دریافت کردن و از بین بردن: یک پیتزا در پیتزا فروشی محلی

اگر شما انتخاب کنید تا takeout مواد غذایی این روزها پول مطمئن شوید که برای رفتن به یک علت خوب — کمک به پرداخت برخی از این ضیافت را به کارگران و نگه داشتن محل شناور برای شروع. اما در 25 مارس وجود دارد افزود: انگیزه ای برای سفارش از یکی از سه پیتزا فروشی محلی مکان در این منطقه از 50 درصد از خرید و فروش آنلاین آن روز خواهد رفتن به رستوران کارگران جامعه بنیاد که بحران صندوق امداد تلاش در حال ارائه مستقیم کمک و وام به مهمان نوازی بی حد و حصر کارگران و رستوران ها در حال حاضر تحت تاثیر coronavirus shutdown.

ساخته شده است که پیتزا فروشی محلی آسان برو به انتخاب ها برای به رفتن مواد غذایی دیروز اما من نمی بینم هر چیزی در مورد سود در پیتزا فروشی Locale سایت و یا در محل در 550 برادوی جایی که من رفت و به انتخاب کنید تا سفارش من. و وجود دارد مقدار زیادی از زمان به دنبال آن و همچنین به مطالعه بی دست و پا اجتماعی-دورى راه اندازی (چگونه در مورد بسته شدن درب سمت?), از آنجا که محل بسیار پر مشغله بود و منظور من حدود بیست دقیقه دیر است.

اما آن را به ارزش انتظار برای: محبوب Mais پیتزا ($8.50) یک پپرونی نسخه ($7.25) یک caponata سالاد ($5.75) و چه جهنم برخی از گوشت کوفته ($3.50). که من تقریبا خوردند با انگشتان من به عنوان من سوار: با توجه به این مقدار از ضد عفونی کننده دست من می خواهم با استفاده از تمام روز, انگشتان من قطعا پاک تر از هر گونه ظروف در آشپزخانه من. (خوشبختانه من می خواهم قلم به گزارش مقاومت budino چرا که پودینگ-ish ظرافت غیر ممکن شده است به غذا خوردن در حالی که رانندگی.)

و مانده پیتزا بود فقط به عنوان خوب برای صبحانه امروز صبح به عنوان آن را به حال شده است برای شام شب گذشته.

با وجود عدم علامت پیتزا فروشی محلی زخم اهدای $4,469 از مارس 25 فروش به RWCF و از آن خواهد شد انجام یک دوم جمع آوری کمک در مارس 7, تخصیص یکی دیگر از 50 درصد از همه انتخاب کنید تا سفارشات قرار داده شده در سایت به همین علت خوب است.

اما آیا صبر کنید تا پس از آن به خارج و خارج از یک پیتزا فروشی محل سکونت محلی. هر سه باز از 11 صبح تا 10 شب; سفارش پیتزا فروشی محلی غذا آنلاین و شما حتی ممکن است قادر به جلوگیری از مانور که امن-شش خط.

در حالی که تمام رستوران ها در کلرادو هستند بسته به ناهار خوردن در خوردن آنها مجاز به ارائه takeout, drive-thru و خدمات تحویل. ما تلاش کردیم که به بازدید از یک متفاوت هر روز به شما اجازه می دانم چه گزینه های در دسترس هستند. پیدا کردن گزینه های بیشتر در لیست ما از مترو دنور رستوران ها ارائه انتخاب کنید و تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im