دریافت و بایگانی اطلاعات: Adelitas سهام دارایی های مایع

زمانی که Adelitas Cocina y مغازه خواربار یا مشروب فروشی باز مه 2013, ما بلافاصله دور توسط خانه مارگاریتا در این محله راحت نقطه که برنده بهترین خانه مارگاریتا نه تنها در آینده بهترین دنور اما پس از آن بسیاری از مسائل است.

پس از فرماندار Jared پلیس اعلام کرد در تاریخ 20 مارس که یک فرمان اجرایی جدید اجازه می دهد کلرادو رستوران نه تنها ارائه وانت و تحویل خدمات برای مواد غذایی بلکه برای مشروب ما می دانستم که دقیقا همان جایی که برای رفتن: 1294 جنوبی برادوی, که در آن ما برداشت “پارچ” از Adelitas خانه margs (30 دلار در یک برو ظرف به اندازه کافی برای شش نوشیدنی) و همچنین به عنوان شام به خیس خوردن مقداری از آن الکل است.

قبل از پلیس جدید سفارش Adelitas ارائه شد مارگاریتا, مخلوط (3 دلار برای دو نوشیدنی) اما قادر به اضافه کردن الکل بود “بازی تعویض می گوید:” مدیر دانیل هریسون. “آن دو برابر شده است و ما فروش است.”

Adelitas شده بود ارائه آن تمام منو برو اما افزایش تقاضای سوخت الکل (نه فقط margs اما بطری شراب و قوطی ها و بطری های آبجو) مجاز رستوران برای بازگرداندن برخی از کارگران خود را به نگه دارید تا با تقاضا هریسون می گوید.

و که تقاضا ramped تا آنجا که آشپزخانه است از ceviche و همچنین تاماله اما شما می توانید پیدا کردن همه چیز از جمله tacos و enchiladas; Adelitas حتی نمیفهمد چگونه به بسته بندی کردن شگفت انگیز آن molcajete.

در حالی که Adelitas انجام شده است خوب برای رفتن به کسب و کار آن در حال حاضر کار بر روی در حال توسعه خود را تحویل سیستم از آن استفاده نمی کند شرکت های شخص ثالث.

اما در عین حال الکل واقعا معنادار به عنوان پلیس امیدوار است آن را که او صادر شده که به منظور اجازه می دهد رستوران ها برای ارائه آن را به رفتن. “آن چه در حال رفتن به قادر به نگه داشتن ما قصد” هریسون می گوید.

و ما هم بعد از ما صیقلی کردن که پارچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>