صادرات آلمان به پایین نزدیک به یک چهارم در ماه آوریل به عنوان ویروس بازدید

برلین — صادرات آلمان سقوط نزدیک به یک چهارم در آوریل در مقایسه با ماه قبل به عنوان coronavirus خاموش شدن ناگهانی کشیده پایین تقاضا داده های رسمی نشان داد سه شنبه.

این ارقام از دفتر آمار فدرال به دنبال اطلاعات نمایش بزرگ قطره در سفارشات کارخانه و تولید صنعتی در بزرگترین اقتصاد اروپا در مارس کرسی انتظارات تیز انقباض اقتصادی در سه ماهه دوم.

                                                                                                                                                                                                                       

صادرات کاهش یافته است 24 درصد در ماه آوریل پس از 11.7 درصد کاهش در ماه مارس – ماه هنگامی که کشورهای اروپایی از جمله آلمان آغاز شده تحمیل مستندات.

در سال در سال از نظر صادرات کاهش یافته است 31.1% در ماه آوریل, بزرگترین افت از پرونده آغاز شد و در سال 1950. وجود دارد شارپ قطره در صادرات به فرانسه و ایتالیا و آمریکا – 48.3%, 40.1 درصد و 35.8 درصد بود. صادرات به چین اما پایین نسبتا متوسط 12.6%.

آلمانی-واردات کاهش یافته است 16.5% در ماه آوریل در مقایسه با ماه قبل زیر 5% کاهش در ماه مارس ، در سال در سال از نظر وجود 21.6% کاهش در ماه آوریل است.

آلمان مستند کمتر شدید از کسانی که اعمال شده در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و هرگز آن را به دستور کارخانه بسته شده اما شرکت ها را تا حد زیادی توقف تولید در برخی از مناطق مانند automaking بخش – و زنجیره تامین شد مختل شود.

آلمان شروع به کاهش محدودیت در زندگی عمومی در آوریل 20 و روند جمع آوری شده سرعت پس از. اما اقتصاد آلمان رفت و به یک رکود اقتصادی در سه ماهه اول, هنگامی که آن را کاهش 2.2 درصد است که انتظار می رود به تعمیق در سه ماهه جاری.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de