آلمان: باغ های جستجو همچنان در McCann بررسی

هانوفر آلمان — پلیس آلمان بررسی 2007 ناپدید شدن دختر بریتانیا مادلین McCann در پرتغال بودند در جستجوی یک قطعه باغ چهار شنبه در حومه شهر هانوفر در شمال آلمان برای سومین روز در یک ردیف.

پلیس با استفاده از بیل معتاد به انفیه سگ بیل و چنگک جمع کردن برای بررسی این طرح است. روز چهارشنبه محققان قرار داده تا دو چادر و ادامه داد: برای حفاری و حتی بیشتر به زمین پس از آنها تا به حال قطع درختان و بوته در اوایل این هفته آلمان آژانس خبری dpa گزارش شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

دادستان ها می گویند نه آنچه که محققان به دنبال آن بودند. یک سخنگوی براونشوایگ دادستانی تنها گفت او نمی تواند نظر بیشتر از آن فعالیت در سایت متصل شدند به تحقیقات خود در مورد مدلین. این نیز روشن نیست چقدر دیگر محققان را جستجو طرح.

مادلین 3 بود در این زمان از سال 2007 ناپدید شدن از یک آپارتمان در حالی که خانواده اش vacationed در شهر ساحلی Praia da Luz در آلگاروه پرتغال منطقه است.

مقامات آلمانی گفت: در ماه گذشته آنها را شناسایی کرده اند یک مرد 43 ساله شهروند آلمانی به عنوان یک مظنون در پرونده و در حال تحقیق از او را به ظن قتل است.

وی که در حال حاضر در زندان در آلمان صرف سالها در پرتغال از جمله در پریا دا لوز در زمان ناپدید شدن مادلین و دارای دو اعتقادات قبلی برای ‘œsexual تماس با دختران’� مقامات گفته اند.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات منتشر نشده مظنون نام اما او شده است به طور گسترده ای شناسایی شده توسط رسانه های آلمان به عنوان مسیحی B.

او آخرین ثبت زندگی در آلمان در شهر براونشوایگ است که حدود 70 کیلومتر (40 مایل) از هانوفر. بین سال های 2013 و 2015 مظنون زمان صرف شده در هر دو پرتغال و آلمان است. او یک کیوسک در براونشوایگ و همچنین زندگی در هانوفر برای چندین سال dpa گزارش شده است.

در طرح باغ محققان حتی قسمت های حذف شده از بنیاد سابق کابین از زمین که یک بار ایستاده بود وجود دارد dpa گزارش شده است. یک مرد بر روی یک همسایه طرح به این خبرگزاری گفت که این باغ که در آن شاه توت بوته و شاد, درخت, رشد, تا به حال استفاده نشده است برای دو سال گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر