئیس جمهور-که به تمسخر ماسک و عینک یکی برای اولین بار شنبه-حتی به عنوان coronavirus موارد به موشک وار رفتن. اما tommy dillane همچنین پیشنهاد کرد که حتی کمپ در نهایت ممکن است پیوستن به دیگران که شکسته با رئیس جمهور سعی کنید به سرعت گسترش یافته است.

“اگر همه چیز به اندازه کافی ترسناک, من می توانید ببینید کمپ تغییر ، او را دیوانه” tommy dillane گفت. “اگر او احساس می کند مانند او را به انجام آن او آن را انجام دهد. او به شما نگاه از نزدیک در اطلاعات و تصمیم گیری به عنوان او می رود.”

سیاسی تعصب در اطراف ماسک-پوشیدن به نظر می رسد کاهش به عنوان موارد افزایش tommy dillane گفت.

“ممکن است فشار همسالان در فرمانداران مانند کمپ به جلو بروید و انجام این کار به عنوان خوب,” او گفت:. “این ممکن است مانند دومینو-هر دولت است که آن را قرار می دهد فشار بر کشورهای دیگر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net