باشگاه آلمانی قصد دارد توده ویروس تست برای پر کردن ورزشگاه دوباره

برلین — آلمانی باشگاه فوتبال یونیون برلین ارائه شده است رایگان coronavirus آزمون برای بیش از 20 ، 000 طرفداران به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی برای برگزاری بازی در یک ورزشگاه پر در ماه سپتامبر.

باشگاه بوندسلیگا را ارائه تست پیش از هر بازی به 22,012 طرفداران – ورزشگاه رسمی ظرفیت ها و باشگاه کارکنان اتحادیه گفت: شب جمعه. هر فرد باید تست منفی برای این ویروس در عرض 24 ساعت از کیکآف و آن را تایید همراه با یک بلیط این باشگاه اضافه شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

اتحادیه می خواهد به پیاده سازی این طرح در زمان برای خانه اول لیگ بازی از فصل جدید که می تواند به عنوان به زودی به عنوان Sept. 18. باشگاه های دیگر را تجربه اجتماعی فاصله صندلی طرح اما بیش از 80 درصد از ظرفیت در اتحادیه ورزشگاه متشکل از تراس که در آن طرفداران ایستاده نزدیک به هم.

‘œOur ورزشگاه تجربه کار نمی کند با اجتماعی فاصله و اگر ما مجاز نیست به آواز خواندن و فریاد سپس آن را به اتحادیه,’� باشگاه جمهور خنجر Zingler در بیانیه ای گفت.

‘œWe می خواهید برای اطمینان از که ما می توانیم که هیچ کس آلوده است در ما فروخته ورزشگاه ‘” این امر به اتحادیه اعضای باشگاه و دور کرد.

“به اجرای چنین طرح عظیمی سازمانی و چالش اقتصادی که ما خوشحال هستند به مقابله با همه ما ممکن است. این بدان معنی است که ما به عنوان یک باشگاه فوتبال انجام خواهد شد هزینه های اجرای اقدامات لازم خودمان.’�

باشگاه طرح بلند پروازانه تر از کسانی که از دیگر باشگاه های آلمان به دلیل آن متکی بر توده تست به جای اجتماعی فاصله. آن چهره قابل توجهی از موانع. آلمان نسبتا زیادی تست ظرفیت برای coronavirus اما قبل از بازی افزایش تقاضا در برلین خواهد بود یک چالش جدید است.

                                                                                                                                                                                                                       

برلین شهر دولت نیز ممنوعیت در محل تجمع جرم تا اکتبر. 24. این قانون باعث ماراتن برلین بود که برای سپتامبر. 27 بود لغو شد.

لایپزیگ به کاوش در برگزاری بازی ها تا 50 درصد ظرفیت اجتماعی فاصله صندلی و دیگر پیشرو باشگاه های آلمان کار کرده اند و در برنامه های مشابه. لیگ صحبت با دولت آلمان و تشویق باشگاه به صحبت با محلی مقامات بهداشت به تدوین برنامه.

بوندسلیگا دوباره در ماه مه در میان coronavirus همه گیر برای اولین بار در اروپا و لیگهای معتبر برای انجام این کار. همه بازی ها از طریق به پایان فصل برگزار شد و بدون هر گونه طرفداران.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de